Veľkonočné úlohy - diskusia

DeletedUser

Hosť
Nazdar ,

nevedela by mi nejaká dobrá dusa nájst zoznam tych velkonočných úloh?Ak áno tak dakujem .

S pozdravom HRBO:Lovec
 

DeletedUser2539

Hosť
maria ma poslala hladat vajcia do mesta duchov ale žiadne tam niesu,tuto ulohu so plnil aj minuly rok tak su tam alebo nie?
 

DeletedUser

Hosť
Mali by tam byť znova, ako opakovateľná úloha, ale tiež som sa tam zasekol. Kde je problém? :)
 

DeletedUser7729

Hosť
Ja, (teda vlastne cele buffalo, co som si vsimal chat) ma problem s vychodnym a zapadnym bodom.
Zapadny bod vidno na mape v sektore C10 ale neukazuje zadavatela.
Ako mam dalej postupovat? :p
 

Deleted User - 4

Hosť
Vyzerá to, že to bolo nejako moc "prekombinované", bude tam asi chyba v celej tej sérii úloh z minulého roka - tento problém budú mať asi všetci.

S tou novou úlohu o tom zajačom kostýme máte nejaký problém, alebo je v poriadku?
 

DeletedUser6273

Hosť
rovnako v meste duchov nemám žiadnu veľkonočnú úlohu :(
 

DeletedUser

Hosť
Tá nová je v poriadku, iba pri opakovateľnom hľadaní vajec a pri východnom bode v normálnej sérii sú problémy.
 

DeletedUser2688

Hosť
Idem ako vseci, nieni tam vajce :( Ti supravu na zajacika som kupil ziadni problem zatiel.
 

Deleted User - 4

Hosť
Dal som Vám tam nový oznam, sériu úloh z minulého roka zatiaľ nebudete môcť pravdepodobne dokončiť.

Laki a Italijan, vďaka za info.
 

DeletedUser

Hosť
Co ste mali v tom vajci z tej ulohy kde su tie kostymi.Lebo momentálne mám iba 30 papierov a neviem či by sa mi na to oplatilo nugety pouzit?
 

DeletedUser301

Hosť
kto sa chcete prekvapiť neotvárajte spoiler
[SPOIL]dostaneš tam obálku s 50 dlhopismi + veľkonočné vajcia[/SPOIL]
 
Hore