Cudzinec (Osud Cunninghamovcov)

DeletedUser7318

Hosť
he,ja som s ním upadol do bezvedomia 463 krát a furt žije...jediné čo ma ukludňuje,že som získal úspech (pán podsvetia :) )
 

DeletedUser4451

Hosť
Ja mam vsetky vlastnosti v sile, uhyb s bonusom mi vysiel na nejakych 160 a presnost okolo tych 130 cca, neviem mozno taram. Vsetko mierenie som dal do hlavy, vypol som uhyby a padol po neviemkolko dmg ale bolo to okolo tych 1800
 

DeletedUser8640

Hosť
Moja taktika

Osobne som mal vacsi problem s tym Samanom pred duelom s Cudzincom (pokial ste robili moznost 1 - ulohu Odchod, ale predpokladam, ze aj moznost 2 - uloha Zle spravy bude podobna). Vzhladom na to, ze super ma pravdepodobne tolko Hp ako vy, je dobre sa dostat s Hp na nizku uroven (mne staci pod 500 Hp, ale niekedy to je dobre este menej, zalezi kolko ste mu schopny nalozit), potom dat duelovu taktiku ako tu niektori pisali, ziaden uhyb a strelba na hlavu a pouzit aj dake posilnenie, ako napr. Nabrusena zbran alebo Lekvar. Mne tato taktika dost pomohla tak mozete vyskusat, napr. sa mi to osvedcilo aj pri ulohe Mexicke zlato ked som po vela zufalych pokusoch vdaka tejto taktike dal do komy postavu Stary Hackett. :pif paf
 

DeletedUser

Hosť
stačí mať nulové hp ...

Laki235 napísal/-a:
Takto...myslím, že by sa tu malo doplniť o ktorého cudzinca v tej úlohe sa konkrétne jedná, keďže sú tam asi štyria

[SPOIL]
54c255f075124c0f9435899.png

2ec1a245d4984d49b02437a.png
[/SPOIL]
problémy sú konkrétne s tým druhým - ID931
Pri ňom je nulové HP úplne zbytočné
 

DeletedUser

Hosť
Musím oživiť toto vlákno, pretože mám s cudzincom problém (ID 931). Dnes som ho v priebehu jednej minúty zdueloval 42x (dmg 61636) a nič, nepodarilo sa ho dať do kómy. Po každom duely sa mu určite zdravie znova doplní na max. Najväčší dmg som mu dal okolo 1700, viac mu dať neviem, aj keď ho trafím vždy v každom kole :( Nejaké rady?
 

DeletedUser

Hosť
Najväčší dmg som mu dal okolo 1700, viac mu dať neviem, aj keď ho trafím vždy v každom kole :( Nejaké rady?
treba mu ubrať 2000. Zamier všetko na hlavu, daj na seba veľa úderu/strieľania podľa toho s čím dueluješ, vypni uhýbanie a dúfaj, že máš dosť hp :)
 

DeletedUser9839

Hosť
Ja toho cudzinca (ID 931) snáď nikdy neporazím. Minul som kopec dolárov a nuggetov na reskill a nič z toho. Môžem mieriť na hlavu, na ruky, na ramená, nedám ho nikdy, zato on ma vždy uspí po troch-štyroch dueloch, lebo mám nízke HP. censored
 

DeletedUser9056

Hosť
Očividne najťažšie NPC v hre, stále ho nedokážem poraziť.

Reskill na duely mám, posilnenia mám, úhyb vypnutý a všetko na hlavu, no stále nič... max. 1600HP. :( Stavbárovi je ťažké takéto duel i/y robiť. :(
 
ja to robim tak ze odidem z mesta a duelujem az kym nevyhram,minule 250x po sebe ale dal som aj uspech :)
 

DeletedUser3724

Hosť
samana pred nim som dal na xyz pokusaby mi zrazil hp .. kedze mal tolko hp ako ja ... nahodil som na seba oblecenie ktore neam absolutne nic z duelmi... cudzinec za nim padol na prvy krat .. taktie v obleceni ktore nema nic z duelmi
 
Hore