Neustále porušovanie pravidiel

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Dobrý deň,
táto otázka je hlavne na podporu. Konkrétne na svete Juarez je hráč menom Din Djarin, ktorý po každom duely, ktorý prehrá sa vyhráža hráčom smrťou, fyzickým útokom alebo ničením majetku ako auto a podobne. Po každom nahlásení príde za každým už znám "formulka":

Nahlásená urážka bola spracovaná, ale nemohla byť ďalej riešená. Prosím pamätaj na to, že nahlasovať pomocou funkcie "Nahlásiť urážku" sa majú iba urážky, vulgarity a ďalšie porušenia pravidiel, ktoré sa týkajú komunikácie v telegramoch, profiloch alebo na chate. Prosím, použi náš systém hernej podpory pre ostatné porušenia herných pravidiel.

Po kontaktovaní podpory, neviem či len mňa alebo väčšinu doslova odpálkujete, že to treba nahlásiť cez chat v hre (salón) a tu sme uzavretí v kruhu, ktorý sa môže točiť stále dokola. Myslím si, že není nutné sem dokladovať screeny o tom, čo píše nakoľko k tomu máte prístup a môžete si to spätne pozrieť. Nemám proti Vám nič ale keď sú už raz pravidlá hry nejak napísané tak by sa asi mali aj dodržiavať, pravda? Je tu viacero hráčov, ktorí mi tu dajú za pravdu, že vypisuje tento hráč neustále urážky, vyhrážky a podobne na salóne alebo aj v profile, ktorý priebežne maže. Nechcem to už riešiť "súkromne" cez podporu, chcem aby to tu všetci videli a dali mi za pravdu.

Sú tu hráči, ktorí napíšu len jeden vulgarizmus a není konkrétne určený pre nikoho, je to len tak "do vetra" vypustené a na druhý deň majú body, prípadne ban a príde mi to tak, že je to len preto, lebo už tu majú nejaké "renomé". Už fakt nerozumiem ničomu ako tu funguje, človek si ide zapnúť hru, zadá pár duelov a týpek na salóne sa ti začne vyhrážať ako ťa vytiahne z auta a fyzicky ťa napadne, zabije alebo ti mamu znásilní a podobne a nič sa nedeje.

ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ
 
Dobrý deň,
táto otázka je hlavne na podporu. Konkrétne na svete Juarez je hráč menom Din Djarin, ktorý po každom duely, ktorý prehrá sa vyhráža hráčom smrťou, fyzickým útokom alebo ničením majetku ako auto a podobne. Po každom nahlásení príde za každým už znám "formulka":

Nahlásená urážka bola spracovaná, ale nemohla byť ďalej riešená. Prosím pamätaj na to, že nahlasovať pomocou funkcie "Nahlásiť urážku" sa majú iba urážky, vulgarity a ďalšie porušenia pravidiel, ktoré sa týkajú komunikácie v telegramoch, profiloch alebo na chate. Prosím, použi náš systém hernej podpory pre ostatné porušenia herných pravidiel.

Po kontaktovaní podpory, neviem či len mňa alebo väčšinu doslova odpálkujete, že to treba nahlásiť cez chat v hre (salón) a tu sme uzavretí v kruhu, ktorý sa môže točiť stále dokola. Myslím si, že není nutné sem dokladovať screeny o tom, čo píše nakoľko k tomu máte prístup a môžete si to spätne pozrieť. Nemám proti Vám nič ale keď sú už raz pravidlá hry nejak napísané tak by sa asi mali aj dodržiavať, pravda? Je tu viacero hráčov, ktorí mi tu dajú za pravdu, že vypisuje tento hráč neustále urážky, vyhrážky a podobne na salóne alebo aj v profile, ktorý priebežne maže. Nechcem to už riešiť "súkromne" cez podporu, chcem aby to tu všetci videli a dali mi za pravdu.

Sú tu hráči, ktorí napíšu len jeden vulgarizmus a není konkrétne určený pre nikoho, je to len tak "do vetra" vypustené a na druhý deň majú body, prípadne ban a príde mi to tak, že je to len preto, lebo už tu majú nejaké "renomé". Už fakt nerozumiem ničomu ako tu funguje, človek si ide zapnúť hru, zadá pár duelov a týpek na salóne sa ti začne vyhrážať ako ťa vytiahne z auta a fyzicky ťa napadne, zabije alebo ti mamu znásilní a podobne a nič sa nedeje.

ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ
zerrko a zajko bežne želaju ludom okrem smrti aj ine choroby a to je v poradku? provokuju a ked im niekto oponuje rovnakym metrom tak idu plakať na forum jak male deti
 
wonder ked spolu robite v jednej fabrike ani sa nedivim ze sa ti vyhraza asi ta velmi dobre pozna a vie ktore je aj tvoje auto vela stastia do dalsieho duelu s nim
 
Tak ako píše Wonder. Nahlásim hráča cez profil som odkázaný nato ,že mám hráča nahlásiť cez tiket. V tikete mi píšete o tom, že to mám hlásiť cez herný profil . Semok prikladám dôkaz ako praje niekomu smrť . Ja som dostal za slovo "skap" permanentný ban. Takže kde je tá spravodlivosť Crony?
 

Prílohy

  • eaa94bbbb01edb8e9cf5daccba204078924a7ee1522ba8e3526956171d9fd3fc.jpg
    eaa94bbbb01edb8e9cf5daccba204078924a7ee1522ba8e3526956171d9fd3fc.jpg
    450,5 KB · Zobrazenia: 35
Dedo klames tak mizerne ako duelujes kedze ti davam nonstop KO na juareze:DD

ale k veci pokial zajac dostal permu preco za uplne isty komentar din nedostal nechapem o_O
nieje to tak davno čo si skrz karmu :D prial florianovi nejake tie zdravotne komplikacie,, takze neviem kto klame :D či jeho mame už neviem,, screeny nerobim :D
 
Tak ako píše Wonder. Nahlásim hráča cez profil som odkázaný nato ,že mám hráča nahlásiť cez tiket. V tikete mi píšete o tom, že to mám hlásiť cez herný profil . Semok prikladám dôkaz ako praje niekomu smrť . Ja som dostal za slovo "skap" permanentný ban. Takže kde je tá spravodlivosť Crony?
a čo sa tyka teba zajac,, ty by si mal byť ticho,, lebo hrať podla pravidiel je pre teba pojem neznamy,,
 
dedo vsetci ta chapame a dnes ti prepacime. robit si multaky a pol roka duelovat dokym nepridem a doslova ti neznicim ucet KO musi boliet. Cize pekny dnik a prajem vela prskania nadalej. To mi len ukazuje aka je parada ta komovat :)
tebe už z tej hry važne prepina,, ja už ani nehram neduelujem všetko vo vodku , ale ty furt,,jak don quichot :D
 
bavíme sa o tvojej liečbe :D
nabuduce napiš že si bol o 100 lvl nižši level a že si vyhral, :D a prestaň ma už stalkovať
jaj rozdvojena osobnost? a buduci svet pojdes znova duelovat?teda pokusit sa? ak chces mozem poradit, nemusis hladat na forku 8 rocne rady a dopadne to ako ten legendarny pokus s vystupkom 1050 a ko po ktorom si od hanby zmizol na tyzden zo salonu :D
to že som zmyzol ja žijem aj realny život zerko narozdiel od teba :D na boj ako chodim je moja vec, nabuduce napiš že si bol o 100 lvl nižši level a že si vyhral, :D to že mam všetko vo vodku a že som začal chodiť na boje a ty ma napadaš neviem o čo ti ide a čo si chceš tym dokazat a respektive kompenzovať a hadzať to do profilu je fakt niečo :D,a prestaň ma už konečne stalkovať lebo porobim screeny pojdem na policiu .. a ešte ťa nahlasim na podporu že ma šikanuješ a odťažuješ :D a ešte mi vysvetli prosim ako si došiel k tej rozdvojenej osobnosti? lebo ja som nič take nespomínal :D maš to v karte ? :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore