Napíš na fórum a vyhraj soba Rudolfa!

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak prajem šťastný novy rok nech v tom novom sa vám darí lepšie ako v tom starom a veľa úspech v tejto hre prajem..:xmas9
 

DeletedUser2176

Hosť
:) ďakujem že ste mi umožnili vyhrať toto vzácne zvieratko :) budem sa oň dobre starať :)
 

DeletedUser

Hosť
Stastny novy rok

Vsetkym co ste tu, nech sa dari len a len lepsie ako v tom minulom roku :xmas10
 

DeletedUser

Hosť
na de a eng po splneni pár primitávnych uloh na fore dostal soba každý zúčastnený ... je to strašná haluz písať si s niekým týmto štýlom :D

nepatrí do témy ? písal si stačí napísať akúkoľvek správu, túto podmienku som splnil, tak neviem na mojej strane chyba nebude...
 

DeletedUser8233

Hosť
Máyske civilizácie vám prajú šťastný nový rok a odkazujú aby ste si ho užili ako keby bol váš posledný.
 

DeletedUser

Hosť
Píšem a čakám a snád sa dočkám. Stajna je už pripravena. :)
 

DeletedUser6502

Hosť
René,Já a Rudolf pojdu spolu na Sklízet tabák : Xmas3
 

DeletedUser6326

Hosť
Prianie

Samozrejme i mna by potesilo ziskat Rudolfa. Uz som sem raz pisal, no moj prispevok zmizol...nebo co.
 

DeletedUser

Hosť
Šťastný nový rok a veľa úspechov ako vám tak aj celému InnoGames.
 

DeletedUser

Hosť
Hmm som zvedavý,čo je to :D Že sob :D Hmm..No takéto súťaže by mohli byť častejšie si myslím :)
 

DeletedUser

Hosť
Šťastný a Veselý nový rok vám želám..aby ste sa nenávideli ešte viac,aby ste boli zákernejší,prefíkanejší,sebeckejší a bezcitnejši ako ten minulí rok :) :xmas3
 

DeletedUser

Hosť
Stastny novy rok vsetkym na The Weste a tym ktori vyhraju Rudolfa gratulujem :ocikru:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore