Pokec Speed svet salón

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Crony

Člen tímu
Bohužiaľ, v tomto prípade kolidoval štart sveta s končiacim prebiehajúcim eventom.
Event je globálne aktívny pre všetky svety a tým pádom ho nie je možné pre špecifický svet (ako napríklad speed) vypnúť, bez toho, aby to nevyplo event aj na normálnych svetoch.
 
Bohužiaľ, v tomto prípade kolidoval štart sveta s končiacim prebiehajúcim eventom.
Event je globálne aktívny pre všetky svety a tým pádom ho nie je možné pre špecifický svet (ako napríklad speed) vypnúť, bez toho, aby to nevyplo event aj na normálnych svetoch.
Nepohrával si sa s myšlienkou spustiť to po evente? A nie hala bala spustím svet a hrajte si . Ďalšia blbosť je to ,že hráč môže vyhrať viacero kategórii pokiaľ ja viem keď sa robili sútaže vždy to bolo tak ,že 1 hráč môže vyhrať 1 kategóriu,ale nevadí si tu nový naučíš sa.
 
Naposledy upravené :
Nepohrával si sa s myšlienkou spustiť to po evente? A nie hala bala spustím svet a hrajte si . Ďalšia blbosť je to ,že hráč môže vyhrať viacero kategórii ,ale čo už nedá sa s tým nič robiť je to spustené je.
veru to je strasna blbost ze niekto moze vyhrat viac kategorii, to by som zakazal hned
 
Crony len otázočka, je po 23tej hodine a bonusy končia o 9 dní a 5 hodín, čiže logicky by to malo končiť o 4 ráno, ale vo vyhlásení je napísané, že server končí o 14:00, tak sa chcem spýtať, či bonusy skončia o 4tej ráno alebo ako to bude? diky
 

Crony

Člen tímu
Crony len otázočka, je po 23tej hodine a bonusy končia o 9 dní a 5 hodín, čiže logicky by to malo končiť o 4 ráno, ale vo vyhlásení je napísané, že server končí o 14:00, tak sa chcem spýtať, či bonusy skončia o 4tej ráno alebo ako to bude? diky

Svet skončí 12.08 o 14:00. Teda skôr ako samotné bonusy, ktoré skončia 13.08 ráno.
 
@Crony ako nehnevaj sa ale uz zobrem svoje zbrane 4 den a tvoji ludia sa mi doslovo posmievaju. Som dobre nastraty uplna strata casu jedneho mesiaca:censored:
 
Naposledy upravené :
no musim podakovat cronymu ten to uz riesi. hlada cestu a nie prekazky. ja sa narozdiel od hraca reL/xizt bojim zalozit multiucet ako on a presunut tak zbrane. dakujem
 
Naposledy upravené :
reL bol vždy podvodník a aj bude, nič okrem tejto hry nemá , absolutne nič.
 
reikoxa neviem o tom zeby som zalozil multiucet, mas dokaz ze som na tom ucte ja ? dufam ze tebe povoli dat si odmenu na aky ucet chces aj ked to bude nefer voci mne aby si neplakal
 
Naposledy upravené :
dalsia vec crony mas nejaky dokaz o tom ze Panco skoncil stvrty v remesle ? lebo ked sa posledny krat aktualizoval rebricek nejakych 25 minut pred koncom servera tak bol treti, ja neviem kde si ho videl stvrteho
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore