Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser4451

Hosť
nemam cas na to.. a skusil som si obnovit ucet a nepaci sa mi to uz vobec ta hra, prilis to prehnali ked tam stale nieco pridavali
 

DeletedUser4451

Hosť
...a dlho zase nebudem :D

som pozeral do hry trilion novych itemov, prac.. to je vsetko ok ale kam kuknes tam obrazok nuggetu, tak velmi ako oni to snad nikto neprehnal s tymto..
a kazdy musi vediet ze veta "nikto ta nenuti to kupovat" je uz zbytocna, pretoze tu vznikaju obrovske rozdiely vo vyhodach medzi hracmi ktorí kupuju a ktorí nie..

narazam na to, ze v normalnej hre si kupis za "nuggety" premium alebo dobijes energiu a to je asi tak vsetko a tu sa da zvyhodnit snad uplne vsetko

zahral by som si west v case, ked pridali boje o pevnosti, resp. nejak pol roka po tom ked vychytali vsetky bugy v nich.. vtedy to bolo idealne, prehladne, nebolo to prilis prekombinovane moznostami co v tej hre robit

The-west 1.0 a 2.0 ... tu vznikla priepast do ktorej padne kazdy kto nema x eur mesacne aby si zvyhodnil skok cez nu
 

DeletedUser3950

Hosť
Jéj Angel...stará známa tvár, takých tu už moc nie je...len škoda, že mi nezostáva nič iné ako súhlasiť s tebou...
 

DeletedUser9056

Hosť
Trošku ma to zarazilo. Je smutné, keď takéto slová počuť už z úst aj hráčov, ktorí patrili k veľkým obdivovateľom tejto hry a pamätajú si snáď každý update a úspech hry. Je to škoda, že strácame takýchto hráčov... :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
Chalani pozor na texase na disyho :) trošku odrbáva a obtiahol ma o blackovu bundu :)
 

DeletedUser4451

Hosť
takmer kazde meno ktore nie je nove posledne 2 roky tu poznam ale zabudol som skoro na vsetkych kto co bol koho z kade poznam :D
ale disy mi daco hovori.. hm.. disy100 daco take ci? :D

Ten speed svet co sa otvori deviateho... bude na beta servery hej? takze tie ceny platia pre vsetkych hracov a nie len pre slovakov?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4701

Hosť
ano myslim tak sa vola...skoda, zisla by sa tu taka postava ako ty trochu by to tu ozilo keby sa povracali tí starí dobrí hráči
 

DeletedUser5958

Hosť
tiež mi to už príde všetko presiaknuté komercionalizmom ale za ten skoro rok čo som tu nebola, ešte stíham :D aj keď mi bude ľúto za akciami ktoré mi ušli.. :D V Septembri sa budem tešiť na Vás všetkých znovu. ;)
 

DeletedUser

Hosť
takmer kazde meno ktore nie je nove posledne 2 roky tu poznam ale zabudol som skoro na vsetkych kto co bol koho z kade poznam :D
ale disy mi daco hovori.. hm.. disy100 daco take ci? :D

Ten speed svet co sa otvori deviateho... bude na beta servery hej? takze tie ceny platia pre vsetkych hracov a nie len pre slovakov?



Uhádol si ,presne ten :D
 
Hore