Indiánska úloha - súťaž

Ktorá séria úloh je podľa vás najlepšia?


  • Celkový počet hlasujúcich
    46
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
slovakia.png


Milí hráči!

Dnes prinášame špeciálnu možnosť všetkým kreatívnym hráčom, ktorí sa môžu zapojiť a prejaviť svoj talent v tejto jedinečnej a vzrušujúcej súťaži!
Nestáva sa tak často, aby tu bola takáto možnosť, takže je teraz váš čas zažiariť.

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, aké by to asi bolo, keby medzi tými všetkými úlohami, ktoré máme v hre, bola aj taká, ktorú ste vytvorili vy?
Úplne nová, jedinečná a osviežujúca séria úloh, ktorá by bola pridaná do hry a ktorú by si mohli vyskúšať všetci hráči?

Vo Weste bude prebiehať súaž, aká tu ešte nebola!
Vo všetkých jazykových verziách budú mať hráči možnosť zapojiť sa a vytvoriť ich vlastné jedinečné série úloh.
A čo je najlepšie: Víťazná séria úloh bude pridaná do hry, bude sa dať normálne prijať a dokončiť!

Ako to bude prebiehať? Čítajte ďalej a dozviete sa!

informacie_slovakia.png


Súťaž bude zahŕňať vytvorenie Indiánskej série úloh.
Je pre vás pripravená sekcia na fóre, kam môžete vkladať vaše súťažné príspevky (každý hráč sa môže zapojiť jedenkrát), podľa Podmienok súťaže, ktoré si musíte prečítať a potvrdiť.
(Všetky súťažné príspevky, ktoré nebudú potvrdené podľa podmienok, budú diskvalifikované)

Svoje súťažné príspevky môžete vkladať tuto: Súťažný priestor pre vaše úlohy
Neuvidíte tam výtvory od iných, len svoj vlastný, resp. svoju tému s úlohami.

Súťaž sa začne 19.06.2015 a potrvá dva týždňe.
Súťažné príspevky môžete vkladať až do 03.07.2015 -23:59, takže neváhajte a pustite sa už radšej teraz do vymýšľania!

Keď budú prekontrolované všetky súťažné príspevky, otvoríme hlasovanie pre hráčov, ktoré sa začne 04.07.2015 a všetci hráči budú môcť hlasovať za dielo, ktoré sa im najviac páči!
Hlasovanie sa skončí 08.07.2015.

Séria úloh s najviac hlasmi v každej jazykovej verzii bude prehlásená za víťaznú a potom zaslaná do spoločnosti InnoGames, ktorá rozhodne o troch najlepších sériách úloh.
(Prosím, pamätajte na to, že séria úloh bude preložená do angličtiny, čo môže ovplyvniť mená postáv a podobne)

Tri vybrané série úloh budú uvedené 17.07.2015 na súťažnej stránke na Beta fóre.
Potom sa za ne bude môcť hlasovať počas 48 hodín.
Táto časť bude prebiehať na medzinárodnej The West stránke na Facebooku.
Pre hlasovanie bude treba kliknúť na Páči sa mi to (Like), ktoré bude pod príspevkom obsahujúci názov série úloh a odkaz na danú sériu.

ceny_slovakia.png


Pripravené sú pre vás skutočne pekné odmeny:
1. miesto: Víťazná séria úloh bude pridaná do hry, Víťazove meno spomenuté v úlohe, špeciálny avatar v indiánskom štýle, unikátny predmet "Zlatá kniha príbehov", 1500 zlatých nuggetov a herný titul "Rozprávač príbehov".
2. miesto: Unikátny predmet: "Strieborná kniha príbehov", 1200 zlatých nuggetov a herný titul "Rozprávač príbehov".
3. miesto: Unikátny predmet: "Hnedá kniha príbehov", 1000 zlatých nuggetov a herný titul "Rozprávač príbehov".
Víťaz jazykovej verzie získa herný titul "Rozprávač príbehov" a 1000 zlatých nuggetov.
Všetci účastníci súťaže dostanú prekvapenie v podobe menšej odmeny.


podmienki_slovakia.png


Požiadavky uvedené nižšie je treba dodržať pre všetky úlohy. Všetky podmienky sa dajú prečítať v Podmienkach súťaže.

- Súťaže sa môžu zúčastniť iba série úloh s indiánskym štýlom.
- Použite štandardných zadávateľov úloh v salóne.
- Použite už existujúce miesta na mape. Nepridávajte nové miesta alebo postavy.
- Text úlohy môže pozostávať najviac zo 100 slov.
- Konečný text úlohy môže pozostávať najviac z 50 slov.
- "Požiadavky" a "Odmena" (pozri šablónu nižšie) musia byť vyplnené s nejakým návrhom pre obe.
- Séria úloh by mala byť navrhnutá pre hráčov na úrovni 50 a vyššie.
- Séria úloh by mala pozostávať maximálne z 15 úloh.

Účastník môže pridať iba jeden nový predmet, najlepšie ako odmenu za splnenú celú sériu úloh. Usporiadateľ však nezaručuje, že tento predmet bude do hry zahrnutý spôsobom, ktorý určil Účastník, z dôvodov herného dizajnu či vybalancovania.
Účastníci nemajú dovolené pridávať časové alebo dátumové obmedzenia pre individuálne úlohy alebo pre celú sériu úloh.
Nebudú akceptované žiadne úlohy herných udalostí (vytvorené ako súčasť hernej udalosti, ako napr. Valentínska herná udalosť).
Nebudú akceptované úlohy špecificky pre určité triedy postáv.

Šablóna série úloh:

Informácie o úlohe: (krátky popis úlohy)
Názov série úloh: (názov celej série úloh)
Úroveň postavy: (minimálna úroveň postavy pre prijatie série úloh)

Nasledujúce sa vyžaduje pre každú úlohu v rámci série úloh:

1 Názov: (číslo a názov úlohy)
Zadávateľ: (meno zadávateľa úlohy v salóne)
Text úlohy: (text úlohy, max. 100 slov)
Požiadavky: (práce, predmety, prijaté úlohy, atď.)
Odmena: (doláre, skúsenosti, atď.)
Konečný text: (text na konci úlohy)

Prajeme vám príjemnú zábavu a veľa šťastia v súťaži!

use_slovakia.png
 

Deleted User - 4

Hosť
Podmienky súťaže

podmienki_slovakia.png


Podmienky súťaže

1. Usporiadateľ "Indiánska úloha - súťaž", ďalej len ako Súťaž, je spoločnosť InnoGames, ktorej registrované miesto je Friesenstraße 13, 20097 Hamburg.

2. Cieľom Súťaže je vytvoriť "Indiánsku sériu úloh". Víťazná úloha bude umiestnená do hry.

3. Súťaž je otvorená pre všetkých registrovaných hráčov The West, ďalej uvedených ako Účastníci, okrem zamestnancov InnoGames, tímov podpory a ich blízkych a kohokoľvek spojeného so spoločnosťou, organizáciou alebo posudzovaním Súťaže.

4. Pre vstup do Súťaže je Účastník nútený uznať a prijať tieto Podmienky súťaže. Potvrdenie prijatia musí Účastník spraviť vložením príspevku spoločne so Súťažnou Úlohou na fórum stránke venovanej Súťaži.

Prečítal(a) som si a súhlasím s Podmienkami súťaže "Indiánska úloha - súťaž".

5. Účasť, bez potvrdenia zmieneného v bode 4, bude diskvalifikovaná a odstránená z fórum stránky Súťaže.

6. Súhlasom s podmienkami súťaže Účastník odstupuje autorské právo Usporiadateľovi a súhlasí s publikovaním práce v hre, West fóre a v sociálnych médiách.

7. Účastník je zodpovedný v plnej miere za obsah publikácie a všetky náklady spojené s Účastníkovou prípravou do Súťaže sú plne znášané Účastníkom.

8. Pre Účasť v Súťaži nie je potrebný žiadny poplatok, žiadny nákup alebo pripísanie sa do zoznamu.

9. Za osobu je akceptovaná iba jedna Účasť. Viaceré účasti od toho istého Účastníka budú diskvalifikované.

10. Za Účasti sa nemôže akéhokoľvek dôvodu prijať žiadna zodpovednosť, z akéhokoľvek dôvodu.

11. Dátum uzavretia Účasti je 03.07.2015. Po tomto dátume nie sú dovolené žiadne ďalšie Účasti do Súťaže.

12. Pravidlá Súťaže a Odmeny:

A) Požiadavky na sériu úloh:

- Súťaže sa môžu zúčastniť iba série úloh s indiánskym štýlom.
- Použite štandardných zadávateľov úloh v salóne.
- Použite už existujúce miesta na mape. Nepridávajte nové miesta alebo postavy.
- Text úlohy môže pozostávať najviac zo 100 slov.
- Konečný text úlohy môže pozostávať najviac z 50 slov.
- "Požiadavky" a "Odmena" (pozri šablónu nižšie) musia byť vyplnené s nejakým návrhom pre obe.
- Séria úloh by mala byť navrhnutá pre hráčov na úrovni 50 a vyššie.
- Séria úloh by mala pozostávať maximálne z 15 úloh.

Účastník môže pridať iba jeden nový predmet, najlepšie ako odmenu za splnenú celú sériu úloh.
Usporiadateľ však nezaručuje, že tento predmet bude do hry zahrnutý spôsobom, ktorý určil Účastník, z dôvodov herného dizajnu či vybalancovania.
Účastníci nemajú dovolené pridávať časové alebo dátumové obmedzenia pre individuálne úlohy alebo pre celú sériu úloh.
Nebudú akceptované žiadne úlohy herných udalostí (vytvorené ako súčasť hernej udalosti, ako napr. Valentínska herná udalosť).
Nebudú akceptované úlohy špecificky pre určité triedy postáv.

Šablóna série úloh:

Informácie o úlohe: (krátky popis úlohy)
Názov série úloh: (názov celej série úloh)
Úroveň postavy: (minimálna úroveň postavy pre prijatie série úloh)

Nasledujúce sa vyžaduje pre každú úlohu v rámci série úloh:

1 Názov: (číslo a názov úlohy)
Zadávateľ: (meno zadávateľa úlohy v salóne)
Text úlohy: (text úlohy, max. 100 slov)
Požiadavky: (práce, predmety, prijaté úlohy, atď.)
Odmena: (doláre, skúsenosti, atď.)
Konečný text: (text na konci úlohy)

B) Pre vstup do Súťaže musí Účastník prejsť do určenej sekcie West fóra a vložiť tam svoju Sériu Úloh, spoločne s vyhlásením spomenutím v bode 4.

C) Účastníci prejdú viacstupňovým výberovým procesom podľa komunity a usporiadateľom s použitím West fóra a sociálneho média.
Stupňe výberu sú nasledujúce:

Stupeň 1: Hlasovanie komunity na West fóre (04.07.2015-08.07.2015). V každej jazykovej verzii bude jeden víťaz.
Stupeň 2: Výber usporiadateľa (do 15.07.2015). Tri najlepšie úlohy postúpia do posledného stupňa.
Stupeň 3: Hlasovanie komunity na medzinárodnej The West Facebook stránke (48 hodín, začiatok 17.07.2015, 15:00 Nemecký čas).

D) Odmeny sú nasledujúce:

1. miesto: Séria úloh v hre, Účastníkove meno spomenuté v úlohe, špeciálny avatar v indiánskom štýle, unikátny predmet "Zlatá kniha príbehov", 1500 zlatých nuggetov a herný titul "Rozprávač príbehov".
2. miesto: Unikátny predmet: "Strieborná kniha príbehov", 1200 zlatých nuggetov a herný titul "Rozprávač príbehov".
3. miesto: Unikátny predmet: "Hnedá kniha príbehov", 1000 zlatých nuggetov a herný titul "Rozprávač príbehov".
Víťaz jazykovej verzie: Herný titul "Rozprávač príbehov" a 1000 zlatých nuggetov.
Všetci účastníci: prekvapenie v podobe menšej odmeny.

13. Za uvedené odmeny nebudú ponúknuté žiadne peniaze alebo iné alternatívy. Odmeny nie sú presunuteľné na iné osoby, ako len na Víťaza. Odmeny sú podmienené dostupnosťou a my si rezervujeme právo nahradiť akúkoľvek odmenu inou, ktorá je podobnej hodnoty, aj bez upozornenia.

14. Usporiadateľ nie je zodpovedný za dodané nepresné detaily odmeny poskytnuté Účastníkovi od akejkoľvek tretej strany.

15. Účastníci si musia byť vedomí, že všetky výherné úlohy v jazykových verziách, ktoré boli napísané v inom jazyku, ako je angličtina, budú preložené. Usporiadateľ nenesie zodpovednosť za postavu v sérii úloh alebo zmenu nálady, ktorá bola vykonaná cez preklad.

16. Víťaz bude upovedomený do 5 dní po konečnom hlasovaní. Ak sa Víťaz nedá kontaktovať alebo si nevyzdvihne odmenu do 14 dní od upozornenia, rezervujeme si právo stiahnuť odmenu od Víťaza a vybrať náhradného Víťaza.

17. Usporiadateľ upovedomí Víťaza, ako a kedy bude odmena doručená.

18. Akceptovaním Podmienok súťaže súhlasí Víťaz s použitím jeho/jej mena v akomkoľvek verejnom materiáli, ako aj ich s súťažným vstupom. Akékoľvek osobné údaje vzťahujúce sa k Víťazovi alebo ku ktorémukoľvek z Účastníkov, budú použité výhradne s aktuálnou nemeckou legislatívou o ochrane dát a nebudú poskytnuté tretej strane bez výhradného súhlasu Účastníka.

19. Usporiadateľ si rezervuje právo zrušiť alebo pozmeniť súťaž a tieto Podmienky súťaže, bez upozornenia, pri katastrofickej udalosti, vojne, občianskych alebo vojenských nepokojoch alebo pri aktuálnom alebo očakávanom porušení akéhokoľvek vzťahujúceho sa práva alebo nariadenia alebo pri akejkoľvek inej udalosti mimo Usporiadateľovej kontroly. V ostatných prípadoch bude Usporiadateľ o zmenách v súťaži informovať Účastníkov, čo najskôr, ako to len bude možné.

20. Obsah a tieto Podmienky súťaže sa riadia nemeckým právom a akékoľvek spory budú výlučne subjektom jurisdikcie súdov v Nemecku.
 

Deleted User - 4

Hosť
Diskusia alebo otázky k súťaži

Be_the_next_slovakia.png



Priestor pre vaše otázky alebo komentáre k súťaži
 
jediná otázka, počet slov je určený koľko môže mať úloha mňa by zaujímalo koľko úloh môže mať príbeh je to nejak obmedzené či môže ich byť napríklad aj 100 ? :)
 
už vidím, ospravedlňujem som to musel prečítať a neuvedomiť si to prečítam ich radšej ešte párkrát tie podmienky :D :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Nič sa nestalo, hlavne všetci nezabudnite pridať na začiatok alebo na koniec túto vetu:

Prečítal(a) som si a súhlasím s Podmienkami súťaže "Indiánska úloha - súťaž".
 

