Všetko dobré sa raz skončí

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4341

Hosť
Díky Broňa :D. Hlavne, že včera na všetkých svetoch písalo, že ešte ZAJTRA môžete presunúť svoju postavu. Myslím, že to "ZAJTRA" trvá do 00:00 h. Nikde som sa, totiž, nedočítala, že to končí uprostred dňa o nejakej hodine. Neznášam nejasné a nepresné formulácie...
Čo teraz so svetom 5, keď som ho nestihla presunúť? Mám taký dojem, že tu zase niekto so mnou vybabral. :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
tak to večšinou býva ked si davaš načas, tvoja chiba, mal si nato kopec času, stym už teras nič nespraviš šic
 

DeletedUser381

Hosť
Díky Broňa :D. Hlavne, že včera na všetkých svetoch písalo, že ešte ZAJTRA môžete presunúť svoju postavu. Myslím, že to "ZAJTRA" trvá do 00:00 h. Nikde som sa, totiž, nedočítala, že to končí uprostred dňa o nejakej hodine. Neznášam nejasné a nepresné formulácie...
Čo teraz so svetom 5, keď som ho nestihla presunúť? Mám taký dojem, že tu zase niekto so mnou vybabral. :grrr:

Suhlas mal byt urceny presny cas a ked nie tak sa to malo zmazat o polnoci
 

DeletedUser7779

Hosť
Ak ste to nestihli, napíšte na support, možno Vám ešte pomôžu a dovolia Vám presunúť postavu na iný svet. A možno Vám aj tu niekto odpíše a napíše čo máte robiť.

PS: Cut, gratulujem k novej hodnosti. :)
 

DeletedUser4341

Hosť
Lenže ja nemám dokončené veci, aby som sa mohla presunúť. Chcela som to cez deň dokončiť.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore