Dobrodruzstvo - nenaskoci herne okno

Ahojte neviem kam, tak sem.
Niekolko mesiacov od spustenia som hraval dobrodruzstvo a jedneho dna mi prestalo naskakovat herne okno.
Vyskusal som uz 2 internet provideroch (pevna linka, mobilny internet), skusal som z Mozilla firefox a Internet Explorer, mam doma 2 pocitace.... zial vsetko neuspesne
Nakratko zobrazi pripojovacie okno "connection to server" a potom to okno zmizne. Pisal som aj na podporu, ale odpoved mi nic neobjasnila.

Vie mi niekto poradit co mam urobit aby mi to zase naskakovalo?

Dakujem
 

DeletedUser2852

Hosť
Ahojte neviem kam, tak sem.
Niekolko mesiacov od spustenia som hraval dobrodruzstvo a jedneho dna mi prestalo naskakovat herne okno.
Vyskusal som uz 2 internet provideroch (pevna linka, mobilny internet), skusal som z Mozilla firefox a Internet Explorer, mam doma 2 pocitace.... zial vsetko neuspesne
Nakratko zobrazi pripojovacie okno "connection to server" a potom to okno zmizne. Pisal som aj na podporu, ale odpoved mi nic neobjasnila.

Vie mi niekto poradit co mam urobit aby mi to zase naskakovalo?

Dakujem

Ahoj mucaca,
predpokladam, ze vybrat si 3 schopnosti pre dobrodruzstvo mozes a potom, ked ho uz ma spustit, tak ti to nejde. Je potrebne, aby si si odblokoval štít v príkazovom riadku a povolil tak skripty. Akonáhle tak urobíš, refrashne sa ti prehliadac. Hned na to spusti dobrodruzstvo a uz ti pojde. Toto musis opakovat vzdy, ked sa ti tam ten stit objavi.
 
Ahoj mucaca,
predpokladam, ze vybrat si 3 schopnosti pre dobrodruzstvo mozes a potom, ked ho uz ma spustit, tak ti to nejde. Je potrebne, aby si si odblokoval štít v príkazovom riadku a povolil tak skripty. Akonáhle tak urobíš, refrashne sa ti prehliadac. Hned na to spusti dobrodruzstvo a uz ti pojde. Toto musis opakovat vzdy, ked sa ti tam ten stit objavi.

Stit mi nenaskakuje,
dokonca som vypol blokovanie vo firefox mozille:
1. go to about:config
2. find security.mixed_content.block_active_content
3. toggle it off

Na druhom pocitaci aj ked mi stit naskocil a povolil skripty okno nenabehlo.

Stit/alebo blokovanie skriptov mi nenabehne ani v prehliadaci internet explorer
je mozne to niekde este manualne akoze vypnut?
 

DeletedUser2852

Hosť
mucaca tam kde ti nabehol stit a povolil si skripty, tak sa ti refresla stranka a znova si zapol dobrodruzstvo? A ani vtedy neslo?
 

DeletedUser3733

Hosť
Prečo neskúsiš Chrom (nakoľko si ho neuviedol).
Tam Ti štít nabehne na pravo v príkazovom riadku, ja som mal presne takýto problém, keď som povolil neoverený script (v tom štíte), tak mi dobrodružstvo nabehlo, samozrejme najskôr Ti refreshne stránku.
 
Hore