DeletedUser

Hosť
Porazený indián Wetik

Prečítal(a) som si a súhlasím s Podmienkami súťaže "Indiánska úloha - súťaž".

Meno hráča: WeTik1999
Server: SK Delaware (sk9)

Snáď sa Vám bude moja séria úloh páčiť. :) prajem príjemné čítanie
Ak by šlo o nejaké nezhody alebo problémy stačí povedať a opravím to :) ak by sa séria páčila nemal by som problém pokračovať :) Mená postáv či už ich pozície, odmeny z úloh alebo veci podobné samozrejme môže INNO team opraviť podľa vlastného výberu. Ide o krátky príbeh v ktorom pomôžete Waupeemu zbaviť sa banditov, ktorý terorizujú jeho dedinu, a on Vás ako "odmenu" zapíše do bojovníckeho turnaja, ďalej sa musíte postarať o indiána ktorý proti Vám prehral a trocha mu pomôcť s surovinami. Nešlo by o ťažkú sériu úloh avšak pre hráčov ktorý nemajú všetko bude časovo trocha náročná (nie veľmi).

Informácie o úlohe: Krátka séria úloh pre získanie indiánskeho sedla kmeňa Kwartor
Názov série úloh: Sedlo náčelníka Rinkathon
Úroveň postavy: 65


Názov: 1. Nedostatok jedla
Zadávateľ: Waupee
Text úlohy: Ahoj ...(meno hráča), potreboval by som tvoju pomoc. Môj kmeň nemá dostatok jedla keďže nás vykorisťujú útoky banditov. Pomohol by si mi prosím ťa zohnať nejaké jedlo ? ... Áno ?Tak to rád počujem, môj kmeň ti bude veľmi vďačný. Pre začiatok tu mám tento zoznam.
Požiadavky:
20x Šunka
20x Struky fazule
10x Paradajky
10x Zemiaky
20x Hovädzí steak
5x Whisky
2x Teplé jedlo

Odmena:
3000 Bodov skúseností
2000 Dolárov

Konečný text: Ďakujem ti ...(meno hráča), som veľmi vďačný za tvoju pomoc, môj kmeň sa určite poteší tvojej štedrosti. Vezmi si aspoň tieto doláre.


Názov: 2.Postrach banditov
Zadávateľ: Waupee
Text úlohy: Ahoj ...(meno hráča), Máš dnes voľný deň však ? .. mohol by si mi teda pomôcť to tým banditom trochu vrátiť. Vezmi si pušku a ideme.
Požiadavky:
10 hodín Naháňať banditov
1x Putá (na sebe)
Odmena:
2000 Bodov skúseností
1000 Dolárov

Konečný text: Ďakujem ti ...(meno hráča), vezmi si túto odmenu ako môj dar za tvoju pomoc. Veľmi si mi pomohol, snáď nás už títo prašiví banditi nebudú ohrozovať.


Názov: 3. Viera v bojovníka
Zadávateľ: Waupee
Text úlohy: Ahoj ...(meno hráča), ideš práve včas, dnes máme menší zápas medzi členmi nášho kmeňa, a ja som ťa (samozrejme bez súhlasu) zapísal ako bojovníka. Verím že si dosť silný, Tha um(sila) s tebou ...(meno hráča)...
Požiadavky: Vyhraj duel proti NPC „WeTik“ (NPC prispôsobené pre lvly 65, zbraň: Indiánsky tomahawk)
Odmena:
3000 Bodov skúseností
5000 Dolárov
Konečný text: Máš síce pár odrenín ale ako vidíš, vyhral si a tu je tvoja odmena. Vedel som že máš srdce bojovníka, prepáč mi prosím že som ti nepovedal o tom zápase ešte než som ťa prihlásil. Si veľký bojovník, a takých ako ty je málo.


Názov: 4. Zlomený bojovník
Zadávateľ: Waupee
Text úlohy: Ahoj ...(meno hráča), Počul som že Wetik sa cíti ponížený a chce zavesiť svoju kariéru bojovníka na klinec. Pomohol by si mi prosím s týmto talizmanom ?
Požiadavky:
10x Polodrahokamy
5x Kojotí zub
5x Pierko

Odmena:
500 Bodov skúseností
200 Dolárov
1x Waupeeho Talizman (úlohový predmet)
Konečný text: Ďakujem ti za pomoc, vezmi si tieto doláre ako odmenu za suroviny, a tiež by si mohol vziať tento talizman a zaniesť ho Wetikovy. Nájdeš ho v mojej indiánskej dedine.


Názov: 5. Sila talizmanu
Zadávateľ: Wetik (indiánska dedina, sektor B7(úplne vpravo dole))
Text úlohy: Ahoj, takže ty si ? ... a áno ...(meno hráča), ty si ten čo ma potazil... Čo tu hľadáš ? ... Aha... ukáž to sem... no dobre... poďakuj Waupeemu za ten talizman... Môžem ťa poprosiť o pomoc ? ... Potreboval by som nejaké suroviny, tu máš zoznam ....
Požiadavky:
50x Drevené dosky
20x Ostnatý drôt
40x Kamene
1x Debna s náradím
5x Veľké kladivo
Odmena:
2500 Bodov skúseností
Konečný text: Ďakujem ti ...(meno hráča), veľmi si mne i mojej dedine pomohol. Chce ťa vidieť náčelník, počká ťa pri koňoch. Maj sa...


Názov: 6. Náčelníkove požehnanie
Zadávateľ: Náčelník (indiánska dedina, sektor B7(úplne vpravo dole))
Text úlohy: Ahoj ...(meno hráča), vezmi si koňa, ideme sa prejsť. Počul som že si dobrý bojovník a šikovný remeselník. Pomohol si nášmu kmeňu veľa. Dúfam že tento môj dar dobre využiješ.
Požiadavky: 2 hodiny práca Ísť na prieskum
Odmena: 1x Sedlo náčelníka Rinkathon (ide o item ktorý sa na postavu nasadzuje na miesto „predmetu“ , toto sedlo bude priadné do indiánskej súpravy a bude jej súčasťou, bonusy alebo napríklad to či bude sedlo v súprave už v konečnom dôsledku nechám na INNO team)
Konečný text: Vezmi si toto sedlo ako moju vďaku za tvoju pomoc.
Manitou (indiánsky boh) s tebou ...(meno hráča) ! :howgh::howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
O tom sa v podmienkach súťaže nič nepíše, takže nemusí to byť graficky.
 

DeletedUser10865

Hosť
Pomsta Apačov

Šablóna pre sériu úloh

Názov série úloh: Pomsta Apačov
Informácie o úlohe: Organizovaná gangsterská banda „Athos“ prepadla jednu dedinu Apačov, spoločne s Waupem, pomôžte rozbiť túto bandu a nájdite skrytý „Athosov poklad“
Úroveň postavy: 53

1 Banditi (pomsta Apačov)
Zadávateľ: Waupe
Text úlohy: Ahoj (meno hráča), prichádzaš práve včas. Môj blízky priateľ Ta-shung z kmeňa Apačov, ma prišiel požiadať o pomoc. Keď muži boli na love tak ich tábor prepadli banditi, zmasakrovali všetky ženy, deti a starcov. Tvoja pomoc by sa nám zišla. Musíme sa pomstiť tým psom. Najprv poďme vypátrať že kto to bol.
Požiadavky: vykonávaj prácu „ísť na prieskum“ 3 hodiny
Odmena: ostrý fleret, 480 skúseností
Konečný text: Našiel si stopu? Výborne. Zvláštne, okrem gangstrov Athos, už nik nepoužíva flerety, a očividne ju niekto stratil len pred niekoľkými hodinami.

2 Zožeň spojencov (pomsta Apačov)
Zadávateľ: Waupe
Text úlohy: Na boj s týmito gangstermi 20 bojovníkov nestačí, musíme požiadať o pomoc niektoré ďalšie Apačské dediny. Čo tak napríklad dediny Thox, Kašata a Urster. Skús ich presvedčiť aby ti každá dedina dala aspoň 15 bojovníkov.
Požiadavky: vykonávaj prácu „jednanie s indiánmi“ 3hodiny
Odmena: 1x fajka mieru, 1.150 skúseností
Konečný text: Škoda že sa ti nepodarilo presvedčiť aj dedinu Urster, ale aspoň sme získali na svoju stranu 30 bojovníkov ktorý nás budú nasledovať v najbližšom boji proti Athosu.

3 Kone (pomsta Apačov)
Zadávateľ: Waupe
Text úlohy: Ako vidím naši spojenci a aj naši bojovníci majú dosť biedne kone, potrebujeme na boj oveľa silnejšie a rýchlejšie. Ideálne bude, ak nachytáme aspoň 60 mustangov, ktorých potom použijeme v boji.
Požiadavky: vykonávaj prácu „odchyt koní“ 5hodín, laso 10x
Odmena: 1.200 skúseností, 5 bodov schopností „znalosť zvierat“
Konečný text: Uff, tak toto sú naozaj výborné kone a hlavne tie 3 kone čo si ty chytil. Dobrá práca, s týmito koňmi určite nebude ťažké prenasledovať ich. A tie lasá sa nám budú hodiť na uzdy, na šťastie my indiáni nepotrebujeme sedlá.

4 Zásoby (pomsta Apačov)
Zadávateľ: Waupe
Text úlohy: Začínam mať hlad, predpokladám že aj ty. Mali by sme ísť na lov a nazbierať drevo na varenie, ak chceme prenasledovať tých psov tak sa nemôžeme zdržiavať lovom a varením, takže do toho!
Požiadavky: 5x moriak, 10x hovädzí steak, 3x bobule, 15x zemiak, 3x tekvica, 10x pohár vody, 15x drevené dosky
Odmena: 4.000 skúseností.
Konečný text: Už sa o potravu a vodu nemusíme strachovať, tieto zásoby by nám mali vydržať aspoň týždeň, ešte ich upečieme a uvaríme a budeme na s týmto hotový. Mali by sme teda prichystať oheň a začať variť.

5 Špión (pomsta Apačov)
Zadávateľ: Waupe
Text úlohy: (meno hráča), poď sa so mnou prejsť po našom tábore a rovno si aj pofajčíme. Náš postup je perfektný čo na to hov... .Ticho! Ak sa nemýlim tak tam v tom kroví dakto je, asi to bude nepriateľský špión a pravdepodobne nás bude chcieť vypočuť. Mali by sme sa o neho postarať ako sa patrí.
Požiadavky: poraz v duely špioná (540 bodov zdravia, presnosť 18, uhýbanie 23, sila úderu 47, taktika 11, reflexy 4, húževnatosť 41, zbraň Ostrý fleret)
Odmena: 1.400 dolárov, 1.200 skúseností, Ostrý fleret.
Konečný text: Pozri tento pes bol členom gangu Athos, má predsa zo sebou fleret. Vezmi si jeho veci a aj peniaze, zaslúžiš si to urobil si totiž pre nás viac než dosť.

6 Zbrane (pomsta Apačov)
Zadávateľ: Waupe
Text úlohy: Ako vidím ty máš skvelé zbrane, ale poniektorý naši bojovníci majú len hrdzavé pušky alebo luky. Zišli by sa nám kvalitné pušky a nejaké revolvery. Nám indiánom belosi predávajú stále horšie zbrane. Mohol by si ich niekoľko zaobstarať?
Požiadavky: 1x precízna Winchestrovka, 2x perkusná puška, 1x precízna brokovnica, 4x precízny revolver No 1, 2x vojenský revolver
Odmena: 25.000 dolárov, 3.500 skúseností, 2 body schopností „obchodovanie“
Konečný text: Doniesol si presné a odolné zbrane, s takýmito zbraňami určite vyhráme. Vezmi si od nás 25 tisíc dolárov, predali sme totiž svoje zlato aby sme ti aspoň trochu vedeli zaplatiť za tieto úžasné zbrane.

7 Boj (pomsta Apačov)
Zadávateľ: Waupe
Text úlohy: Myslím že už sme pripravený na finálne stretnutie. Ale na boji potrebujeme aj veliteľa aby sme sa nemotali ako ovce, myslím že si stvorený veliteľ , tak to prosím vezmi. Do útoku!
Požiadavky: vyhraj 1 boj o pevnosť v útoku
Odmena: 6.000 skúseností
Konečný text: Tak teraz sme ich poriadne rozprášili, poďme prezrieť ich mŕtvoly. To nie je možné... ich vodca Athos utiekol z boja, musíš ho prenasledovať a zabiť.

8 Athos (pomsta Apačov)
Zadávateľ: Waupe
Text úlohy: Tam je ten zbabelec, musíš ho dostať.
Požiadavky: poraz v duely postavu „Athos“ (4 presnosť, 19 uhýbanie, 71 sila úderu, 22 taktika, 800 bodov zdravia, 41 reflexy, 13 húževnatosť, zbraň Athosov Fleret)
Odmena: Athosov fleret, 5.000 skúseností, mapa.
Konečný text: Konečne sme dostali toho zbabelca, jeho veci si nechaj, zaslúžiš si to. Má pri sebe aj mapu pokladu. Ak pôjdeš na „Kruhová kamenná čistinka“ tak tam nájdeš svoj poklad. Náčelník Ta-Shung už musel odísť, ale mal som ti odovzdať jeho poďakovanie, a že v jeho dedine budeš vždy vítaný.

9. Athosov poklad (pomsta apačov)
Zadávateľ: Waupe
Text úlohy: Podľa tejto mapy by si mal nájsť poklad na mieste kde je X, skús tam kopat a potom mi povedz že čo si tam našiel....
Požiadavky: 1x rýľ, vykonávaj prácu "Hľadanie pokladu" 2hodiny
Odmena: 10.000 dolárov, 1.200 skúseností, oceľová okovaná truhlica.
Konečný text: Tak a to by bolo, mám za sebou ďalšie nádherné dobrodružstvo...




Prečítal(a) som si a súhlasím s Podmienkami súťaže "Indiánska úloha - súťaž".
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10928

Hosť
Do úlohy je možne použiť zadávateľov iba zo salóna (Henry, Mária, Šerif, Waupee) alebo aj ostatných (Indiánska dedina, Mexičan...)...
Ak aj ostatných, bolo by možné zmeniť im text vedľa postavy?...
 

DeletedUser2852

Hosť
Je možné, aby časť úlohy bola splniteľná až od vyššieho levelu?
 

Deleted User - 4

Hosť
Do úlohy je možne použiť zadávateľov iba zo salóna (Henry, Mária, Šerif, Waupee) alebo aj ostatných (Indiánska dedina, Mexičan...)...
Ak aj ostatných, bolo by možné zmeniť im text vedľa postavy?...

Viď. podmienky:
- Použite štandardných zadávateľov úloh v salóne.

Takže len Henry, Mária, John, Waupee.

Je možné, aby časť úlohy bola splniteľná až od vyššieho levelu?

Vzhľadom k tomu, že v šablóne je len 1x Úroveň postavy: (minimálna úroveň postavy pre prijatie série úloh), čo platí pre sériu úloh a v jednotlivých úlohách to nie je, tak si myslím, že to možné nie je.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore