Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

nestresujte, čoskoro príde nový svet, bude aktívny asi pol roka a potom už len musíme vydržať pár mesiacov aby sa spustil ďalší svet :D a tak dookola

ešte ste si nezvykli?
 
Ako sa vám páčila Rybárska lotéria?


Náhoda zariadila neočakávaný výsledok :)

Súťaž mala menšiu účasť ako obvykle, tento koncept vás teda nebaví alebo ste súťaži nevedeli? (aby sme vedeli, či ju zopakovať alebo nie)


Okej takže k veci. Za mňa:
1. Súťaž bola totálny prepadák
2. Odmeny neboli najhoršie
3. Zvýhodnení boli viacmenej hráči, ktorí majú sety na hľadanie produktov a hlavne čas na zbytočné roboty ako je chytanie rýb a rybolov, z ktorých není nič ani len skúsenosti, nejaký ten nález alebo už konkrétne produkty
4. Nechápem, prečo ste z toho prekvapení, že súťaž bola "mŕtva", keď tu viac nie ste ako ste a West ako taký vďaka Vašej "aktivite" na slovenských svetoch už upadol a záujem o hru ako takú už je chladná, neviem ako to teda vidíte Vy z tej stoličky, na ktorej sedíte, ale my tu dole cítime a vieme ako to reálne vyzerá na SK svetoch
5. Začnite sa viac zaujímať o komunitu ako takú a zatlačiť na slabé miesta, teda miesta, kde sú medzery a spraviť viac súťaží v tom, čo hráčov baví ešte ako tak
6. Pre piaty bod ale by ste museli aspoň hrať tú hru "inside" a nie to tu len "režírovať" zo stoličky a hrať sa na to, ako Vás my všetci zaujímame
7. Bojovalo sa o 8 odmien, bolo 7 účastníkov a 6 výhercov, neviem či si fakt sedíte na kábli alebo čo sa s Vami už deje alebo mám zle ja vyleštené okuliare ale nejak sa tam nevidím
8. Po pretretí okuliarov stále nič nevidím :)
9. MALI BY STE TO TU PRENECHAŤ ĽUĎOM, KTORÍ BY VEDELI TO TU LEPŠIE MENEŽOVAŤ
10. amen
 
borci a borkine, keby ste chceli ako vyhrat random tombolu o šťastí s jednym pstruhom, tak ma kontakujte na dela, za 5 mega vam predam manual
 
Okej takže k veci. Za mňa:
1. Súťaž bola totálny prepadák
2. Odmeny neboli najhoršie
3. Zvýhodnení boli viacmenej hráči, ktorí majú sety na hľadanie produktov a hlavne čas na zbytočné roboty ako je chytanie rýb a rybolov, z ktorých není nič ani len skúsenosti, nejaký ten nález alebo už konkrétne produkty
4. Nechápem, prečo ste z toho prekvapení, že súťaž bola "mŕtva", keď tu viac nie ste ako ste a West ako taký vďaka Vašej "aktivite" na slovenských svetoch už upadol a záujem o hru ako takú už je chladná, neviem ako to teda vidíte Vy z tej stoličky, na ktorej sedíte, ale my tu dole cítime a vieme ako to reálne vyzerá na SK svetoch
5. Začnite sa viac zaujímať o komunitu ako takú a zatlačiť na slabé miesta, teda miesta, kde sú medzery a spraviť viac súťaží v tom, čo hráčov baví ešte ako tak
6. Pre piaty bod ale by ste museli aspoň hrať tú hru "inside" a nie to tu len "režírovať" zo stoličky a hrať sa na to, ako Vás my všetci zaujímame
7. Bojovalo sa o 8 odmien, bolo 7 účastníkov a 6 výhercov, neviem či si fakt sedíte na kábli alebo čo sa s Vami už deje alebo mám zle ja vyleštené okuliare ale nejak sa tam nevidím
8. Po pretretí okuliarov stále nič nevidím :)
9. MALI BY STE TO TU PRENECHAŤ ĽUĎOM, KTORÍ BY VEDELI TO TU LEPŠIE MENEŽOVAŤ
10. amen

1. Na základe účasti sa dá povedať áno, preto sa pýtam, čo zmeniť aby sa to nestalo. Neohlasovali sme ju do hry, preto predpokladáme, že sme tam spravili chybu.
2. Tým sme sa snažili Vás motivovať aby ste sa zúčastnili.
3. Nie. Vyhral nakoniec hráč, ktorý vykonal len jednu prácu. "Zvýhodnení boli viacmenej hráči, ktorí majú sety na hľadanie produktov" áno, aj tí ktorí majú prémium a môžu vykonať viac prác. Ale najväčší počet ulovených rýb by im vďaka mechanike lotérie výhru nezaručil ale iba zväčšil jej šancu.
4. 5. 6. To, čo robím, robím vo voľnom čase bez nároku na akúkoľvek odmenu. Nesedím na žiadnej manažérskej stoličke ako hovoríš. Nemám vplyv na smerovanie hry, nové features a updates. Môžem vám len zlepšiť zážitok z hry občasnou súťažou.
Ak máš záujem TY, alebo vieš o niekom inom, kto by rád dobrovoľne pre hernú komunitu pripravoval súťaže vieš ako kontaktovať tím.
Zároveň, my nikomu nebránime aby nám dal návrh na súťaž, práveže ho len privítame.
7. Ľudia robia chyby (aj tí na manažérskych stoličkách). Chybu som opravil.
Btw. som akurát na dovolenke do druhého septembra, nebol som moc rád, že počas dovolenky som musel otvárať počítač, ale chcel som aby bola súťaž vyhodnotená čo najskôr. :)
9. Platí to čo som napísal, pre 4. 5. 6.

asi ti napíšem lebo som nevyhral ani s 80timi :( nezmestil som sa do ALL STARS výberu siedmych hráčov do tých 8 odmien :(
Vyhral si odmenu pre 3. - 8. miesto.

Odporúčam si pozrieť spoiler na konci príspevku kde je transparentne rozísané ako prebehlo losovanie, vieš si ho nasimulovať aj ty (vstupné dáta sú dostupné pre každého). :)

Doterajšie súťaže - "zbieračky", mi prišli už príliš monotónne - nebola v nich žiadna súťaživosť medzi hráčmi, spravil si práce a that's it. V tejto súťaži, aby si vyhral, potreboval si nazbierať čo najviac pstruhov (=> súťaživosť), je to neatraktívny produkt a aj práca (takže to pravdepodobne nebude niekto robiť celý týždeň = rovnomernejšie šance na výhru pre všetkých), zároveň naväčší počet pstruhov negarantuje výhru (eliminácia istej výhry pre hráčov s najlepšími setmi alebo s prémiom). Nie je ľahké vymyslieť súťaž, ktorá by bola kompetetívna, nezvýhodňovala určitú skupinu hráčov, nebola kompletne náhodná a výťaz by nebol vybraný subjektívne. Ak máš návrh na lepšiu súťaž, ktorá eliminuje toto všetko čo som napísal, počúvam a poďme do toho!
 
@MarcusJohnyEvans ešte za dôb Lineta som sa hlásil na pozíciu na fórum, už ani neviem koľko tiketov cez support som s ním prehodil , ťahalo sa to vyše dvoch týždňov asi a výsledok? Z ničoho nič uzamknutý , resp. uzavretý tiket bez jedinej odpovede či ma berie alebo nie. Ale dedukoval som, že asi nie. Viem, že za to neberiete ani cent, teda aspoň Ty asi nie ale @Crony asi áno, teda aspoň si myslím a bolo mi tak povedané aj od hráčov, že administrátor vždy berie nejaké peniaze od INNO.

Ak tej súťaži, ok dopísal si to tam, keď som na to upozornil ale v čase, keď som to čítal, tak som tam nebol. A ak si myslíš, že som sa na to urazil a napísal takú odpoveď akú som napísal, tak sa mýliš. Hnevá ma to ako ste tu viac není ako ste, teda hlavne @Crony , ktorý by sa mal o to tu viac starať. Ono možno ani nie je chyba, že ste nikde nezverejnili, že nejaká súťaž je v hre, lebo koniec koncov treba si všimnúť, že je tu len pár hráčov, ktorí neustále prispievajú do fóra. Sem tam sa objaví niekto nový alebo staronový. A treba fakt súťažiť možno o niečo, čo hráčov viac zaujíma... Ja hrám len na Juareze, tento svet žije viacmenej len čisto bojmi a určite by ocenili niečo do bojov, či už sety alebo nejaké posilká. Nugety sú skvelé, hlavne pre hráčov, ktorí nedávajú do hry peniaze, prémium to isté ale možno by sa to pýtalo sa pozrieť aj do hry a zistiť, čo hráči potrebujú a možno aj na konkrétnom svete. Lebo možno na Juareze sú top zábava boje, na Dela duely...
 
@MarcusJohnyEvans ešte za dôb Lineta som sa hlásil na pozíciu na fórum, už ani neviem koľko tiketov cez support som s ním prehodil , ťahalo sa to vyše dvoch týždňov asi a výsledok? Z ničoho nič uzamknutý , resp. uzavretý tiket bez jedinej odpovede či ma berie alebo nie. Ale dedukoval som, že asi nie. Viem, že za to neberiete ani cent, teda aspoň Ty asi nie ale @Crony asi áno, teda aspoň si myslím a bolo mi tak povedané aj od hráčov, že administrátor vždy berie nejaké peniaze od INNO.

Ak tej súťaži, ok dopísal si to tam, keď som na to upozornil ale v čase, keď som to čítal, tak som tam nebol. A ak si myslíš, že som sa na to urazil a napísal takú odpoveď akú som napísal, tak sa mýliš. Hnevá ma to ako ste tu viac není ako ste, teda hlavne @Crony , ktorý by sa mal o to tu viac starať. Ono možno ani nie je chyba, že ste nikde nezverejnili, že nejaká súťaž je v hre, lebo koniec koncov treba si všimnúť, že je tu len pár hráčov, ktorí neustále prispievajú do fóra. Sem tam sa objaví niekto nový alebo staronový. A treba fakt súťažiť možno o niečo, čo hráčov viac zaujíma... Ja hrám len na Juareze, tento svet žije viacmenej len čisto bojmi a určite by ocenili niečo do bojov, či už sety alebo nejaké posilká. Nugety sú skvelé, hlavne pre hráčov, ktorí nedávajú do hry peniaze, prémium to isté ale možno by sa to pýtalo sa pozrieť aj do hry a zistiť, čo hráči potrebujú a možno aj na konkrétnom svete. Lebo možno na Juareze sú top zábava boje, na Dela duely...
A na Texase už všetci preživší máme bradu jak Rumcajs a čakáme na migráciu :D
 
Hore