Salón California

DeletedUser

Hosť
Na calife je čím ďalej, tým väčšia zábava :D Vďaka updatu, kvôli ktorému teraz west vyzerá ako nejaká hra z FB ho začala hrať aj úplne nová sorta hráčov a vznikajú tu veľmi zaujímavé situácie :) ... napr. my máme zajtra 3 obrany pevností - malá nevystavaná o 19:13, malá polovystavaná o 21:40 a stredná nevystavaná o 21:33 :D

Kohokoľvek napadol ten update - ďakujem :) Najlepšie sa smeje na hlúpostiach a na hlúpych ľuďoch a vďaka updatu budem mať na dlhú dobu o zábavu postarané :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Tak niektorý sa bavia hrou, niektorý sa ešte len hľadajú, ale celkovo to na Californii začína byť veselé. Tak hlavne sa začína asi poriadne bojovať a to je fajn.
 

DeletedUser4623

Hosť
tak ja práve plním úlohy, duelujem a vyrám ušúľané cigarety :D
 

DeletedUser6502

Hosť
a ja som sa po 200h hladania pokladu na to vykašlal a predal som kluč 3 šak to je troška prehnane :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
bavím sa duelmi, najlepšie je vyplakávanie do telegramov od hráčov, čo ma duelovali keď som staval :pif paf
 

DeletedUser

Hosť
no inak to ten poklad, ten je akosi nezmyselne náročné nájsť. Ak má niekto štastie nájde ho celkom slušne do 20-30 otočiek. Ale niekto sa na tom slušne natrápi teda. Mne zatiaľ tiež nepadol. Ale ak by to malo trvať vážne že 200 hodín tak sa asi zbláznim. Mohlo by sa to aspoň opakovaním zväčšovať. (šanca)
 

DeletedUser6502

Hosť
to ano a este k tomu ked mam aktivovane premko + strieborny poklad :odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
ja mám podobný problém s čudným kusom hliny, už som prácu robil 154x a stále nepadla, (stále pokračujem v hľadaní, tak som zvedavý kedy padne ) :(
 

DeletedUser3548

Hosť
Hmm, ze vraj novy svet v DK uz zacal, zrejme vcera, chvalihodne, ak by nahodou niekedy aj vo weste spustili dalsi svet, prial by som si iba jedinu zmenu v nom, ale ci by hraci chceli, a admin by skusil poriesit, nevedno...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7068

Hosť
Ja se trápim stim zlatym koltem při přepravě munice, po 52 pokusech stále nič, už sem myslel že prohodim notebook oknem :/
 

DeletedUser

Hosť
Hmm, ze vraj novy svet v DK uz zacal, zrejme vcera, chvalihodne, ak by nahodou niekedy aj vo weste spustili dalsi svet, prial by som si iba jedinu zmenu v nom, ale ci by hraci chceli, a admin by skusil poriesit, nevedno...

V DK je "každú chvíľu" novy svet, je to proste taká hra, ktorá je rýchla. West je o dosť pomalší. Pochybujem, že niekedy dostaneme server, ktorý bude podľa hráčov.. :indian
 

DeletedUser

Hosť
Ako sa hľadá 3. kľúč na Californii?

Predsa Soli-stylom ;) - na levely 85 reskillnete všetko do obchodovania a charizmy, použijete medailu na vyšší príjem, oblečiete si AQ súpravu, nasadíte cart koňa a sedlo, zadáte strieborného podomového obchodníka a o 2 hodiny máte 3. kľúč :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
a kto nemá súpravy, ten ich ukradne solitary-mu))) veľmi dobrý návod pre tých, ktorí majú inventár ako ty)) ale sú tu aj poslabšie jedince ako aj ja))
 

DeletedUser

Hosť
Tie veci niesu tak celkom moje ;) Stačí poznať ľudí, čo poznajú ľudí a ide to samo ;) ... no a stačí mať aj prázdninovú súpravu - aj tá dáva slušné šťastie ;)
 
Hore