Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser

Hosť
rychlost.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Equip pri práci asi jediné rozumné čo sa pridá.

A je tu všetko za nuggety a niečo, čo je ako tak užitočné a lacné relatívne, tak to odstrániť ? :D Ach jaj..
 

DeletedUser5958

Hosť
karta žolíka

Môžem sa opýtať na tú kartu žolíka?
Ak som tie šedé handry predala dedovi? lebo ked šom refrešla stránku po update 2.24 tak mi blikal invent ze tam niečo nové je ale nebolo... môže to byť tým, že som ich predala???
úlohu mám splnenú ale ... ;)

http://prntscr.com/77a688
 

DeletedUser9513

Hosť
Veľmi ma potešilo to tlačidlo pre vybavenie sa vecami v kalkulátori oblečenia :)
 

DeletedUser5958

Hosť
už sa mi objavil v invente :D neviem ako je to možné, či vôbec, ale je tam :D takže dakujem ;)
 

DeletedUser

Hosť
Takže nepáči sa mi nové číslovanie, jas v inventári-ťahá to oči.
Ďalej sa mi neskutočným spôsobom protivý dodatočná zmena spôsobu udeľovania bonusu vylepšeným predmetom, pretože mám takto na kancli o 9bodov menej a investovala som do vylepšenia veľa peňazí.
 
Takže nepáči sa mi nové číslovanie, jas v inventári-ťahá to oči.
Ďalej sa mi neskutočným spôsobom protivý dodatočná zmena spôsobu udeľovania bonusu vylepšeným predmetom, pretože mám takto na kancli o 9bodov menej a investovala som do vylepšenia veľa peňazí.

Vidím to rovnako ako berrynka...z môjho pohľadu táto aktualizácia nepriniesla nič dobré resp. len sklamanie. :ehmehm:
 

DeletedUser9646

Hosť
ten jas je fakt hrôza.
Hlavná vec že tú grafickú chybu nevedia za koľko ? 1 mesiac opraviť iba to viac pokaziť.
 

DeletedUser8766

Hosť
grafika je SUPER ... pre ostrozrakých ... zmente/pokazte/ si rozlíšenie na compe a máte to vyriešené :p
 

DeletedUser10315

Hosť
Mne sa to tiež nepáči, v invente je to nezvyk, taktiež sa mi nepáči, že ste ubrali hp v dobrodružstvách
 

DeletedUser

Hosť
chcem sa ešte opýtať,prečo počíta 10 minút pri použití posilnenia, keď predtým to bolo 9 minút? Ďakujem.
 

DeletedUser

Hosť
Bolo to desať, ukazovali ti to poslednú minútu 2krát (prvýkrát ako "1m" a druhýkrát ju odpočítavalo sekundami).
 
Hore