Súťaž pre duelantov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9056

Hosť
Umysel dobry, ale prevedenie katastrofa.

To vas nenapadlo, ze taky duelant nemusi cestovat a bude len zadavat duely? pracovnik, dobrodruh a vojak teda nemaju ziadnu sancu na vyhru, lebo za kazdou "obetou" musia cestovat.

O ostatnych veciach ani radsej nepisem, lebo by som asi znechutil hraca, ktory sa o nieco snazi, co si cenim.

Uvidím, aká bude účasť v tejto súťaži, a podľa toho budem robiť viac súťaží. Najbližšie by som chcel urobiť "Remeselnícku súťaž", čiže si prídu na svoje zase remeselníci...
Ak sa Ti nepáči, ja Ťa nenútim súťažiť. :xmas10
 

DeletedUser

Hosť
:D a mozm sa spítat ci mozem utocit aj na tých istych a bude sa to ratak ako viac duelov?
 

DeletedUser9056

Hosť
:D a mozm sa spítat ci mozem utocit aj na tých istych a bude sa to ratak ako viac duelov?

Áno, môžte útočí aj stále na istého hráča, ale musíte tam zbytočne čakať 1 hodinu, zatiaľ čo, môžte urobiť minimálne ďalšie 3 vyhrané duely na iných hráčov. :)
 

DeletedUser8936

Hosť
A to sa počítajú duely ktoré som vyhral v priebehu toho týždňa alebo za celý počas celej hry od kedy som tam zaregistrovaný??
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
A to sa počítajú duely ktoré som vyhral v priebehu toho týždňa alebo za celý počas celej hry od kedy som tam zaregistrovaný??

Len počas tohto limitu. Oznámienia s duelov počas súťaže, nevymazávajte. Budete mi ich musieť poslať ako "dôkaz" telegramom do hry, čím viac oznámení - duelov, tým väčšia šanca vyhrať. :)

Moje meno v hre: Asiko9

S pozdravom Asiko9.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
Ak si už myslíte, že za dnešný deň už neurobíte žiadne duely, kľudne mi môžte začať posielať oznámenia do hry na moje herné meno. :xmas9

1. Nezabudnite na oprávnenie duelov (aby som ich mohol pozrieť)
2. Moje herné meno Asiko9
3. Predmet: Súťaž

Prajem pekný zvyšok dňa. :xmas8
 

DeletedUser9056

Hosť
Milý duelanti,

Ja už výsledky tejto celotýždňovej súťaže, ktorá skončila v Stredu 12.12., viem a idem sa s nimi s Vami podeliť. :)

Celkom sa zúčastnilo 73 hráčov, preto som mal z výsledkami aj menší problém a prepáčte mi za drobné zdržanie. :D

Zo 73 hráčov, najviac duelov urobili hráči:


1. miesto - 372826 ( počet duelov = 76 )
2. miesto - defender112 ( počet duelov = 69 )
3. miesto - majko 456 ( počet duelov = 34 )​

Všetkým duelantom ďakujem, výhercom gratulujem a už teraz sa môžte tešiť na ďalšiu podobnú súťaž. :)

S pozdravom Asiko9.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
Gratulujem výhercom, dúfam že sa Vám bude dariť aj pri iných súťažiach, do ktorých sa zapojíte. :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Linteo, pošleš im prosím tých 100 UnionPacifickýchDlhopisov a mne tú odmenu (teda ak nejaká bude :xmas8 ).

Ďakujem. :xmas10 :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Linteo, prosím, stále mi píšu, že kedy budú UPD...
 

DeletedUser9478

Hosť
Ahoj,uděláš někdy něco podobného i na jiných světech?Nejlíp na Californii:).
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore