Súťaž pre duelantov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Správu máš poslanú, TW Team venuje do súťaže ešte 100 dlhopisov pre každého výhercu. Mená nám potom nezabudni napísať.

Všetkým želám veľa šťastia v asikovej súťaži :)
 

DeletedUser6502

Hosť
:):)

no vidite mozete sa vrhnut na mna :) aj odmena na mna je pekna :)

265 000 :xdxdxd:
 

DeletedUser

Hosť
Super napad, len skoda ze je to cez týžden. Ale ocenujem snahu o ozivenie. A keby si nestihal s peniazmi, tak po 10K kazdemu mozem zaplatit. Nie je to vela, ale aspon nieco. :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Možno by mi to prišlo aj v hod. Ale aby nevznikli zbytočné komplikácie, bol by som rád, keby si ich poslal-a mne, práve teraz (samozrejme ťa k tomu nenútim, ale keby náhodou). :)

Nick: Asiko9
 

DeletedUser

Hosť
a aj prehrane a aj vyhrané?

a kde ich mame poslat sem kde pisem teraz toto? napriklad dam oznam a potom kde budem mat dalsi dam upravit a dam dalsie? tak si mylsel
 

DeletedUser9056

Hosť
a aj prehrane a aj vyhrané?

a kde ich mame poslat sem kde pisem teraz toto? napriklad dam oznam a potom kde budem mat dalsi dam upravit a dam dalsie? tak si mylsel

Ahoj, je tam napísané najväčší počet vyhraných duelov (čítajte pozorne)
Nie, po vypršaní limitu, mi pošlete všetky oznámenia s duelov, ktoré boli v určenom časovom limite. Pošlete mi ich do hry telegramom. Môj herné meno: Asiko9 .
 

DeletedUser8070

Hosť
Umysel dobry, ale prevedenie katastrofa.

To vas nenapadlo, ze taky duelant nemusi cestovat a bude len zadavat duely? pracovnik, dobrodruh a vojak teda nemaju ziadnu sancu na vyhru, lebo za kazdou "obetou" musia cestovat.

O ostatnych veciach ani radsej nepisem, lebo by som asi znechutil hraca, ktory sa o nieco snazi, co si cenim.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore