Indiánska úloha - súťaž

Ktorá séria úloh je podľa vás najlepšia?


  • Celkový počet hlasujúcich
    46
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2852

Hosť
- Použite štandardných zadávateľov úloh v salóne.
- Použite už existujúce miesta na mape. Nepridávajte nové miesta alebo postavy. - možno to chápem zle, ale neznamená to, že môžeme použiť aj existujúcich zadávateľov po mape? :)
 

Deleted User - 4

Hosť
- Použite štandardných zadávateľov úloh v salóne.
- Použite už existujúce miesta na mape. Nepridávajte nové miesta alebo postavy. - možno to chápem zle, ale neznamená to, že môžeme použiť aj existujúcich zadávateľov po mape? :)

Nie, môžu to byť len zadávatelia úloh v salóne.

Takže len Henry, Mária, John, Waupee.

Viď. šablóna:

Nasledujúce sa vyžaduje pre každú úlohu v rámci série úloh:

1 Názov: (číslo a názov úlohy)
Zadávateľ: (meno zadávateľa úlohy v salóne)
Text úlohy: (text úlohy, max. 100 slov)
Požiadavky: (práce, predmety, prijaté úlohy, atď.)
Odmena: (doláre, skúsenosti, atď.)
Konečný text: (text na konci úlohy)[/I]

Takže napr. zadávateľ úlohy bude Henry a ten môže dať za úlohu ísť na nejaké existujúce miesto na mape.
 

DeletedUser10928

Hosť
Biely bizón

Prečítal(a) som si a súhlasím s Podmienkami súťaže "Indiánska úloha - súťaž".

Názov série úloh: Biely bizón
Úroveň postavy: 60

Úloha 1. Pohreb

Zadávateľ: Waupee

Text úlohy: Waupee: Ahoj, posaď sa. Musím ti niečo povedať. V našej rezervácii sa vyskytol Biely bizón- najposvätnejšie zviera pre môj kmeň... Tento vzácny úkaz sa tu vyskytol naposledy pred 200 rokmi, lenže pred 200 rokmi tu neboli lovci bizónov. Naposledy, keď títo lovci prenasledovali stádo s Bielym bizónom, zastavili ich moji bratia na čele s Náčelníkom a požiadali ich, aby stádo neprenasledovali. Skončilo to krvavou prestrelkou, pri ktorej bol Náčelník smrteľne ranený. Pohreb náčelníka je veľká udalosť a rád by som ťa na ňom videl. (84 slov)

Požiedavky: miesto Posvätná skala
Odmena: 100 xp

Konečný text: Waupee: Uvidíme sa na pohrebe... (5 slov)

Úloha 2. To najdôležitejšie

Zadávateľ: Waupee

Text úlohy: "Hoci sa na teba všetci zvedavo pozerali a hovorili o tebe ako o Bielom mužovi, pohreb prebehol bez problémov"
Waupee: Ahoj, áno, tá vec s náčelníkom je nám všetkým veľmi ľúto, ale musíme sa pozerať dopredu a v prvom rade musíme ochrániť Bieleho bizóna. Posaď sa, nemáš so sebou nejaký tabak, práve sa mi minul... (55 slov)

Požiadavky: Tabak 2
miesto Posvätná skala
Odmena: 150 xp, 20$

Konečný text: Waupee: Ah, to už je lepšie... Pýtal som zopár ľudí a nie sme jediní komu robia problémy tí lovci. Počul som, že robili nejaké výtržnosti a dokonca je na nich vypísaná odmena. Takže ak ich dostaneme do chládku, nikomu chýbať nebudú... (41 slov)

Úloha 3. Špión

Zadávateľ: Waupee

Text úlohy: Waupee: Pššt. Počul si to? Vidíš, tam v kríkoch! To bol určite jeden z lovcov, čo zabili Náčelníka. Asi im bolo podozrivé, čo je na tom stáde výnimočné a chceli zistiť viac. Ak sa ostatní dozvedia a Bielom bizónovi, tak ho zabijú ako pomstu za tú prestrelku! Musíme ho chytiť skôr, než sa dostane k svojim kumpánom! (57 slov)

Požiadavky: Vyhraj duel proti Lovec (http://tw-db.info/?strana=npc úroveň 49 Zlodej)
Ísť na prieskum 2
miesto Posvätná skala
Odmena: 150 xp

Konečný text: Waupee: Dobre, jedného máme... Plán však musíme rozobrať niekde inde, tu to už nemusí byť bezpečné... (16 slov)

Úloha 4. Poľana

Zadávateľ: Waupee

Text úlohy: Waupee: Na severe je jedno tiché a bezpečné miesto, tam ti rozpoviem náš plán... (14 slov)

Požiadavky: Miesto Poľana
Odmena: 100 xp

Konečný text: Waupee: Fajn, takže potreboval by som od teba, aby si sa pridal k lovcom. Počul som, že naposledy ich videli neďaleko Burnham city. Získaj si ich dôveru a keď bude vhodná príležitosť naplánujeme na nich útok... (36 slov)

Úloha 5. Zelenáč I

Zadávateľ: Waupee

Text úlohy: Waupee: Vídíš ich, dobre. Teraz choď, budem nedaľeko, keby sa niečo zvrtlo...
Veliteľ lovcov: Stoj! Kto si? Odlož tú zbraň! (20 slov)

Požiadavky: Miesto Burnham city
Bez zbrane
Odmena: -

Konečný text: Veliteľ lovcov: Aha, tak ty sa k nám chceš pridať. Ale my nie sme banda amatérov! Ak sa k nám chceš pridať,musíš mať talent! (24 slov)

Úloha 6. Trofeje

Zadávateľ: Waupee

Text úlohy: "Vidíš, ako sa Waupee schováva v neďalekých kríkoch a počúva váš rozhovor"
Veliteľ lovcov: No, počul som, že v západných lesoch je zopár pekných medveďov, keď sa k nám chceš pridať, ukáž čo vtebe je a prines nám zopár trofejí a časť zisku pripadne aj tebe. To je celkom fér, nie?
"Odchádzaš od tábora lovcov a stretávaš Waupeeho"
Waupee: Hmm, takže trofeje medveďa, to nebude až taký problém, s tým ti pomôžem... (72 slov)

Požiadavky: Trofej 3
Miesto Burnham city
Odmena: 500 xp 2500$

Konečný text: Veliteľ lovcov: No, predsa len máš na lovenie talen. Tu je tvoja časť zisku... (14 slov)

Úloha 7. Zárobok

Zadávateľ: Waupee

Text úlohy: Veliteľ lovcov: Počuj, mám pre teba prácu, začul som v meste, že farmárom napadli ovce vlci a vraj boli poriadne veľkí! Čo keby si mi doniesol ich zuby, tie by sa dali dobre predať.
"Odchádzaš od tábora lovcov a stretávaš Waupeeho"
Waupee: Teraz vlky? Poznám zopár trikov, ako ich uloviť... (50 slov)

Požiadavky : Náhrdeľník zo zubov 7
Miesto Burnham city
Odmena: 1000 xp 2000$

Konečný text: Veliteľ lovcov: Fíha, tí musli byť riadne veľkí... (8 slov)

Úloha 8. Obchádzka

Zadávateľ: Waupee

Text úlohy: Veliteľ lovcov: Chlapi, poďte sem, počúvajte! Keď sme naposledy naháňali bizónov, uvidel som medzi nimi jedného bieleho, jeho koža bude mať hodnotu desiatok tisíc... Musíme ho dostať, ale musíme to spraviť tak, aby o tom nevedeli indiáni, nechcem prísť o dalších chlapov v prestrelke. Budeme ich musieť obísť. Skúste obhliadnuť, kade by sa dalo to miesto obísť. Nájdite cestu a dajte mi vedieť, vyrazíme o tri dni za súmraku...
Waupee: Teraz je naša šanca, dostaň ich do Mesta duchov a tam udrieme ja s mojimi bratmi... (86 slov)

Požiadavky: Ísť na prieskum 3 hodiny
Miesto Burnham city
Odmena: 250 xp 250$

Konečný text: Veliteľ lovcov: Hmm, Mesto duchov, koniec koncov prečo nie? Aspoň tam nebudú indiáni... (13 slov)

Úloha 9. Prípravy

Zadávateľ: Waupee

Text úlohy: Waupee: Výborne, takže o tri dni v noci v Meste duchov. Počuj, ešte by som potreboval od teba, aby si nám zohnal nejaké poriadne zbrane a strelivo, lebo s tým, čo sme mali naposledy sa veľa nastrieľať nedalo. Samozrejme, všetko ti zaplatíme... (42 slov)

Požiadavky: Háková puška 5
Náboje 10
Miesto: Waupeeho indiánska dedina
Odmena: 1500 xp 5350$

Konečný text: Waupee: Vďaka, s týmto to pôjde určite lepšie. Uvidíme sa v Meste duchov! (13 slov)

Úloha 10. Mesto duchov

Zadávateľ: Waupee

Text úlohy: Veliteľ banditov: Vyzerá to tu strašidelne, si si istý že je to tu bezpečné?!
Waupee: Stojte, minule sme vás varovali a vy ste nám zabili náčelníka! Teraz pôjdete s nami za šerifom a potom pekne do chládku!
Veliteľ banditov: Nikam nepôjdeme! Radšej zomriem, ako by som sa mal podvoliť indiánovi! A ty, ty zradca, vedel som, že ti nemám veriť! Teba si podám neskôr!
Waupee: Toto už je iba medzi nami, "Meno hráča" môžeš ísť...
"Keď odchádaš, máš z toho celého zlý pocit, hoci ste sa s lovcami nepoznali dlho, je to akoby si zradil kamarátov..." (96 slov)

Požiadavky: Miesto: Mesto duchov
Odmena: 50 xp

Konečný text: "Zrazu za sebou počuješ kroky, otáčaš sa a vidíš 2 lovcov, ako tasia zbrane..." (14 slov)

Úloha 11. Stelesnené výčitky I

Zadávateľ: Waupee

Text úlohy: "Uhýbaš sa výpadu a vraciaš úder" (6 slov)

Požiadavky: Vyhraj v duel proti Lovec bizónov (http://tw-db.info/?strana=npc úroveň 49 Zlodej)
Miesto: Mesto duchov
Odmena: 250 xp 50$

KJonečný text: "Tesne sa vyhýbaš rane do hlavy a zasadzuješ rozhodujúci úder, cítiš, že tvoje výčitky boli zbytočné, bez váhania by ťa zabil ..." (22 slov)

Úloha 12. Stelesnené výčitky II

Zadávateľ: Waupee

Text úlohy: "Uhýbaš sa strele a pripravuješ sa na útok" (8 slov)

Požiadavky: Vyhraj duel proti Lovec (http://tw-db.info/?strana=npc úroveň 49 Zlodej)
Miesto: Mesto duchov
Odmena: 250 xp 50$

Konečný text: "Už odkladáš zbraň do puzdra, keď v tom ťa zozadu do hlavy udiera niečo tvrdé a ťažké. Padáš na zem. Hoci si pri vedomí vidíš len rozmazane, pomaly sa pretáčaš na chrbát a v hmlistej postave spoznávaš Veliteľa lovcov..." (39 slov)

Úloha 13. Posledný vzdor

Zadávateľ: Waupee

Text úlohy: Veliteľ banditov: Tak tu ťa máme, ty zradca! Mne sa síce podarilo utiecť, ale ostatní už také šťastie mať nebudú! Teraz zaplatíš za svoje činy!
"Pomaly sa staviaš na nohy a vyťahuješ zbraň." (33 slov)

Požiadavky: Prehraj duel proti Veliteľ lovcov (http://tw-db.info/?strana=npc úroveň 67 Zradca)
Miesto: Mesto duchov
Odmena: 50 xp

Konečný text: Veliteľ lovcov: Ha, naozaj si si myslel, že ma môžeš poraziť v takomto stave? Toto je tvoj koniec!
"Veliteľ sa už chystá vystreliť, keď v tom doňho naráža hora bielej srsti. Keď sa lepšie prizrieš, spoznávaš Bieleho bizóna, uprene sa na teba zahľadí, a v svojej hlave počuješ jeho hlas. (50 slov)

Úloha 14. Biely Jazdec

Zadávateľ: Waupee

Text úlohy: Biely bizón: Už ťa nikdy viac neopustím Biely jazdec, odteraz ťa budem chrániť pri tvojich cestách a nenechám nikoho, aby ti ublížil...
Waupee: Ach, "Meno hráča", ani nevieš ako som rád, že žiješ. Videli sme, že traja banditi utiekli, ale nemohli sme ti prísť na pomoc. Potrebovali sme každú pušku. Ako sa ti pod... To je Biely bizón! Takže on ťa prišiel zachrániť? A nazval ťa Bielym Jazdcom? Takže legenda sa naplnila, starý otec mal pravdu. Predpovedal zjavenie Bieleho bizóna a aj to, že bizón si vyberie človeka, ktorému dovolí, aby na ňom jazdil. Teraz si ťa našiel, Biely Jazdec... (100 slov)

Požiadavky: Miesto Waupeeho indiánska dedina
Odmena: 1500xp 200$ predmet Biely bizón(Rýchlosť +150%, Bonus boja o pevnosť: útok 3, znalosť zvierat 10) titul: Biely Jazdec

Konečný text: "Počas spiatočnej cesty si indiánom porozprával, čo sa stalo po tom, ako si ich opustil a o tom ako ťa zachránil Biely bizón."
Waupee: Tak, Biely jazdec, tu sa naše cesty rozchádzajú, bolo mi cťou pracovať s tebou! Nech ti na tvoje cesty svietia bdelé hviezdy... (46 slov)
 

DeletedUser10936

Hosť
Mier v indiánskej dedine

( Naštvaný Henry ) Henry: Nazdar (nick hráča) ! dáš si drink ? Dnes je waupee nejaký nesvoj... Celý deň tu len tak sedí bez rečí pri jednom drinku. To on nemá vo zvyku ! Prosím ťa skús ho nejako vrátiť späť do reality a nech konečne ráči urobiť v tomto salóne aj nejakú tržbu!

Požiadavky: vyrieš úlohu (útecha Waupeeho)
Vďaka , snáď sa spamätá !
Odmena : 20 bodov skúseností
----------------------------------------
( útecha Waupeeho ) Waupee : Nazdar (nick hráča) nie , nič mi nie je . Nemaj starosti ! Ale no teda dobre... Tak sa ti vyrozprávam . Včera náš indiánsky kmeň kmeň napadli Apači . Zničili nám celú dedinu ! Ukradli všetky zásoby potravín a zbraní ! Ba aj vcázne čelenky , kožušiny ! Teraz sa určite pýtaš ako môžeš pomôcť ty . Mám vážne obavy , že sa zas vrátia... Preto potrebujeme zbrane. Prosím zoženieš nám nejaké ?

Požiadavky : Predaj zbraní indiánom 2 hodiny

Odmena: 200 dolárov , 300 bodov skúseností
Ďakujeme , zbrane už máme.
----------------------------------------
( Príprava dreva ) Waupee: Teraz musíme rýchlo postaviť pevné opevnenie okolo celej dediny aby sme boli v bezpečí.Ale na to budeme potrebovať drevo a to musíme narúbať v lese tamto na druhej strane rieky .

Požiadavky : 10 drevených dosiek

Dobre , dreva už máme dostatok .
Odmena: 300 dolárov
----------------------------------------
( Preprava dreva cez rieku ) Waupee: No , drevo síce už máme , ale ako ho dostaneme cez rieku ?
Požiadavky Splavovanie dreva 3 hodiny
Uf! To bola drina !

Odmena : 200 bodov skúseností
----------------------------------------
( Pevnejšie palisády ) Waupee: Naše staré palisády neboli dostatočne pevné preto sa k nám nepriateľský kmeň tak ľahko dostal. Preto nové palisády musíme poriadne spevniť a na to budeme potrebovať klince a kladivá.
Požiadavky : 6x klince , 2x veľké kladivo
Veľmi dobre , už máme klince aj kladivá
Odmena : 200 bodov skúseností , 100 dolárov
----------------------------------------
( Veľké rekonštrukcie ) Waupee: Už sa len pustiť do stavby palisád, aby sa sem nedobyli nepriatelia !

Požiadavky 4 hodiny Stavať palisády
Cha-Chá ! Protivníci to už nebudú mať také ľahké !
Odmena : 300 bodov skúseností, 1 bod do vlastnosti sila
----------------------------------------
( Lov moriakov ) Waupee: Ešte treba doplniť zásoby potravín všetko nám tí Apači vyrabovali...Nalepšia korisť dnes sú moriaky – je z nich veľa mäsa a ľahko sa lovia.

Požiadavky: 4 hodiny Lov moriakov

Hmmm.....už teraz sa zalizujem pri predstave na štavnaté stehno z moriaka.
Odmena: 250 bodov skúseností
----------------------------------------
( Náčelnícka čelenka ) Waupee: (nick hráča) keď si ešte tu mohol by si nám pomôcť pozbierať orlie perá na čelenku pre nášho náčelníka.Tú starú mu zub času požúval potreboval by novšiu a vznešenejšiu veď predsa indiánska čelenka je znak česti indiánov.

Požiadavky: 1 hodinu Zber orlích pier
Odmena: 500 dolárov , 100 bodov skúseností
Óoooo, nazbierali sme skutočne nádherné perá....z nich bude nová čelenka pre nášho náčelníka honosná a hrdo sa bude vynímať na jeho hlave.
----------------------------------------
( Mierová dohoda ) Waupee: (nick hráča) Apači nás môžu kedykoľvek opäť napadnúť... Preto nebudem mať pokojné sny pokiaľ s Apačmi nevyfajčíme fajku mieru.A neuzatvoríme s nimi mier.(nick hráča) nemohol by si to prosím ťa s nimi dojednať ? Ja viem , je to veľmi nebezpečná úloha.. Ale neboj , budeme ťa kryť zo zadu !
Požiadavky: 2 hodiny jednanie s indiánmi
Takže vravíš že zo začiatku sa nechceli dohodnúť a vyzeralo to zle ? Ale nakoniec ste sa dohodli , však ? (nick hráča) ja s naším kmeňom Ti budeme navždy vďační. A keď už si nám tak veľmi pomohol , tak si môžeš zobrať toto síce staré , ale veľmi vzácne kožené sedlo . Ešte podľa našich predkov prináša šťastie !

Odmena: Staré kožené sedlo sedlová deka , 500 bodov skúseností


Linteo , kedže si písal , že môžme pridať jeden unikátny predmet tak ja by som pridal "staré kožené sedlo " - produkt , +2sila +2 pohyblivosť , nepredajné . Takto by to mohlo byť ale ak máte ten produkt vyvinúť vy , tak sa tohto nedržte :D



Prečítal(a) som si a súhlasím s Podmienkami súťaže "Indiánska úloha - súťaž".

Sorry že som to najprv dal do zlej témy :ehmehm:
 
Záchrana náčelnikovej krásnej dcéry Annie.

Informácie o úlohe: Úloha bude krátky príbeh nešťastnej náhody, kde príde k únosu krásnej ženy, táto žena zhodou okolností je dcérou indiánskeho náčelníka, volá sa Annie Oakley. Náčelník osloví šerifa o pomoc aby vystopoval a porazil banditov, ktorý mu uniesli jeho krásnu dcéru, priviedol ju naspäť, a všetkých tých zločincov pozavieral, zároveň poskytol záchrancovi ako odmenu ruku svojej dcéry a tajomný poklad, ktorý už dlhé roky sa dedí v jeho rodine ako vyjadrenie vďaky. Záchranca si bude môcť zobrať náčelníkovu krásnu dcéru len v tom prípade, že obaja budú so sňatkom súhlasiť.

Názov série úloh: Záchrana náčelníkovej krásnej dcéry Annie.

Úroveň postavy: (75)


1 Názov: 01 Stopovanie!
Zadávateľ: Šerif John Fitzburn
Text úlohy: V neskorý večer prichádzaš do mesta, keď v tom po tebe kričí šerif (meno hráča), „som strašne rád, že si prišiel práve teraz... pár hodín dozadu napadli mesto banditi vedený Jesse Jamesom, ktorý postrelili náčelníka a uniesli jeho dcéru“!... prosím ťa sadni na koňa a bež ich vystopovať, stretneme sa neskôr a poviem ti zvyšné podrobnosti.
Požiadavky: 8 hodiny Ísť na prieskum
Odmena: * 700 skúseností
Konečný text: Výborne (meno hráča)! Hovoríš, že si ich našiel a u táborili sa blízko rieky, aj keď sú to dobré správy musíme vymyslieť ako sa k ním dostať bez toho aby si náš všimli,... za žiadnu cenu nemôžeme nechať ohroziť Annie, bez tak už určite veľa trpí, čo len s ňou chcú robiť tí barbari.

1 Názov: 02 Hon banditov!
Zadávateľ: Šerif John Fitzburn
Text úlohy: Slnko vychádza nad obzor a šerif si kreslí pri vyhasnutom ohnisku niečo do prachu, tak podídeš k nemu. Dobré ráno (meno hráča), kým si oddychoval som premyslel náš plán... z východnej strany je bradlo, po ktorom je chodník priamo k banditom, pomaly sa k ním preplížiš a v tichosti ich odrovnaj, ale dávaj pozor aby si ťa nevšimli, pretože by mohli utiecť aj z Annie, keďže mne poslali telegram z mesta musím sa vrátiť, ostatné je na tebe.
Požiadavky: 6 hodín Naháňať banditov, nájsť kúsok odevu z oblečenia náčelníkovej dcéry.
Odmena: 450 skúseností, 200$
Konečný text: Hovoríš, že plán vyšiel skoro dokonale, ale nakoniec si ťa asi všimol samotný Jesse James, ktorý ušiel aj z náčelníkovou dcérou do neďalekej opustenej štôlne. Musíš ísť za ňou a ju zachrániť!

1 Názov: 03 Cesta do štôlne!
Zadávateľ: Šerif John Fitzburn
Text úlohy: (Meno hráča) nestrácaj čas, lebo už teraz bude neskoro,
Požiadavky: choď k Stará baňa
Odmena: *300 skúseností
Konečný text: Podarilo sa ti nájsť starú baňu,?? A kde je teda Annie Oakley... čože ešte v rukách toho prekliateho Jesse Jamesa, musíš ju dostať od neho a to hneď!

1 Názov: 04 Súboj cti!
Zadávateľ: Šerif John Fitzburn
Text úlohy: Potichu sa vplíž dnu a dostaň toho zatrateného Jesse James, nech už máme od neho pokoj raz a navždy!
Požiadavky: vyhraj duel proti Jesse James, (podmienka bez zbrane).
Odmena: *1500 skúseností, 3500$
Konečný text: Dokázal si to, zachránil si Annie,... chúďa je vystrašená a bledá,... čo to hovoríš??? Jesse James ešte dokázal ujsť tajným zadným východom!!! To nie je dobré, musíš sa dosať neďaleko do pevnosti a ochrániť ju za každú cenu, miestnym chlapom povedz, že som ťa poslal, sú mi dlžníci pomôžu ti!

1 Názov: 05 Obrana pevnosti!
Zadávateľ: Šerif John Fitzburn
Text úlohy: Dorazil si na miesto, dobrá práca. Postaraj sa o to aby Annie bola v bezpečí a cítila sa dobre, hlavne z nej nespúšťaj oči, nevieme čo môžeme čakať od tých darebákov a či nebudú chcieť zaútočiť zozadu aby odlákali pozornosť a mohli znova umiesť Annie.
Požiadavky: vyhraj 3krát boj o pevnosť
Odmena: *900 skúseností, 250$
Konečný text: Pevnosť bola ubránená, to sú výborné správy, ako je na tom Annie?... to rád počujem mal by si zobrať Annie a ísť do najbližšieho hostinca, určite sa potrebujete dobre vyspať pred cestou domov.

1 Názov: 06 Cesta do hostinca!
Zadávateľ: Šerif John Fitzburn
Text úlohy: Neskoro večer úplne vyčerpaný vchádzaš spolu z Annie do miestneho hostinca, ale niečo ti tu nehrá je tu moc podozrivý pokoj,... počas kráčania smerom k izbe, ktorú ste si spolu z Annie objednali sa ti zazdalo, že si uvidel prekliateho Jesse Jamesa, dúfaš, že to bolo len zdanie...pre istotu radšej posielaš telegram šerifovi a celý čas ostávate obozretný,...
Požiadavky: choď k Hostinec u Cindy
Odmena: *300 skúseností
Konečný text: Šerif ti poslal telegram, kde píše, že máš Annie poraidne ukryť aby ju nik nenašiel a ísť sa presvedčiť, či naozaj je v meste Jesse James, pokiaľ je to tak, máš ho konečne dostať buď živého alebo mŕtveho!!!

1 Názov: 07 Súboj z poranením Jesse Jamesom!
Zadávateľ: Šerif John Fitzburn
Text úlohy: Hovoríš, že skutočne je ten bandita Jesse James v tomto meste???... grrr v tom prípade by si mal využiť hneď šancu a dostať ho tam kam patrí, za mreže!!!
Požiadavky: poraz Jesse James
Odmena: *2000 skúseností, 2000$
Konečný text: Výborne (meno hráča), výborne!!! Konečne si ho dostal!!! Miestni šerif mu pripravý súdny proces a dostane minimálne doživotie. Keďže sa podarilo zničiť Jesse Jamesovu bandu, môžeš zobrať konečne Annie, naspať domov k náčelnikovi, ktorý sa na ňu nesmierne teší,... náčelník ti určite ponúkne Annie za ženu ako sľuboval a ešte aj dostaneš nejakú tajnú odmenu, rýchlo sa ponáhľaj!

1 Názov: 08 Cesta domov!
Zadávateľ: Šerif John Fitzburn
Text úlohy: Na druhý deň skoro ráno, osedláš kone, pripravýš všetko na dlhú cestu a ideš spolu z Annie k ním do tábora,... v hlave sa ti hmýri tajomná odmena od náčeníka, ale aj ruka krásnej Annie na ktorú si si už celkom zvykol,...
Požiadavky: choď k Indiánsky tábor
Odmena: *500 skúseností, 1000$, Zdobená Winchestrovka rodiny Oakley
Konečný text: Tak si sa rozhodol, že si ešte rozmyslíš, či si zoberieš Annie za ženu, dobre teda zober si túto zdobenú Winchestrovku, je to poklad nášho rodu, vyrobil ju ešte prastríček, má nesmiernu hodnotu!!! Keby si sa rozhodol predsa len, že z Annie stráviš zvyšok života, radi ťa uvidíme. Zbohom!

Prečítal(a) som si a súhlasím s Podmienkami súťaže "Indiánska úloha - súťaž".
 
Naposledy upravené :

Deleted User - 4

Hosť
Hlasovanie o najlepšiu indiánsku sériu úloh

slovakia.png



Milí hráči,

v tejto ankete môžete hlasovať o tom, kto v našej slovenskej verzii vytvoril najlepšiu indiánsku sériu úloh.

Víťaz získa herný titul "Rozprávač príbehov", 1000 zlatých nuggetov a bude reprezentovať slovenskú verziu The West v ďalšom kole súťaže.

Hlasovať môžete až do 8.7.



..MaviBulut..Maroš - Porazený indián Wetik

Henry Newman - Pomsta Apačov

Stando 70 - Biely bizón

som prdol - Mier v indiánskej dedine

1Majuska - Záchrana náčelnikovej krásnej dcéry Annie

 

Deleted User - 4

Hosť
V dvoch úlohách nie sú zadávatelia zo salóna, v prípade výhry to bude upravené.
 

Deleted User - 4

Hosť
Chýba požiadavka na úroveň, v prípade výhry to bude musieť byť upravené.
 

DeletedUser9646

Hosť
Nechápem ako má henry viac hlasov :D
Nemá tam žiadnu jedinečnú vec alebo som dačo prehliadol ?
Ja som Wetíka volil iba kvôli tomu sedlu :D
Inak by som dal Kvôli puške majušku
 

DeletedUser10865

Hosť
Na čo by bola dáka jedinečná vec? vôbec to nebola podmienka, veď ani vo väčšine klasických úloh nie je nič extra :D proste sa im to páči :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Ďakujeme, že ste sa zúčastnili ankety a gratulujeme hráčovi Henry Newman, ktorý od vás dostal najviac hlasov!
Stal sa víťazom našej slovenskej verzie, takže jeho séria úloh bude preložená do angličtiny a bude nás reprezentovať v ďaľšom kole súťaže!
 

Deleted User - 4

Hosť
slovakia.png


Hlasujte o najlepší príbeh!

Jedinečná súťaž o najlepšiu indiánsku sériu úloh vrcholí, pomôžte určiť víťaza aj vy!

Na výber máte 3 série úloh, v ktorých si môžete vybrať jednu, ktorá bude nakoniec pridaná do hry!

Hlasovať je možné na Facebook stránke The West, do 19.07.2015 - 12:00.

Vyberať je možné z nasledujúcich sérií úloh:








Ďakujeme vám a prajeme vám príjemnú zábavu!
 

Deleted User - 4

Hosť
winner_miw.png



Zoznam finalistov a ich odmeny:

1. miesto: EN- Miw “Trail of the Spirits”- Zlatá kniha príbehov, indiánsky avatar, 1500 nuggetov
2. miesto: ES- Tekex “The Sioux Warrior White Skin”- Strieborná kniha príbehov, 1200 nuggetov
3. miesto: SE- Holt “The Hat“ - Hnedá kniha príbehov, 1000 nuggetov

Zoznam víťazov jednotlivých jazykových verzií:

1. BR- caraibasx9
2. CZ- brendl1234
3. DE- FantaSixty
4. EN- Miw
5. ES- Tekex
6. FR- 2Rpac
7. GR- f1 button
8. HU- Scheibenhoffer Máté
9. IT- exje79
10. NL- ruud99
11. PL- Kolumbyjczyk001
12. PT- Killado
13. RO- Ionut1106
14. RU- Dixie Chick
15. SE- Holt
16. SK- Henry Newman
17. TR- hawk272

Získavajú titul "Rozprávač príbehov a 1000 zlatých nuggetov

Všetci zúčastnení hráči v slovenskej verzii získavajú čiernu obálku (500 dlhopisov).
 

DeletedUser9478

Hosť
Vinetouův odkaz

Informácie o úlohe: V době, kdy se soutěž zadávala, jsem to nehrál, nicméně, nad zadáním jsem se zamyslel, a pak to zapomněl... Takže to jsem dám dodatečně, aby to neleželo ladem: Pokud se týře autorských práv, tak o těch mi někdo řekl, že trvají asi 70 let, tj., ted' už vypršela:
"V tomto příběhu se staneme součástí, snad nejslavnějšího, příběhu z Divokého západu... Příběhu dvou přátel, ba bratrů, bělocha Old Shatterhanda, a Indiána Vinnetoua, i všech další: zálesáka Sama Hawkinse, Vinnetouova otce Inču-Čuny, ale i padouchů Santera a Tanguyi.
Názov série úloh: Vinnetouův odkaz (alternativní název: Pokrevní bratři)
Úroveň postavy: 70

1 Názov: Muži od Great Western
Zadávateľ: John Fitzburn
Text úlohy: Zdravím tě, jméno hráče, vím o tobě, že jsi chlap, co se nebojí práce ani nebezpečí. A taky, chlap co by se mu hodilo pár dolarů, ne? Takže pro tebe mám nabídku: Great Western vyměřuje železnici dále na západ! Dobrá práce, dobrý výdělek... To zní dobře,ne ?
Požiadavky: Osel, hovězí steak (5x), kladivo, mapa
Odmena: 1500 XP
Konečný text: Tak, ted' jsi připravený vyrazit!


2 Názov: Cestou na západ
Zadávateľ: Západní spojovací bod
Text úlohy: Pokračovali jsme dále... Práce se vlekla... Pokud šlo o tu část s dobrou prací, John se pletl... Tábor byl plný flákačů... Na peníze si ovšem stěžovat nemohu...
Požiadavky: Stavět železniční stanici (6 hodin)
Odmena: 5 000 dolarů
Konečný text: Jediný kdo byl, kromě mne, v táboře k užitku byl jeden mladý inženýr z Německa, a svérázný trojlístek zálesáků: Sam Hawkins, Will Parker a Dick Stone...

3 Názov: Inženýr White
Zadávateľ: Západní spojovací bod
Text úlohy: Inženýr White, velitel našeho úseku, který měl skupin jako naše na povel několik, byl při návštěvě upřímně zděšen chováním Rattlera a Bancroftta, táborových předáků... Bancroftt byl příliš opilý, Rattlera to ovšem rozzuřilo, a zaútočil na mého kolegu... Jeden z jeho společníků se vrhl i na mě, ani jsem nestihl vytáhnout zbran'...
Požiadavky: Poraž NPC banditu (zbran': pěst)
Odmena: 500 XP
Konečný text: Oba lotři leželi v bezvědomí v prachu... "To byl výkon! Vám bychom, člověče, mohli rovnou říkat Old Shatterhand, drtící ruka... Vy jste si ovšem také nevedl vůbec špatně, člověče..."


4 Názov: Medvěd
Zadávateľ: Západní spojovací bod
Text úlohy: "Pomoooc, medvěd!"
"Rychle, sakra, pospěšte člověče, musíme na pomoc!"
"ÁÁ, drží mě!"
"Pryč s revolverem, na takovou bestii je to jak včela... Musíme ho bodnout do srdce!"
Požiadavky: Práce: lov na medvěda (0/12, zbran': Bowieho nůž)
Odmena: 1000 Xp, Trofej
Konečný text: "Uff, to bylo těsné, ale dostali jsme ho..."
"Myslím, že medvěd byl spíše menší problém... Pokud se nepletu, blíží se sem Apači..."


5 Názov: Náčelník Inču-Čuna
Zadávateľ: Západní spojovací bod
Text úlohy: Ach Bože... Co se to jen stalo?? Přišli Apači... Jejich je to území... Chtěli abychom odešli... Ten blázen Rattler jednoho z nich, Klekí-Petru, zastřelil... Ostatní se vrátí... Je jich mnohem víc... Odjíždím se Samem a Old Shatterhandem na průzkum...
Požiadavky: Pohyb 2 hodiny
Odmena: 500 Xp
Konečný text: "Máme víc štěstí než rozumu, boys... Tohle nejsou Apači, to jsou Kayovové, zapřísáhlí nepřátelé Apačů!"


6 Názov: Noční boj
Zadávateľ: Západní spojovací bod
Text úlohy: Sam se s náčelníkem Tanguou snadno dohodl, plán byl brzy hotov... Kayovové se skryjí blízko našeho tábora, a až se na nás Apači vrhnou, oni se vrhnou na ně! Přesila bude velká, vítězství úplné... Přesto radši půjdu spát dobře ozbrojen...
Požiadavky: Zbran' o minimálním poškození alespon' 65, zbran' do levé ruky o minimálním poškození alespon' 200, prospi 8 hodin
Odmena: Ostrý tomahawk, 500 dolarů, 1000 zkušeností
Konečný text: Dostali jsme je... Sam a Old Shaterhand omráčili Inču-Čunu i jeho syna Vinetoua hned na začátku. Kayovové pak oba náčelníky i ostatní Apače přivázali ke kůlům. Byli to nepřátelé, ale tohle je barbarské... Old Shatterhand Kayovům nevěří, navrhuje tajně osvobodit Vinetoua...


7 Názov: Boj o život
Zadávateľ: Západní spojovací bod
Text úlohy: Oba náčelníci byli osvobozeni. Old Shatterhand se snažil získat svobodu i pro ostatní. To ovšem neměl dělat...
Ted' nás čeká boj o náš život a svobodu Apačů na nože...
Požiadavky: Pošli do bezvědomí s chladnou zbraní Šampiona Kayovů (ve skutečnosti http://tw-db.info/?strana=npc Cree - špeh)
Odmena: 1500 Xp
Konečný text: "Tangua učiní, jak slíbil, rozváže pouta Apačům... Ale až bude sám chtít. A bude snad jeho vina, že ti psi pomřou zatím hlady a žízní?"
"Ty lumpe jeden, já tě..."
"Zapomen'te na spory, sakra, jedou sem další Apačové!"


8 Názov: Útok Apačů
Zadávateľ: Západní spojovací bod
Text úlohy: "Přítel, jsem váš přítel, to udělal Rattler a Kayovové, sakra, říkám, jsem pří..."
Požiadavky: Prohraj s Apačem (ve skutečnosti Válečník červené ruky z úrovně 23 odtud: http://tw-db.info/?strana=npc)
Odmena: 200 Xp
Konečný text: Apači na volání "přítel, přítel" upřímně kašlali... Probudili jsme se spoutaní, v jejich osadě na Rio Pecos... Old Shatterhand je stále v bezvědomí po nějakém strašném zásahu, mezi životem a smrtí...


9 Názov: Voda a modlitba
Zadávateľ: Západní spojovací bod
Text úlohy: Ten lotr Tangua uzavřel s Apači mír, a ti mu, protože je indián, věří, že jsme to byli my, kdo prosazoval brutální mučení, a že je tehdy osvobodil Velký duch...A Old Shatterhandův důkaz- Vinetouův náhrdelník, který mu při záchraně vzal, leží v jeho vestě na bojišti... Čeká nás další soud bojem, tentokrát nás může spasit jen on. Nám nezbývá, než se pomodlit...
Požiadavky: Modlit se (4krát)
Odmena: 200 Xp
Konečný text: Dokázal to, Same, dokázal! Přece jen z nás nebudou skalpy!
Ted' se ještě postarat o toho psa Tanguu...


10 Názov: Zpět na východ
Zadávateľ: Západní spojovací bod
Text úlohy: Tangua byl chytřejší. Zvolil si pušku...
Old Shatterhand mu za trest rozstřelil obě kolena.
Nějaký čas jsme žili s Apači, lovili i stavěli... Vrátili jsme se pro vestu a definitivně dokázali svou nevinu. Mezitím se Vinetuova sestra, Nšo-Či, do našeho kamaráda zamilovala... Souhlasila s tím, že odjede na východ, že bude studovat školy ve velkých městech na východě... Vyrazili jsme.
Požiadavky: Lov bizonů (6 hodin), lov vlků (6 hodin), lov pum (6 hodin), lovení bobrů (6 hodin), sběr kukuřice (6 hodin), sběr fazolí (6 hodin)
Odmena: 2500 Xp
Konečný text: Inču-Čuna chce dát dceři na cestu zlato, takže jedeme na naleziště Nugget-tsill. Až na setkání s podezřelým mužem jménem Santer a jeho třemi kumpány je cesta bez příhod...


11 Názov: Chyt'te ho!
Zadávateľ: Záhadná lesní mýtinka
Text úlohy: Čekáme pod kopcem, dále nesmíme, náčelník nechce, aby o jeho tajemství věděl někdo další. Šel tam se synem a dcerou.
"Poslyšte Same..."
PRÁSK PRÁSK
"To bylo z Nugget-tsillu! Zákaz nezákaz, rychle tam!"
Přiběhli jsme uprostřed boje...
Požiadavky: Poraž Santerova kumpána (ve skutečnosti Scott z http://tw-db.info/?strana=npc)
Odmena: Zlatý prah, 5 000 dolarů, 2 000 XP
Konečný text: Mrtví, jsou mrtví! Inču-Čuna i Nšo-Či! Musíme toho vraha dostat, za ním!


12 Názov: Umírající v baru
Zadávateľ: Henry Walker
Text úlohy: Pamatuješ, jméno hráče, jak jsi mi kdysi říkal, o tom, jak jste se snažili polapit mizeru Santera, a ten vám nakonec upláchl s pomocí Kayovů? Nedávno ke mě přinesli těžce raněného muže, abych mu ulehčil svojí whiskou. Vinnetou mrtev, říkal. Medvědí skála, Černá voda, zlato, spoustu zlata, to taky říkal, myslím, že by se ti mohla hodit, ta spousta zlata...
Požiadavky: Quarter horse, mapa, dynamit (5x), whisky, rum, ostrý tomahawk, indiánské oblečení, indiánský klobouk s peřím.
Odmena: 1 500 Xp
Konečný text: Zastavil jsem se v pueblu u Rio Pecos, kde jsem se setkal s jedním starým Indiánem, který mě znal, a věděl, kde se obě místa nachází. Co bylo horší, Old Shatterhand na místo směřoval také, a maskovaný Santer též...


13 Názov: Zlato, spoustu zlátá...
Zadávateľ: Záhadná lesní mýtinka
Text úlohy: Tady někde to musí být... Zlato, tolik, abych nemusel už nikdy hnout prstem...
Požiadavky: Jít na průzkum (12 hodin)
Odmena: 200 Xp
Konečný text: Nebyl jsem první ani jediný... Na kamenné plošině stál Santer a něco kutil se zápalnou šnůrou. Old Shatterhand se se svými Apači hnal po úzké cestičce za ním...


14a Názov: Cesta dobra
Zadávateľ: Záhadná lesní mýtinka
Text úlohy: "To jsi ty, jméno hráče? Pomoz mi dostat toho vraha, rychle, sestřel ho!"
Požiadavky: Zastřel Santer (ve skutečnosti Překvapený bandita z http://tw-db.info/?strana=npc)
Odmena: 1 000 Xp
Konečný text: Hnali jsme se nahoru, když tu se ozval výbuch! Santerův dynamit... Jeho mrtvola i zlato napadalo do jezera...


14b Názov: Cesta zla
Zadávateľ: Záhadná lesní mýtinka
Text úlohy: Rychle, pomoz mi, jméno hráče, zastřel Old Shatterhanda, pak se spravedlivě rozdělíme!
Požiadavky: Zastřel Old Shatterhand (ve skutečnosti Generál Ulysses Sympson Grant)
Odmena: 1 000 Xp
Konečný text: "Cha chá, za tohle ti patří dík, ale já se dělit nemíním..." Santer na mě namířil, když tu se ozvala rána! Santerův dynamit, šnůra zatím shořela, Santer i zlato spadli do jezera... Šel jsem nahoru...


15a Názov: Závět
Zadávateľ: Záhadná lesní mýtinka
Text úlohy: "Vem si to, beduin z pouste, jen by mi to připomínalo mého mrtvého bratra..."
Požiadavky: Nic
Odmena: 1 000 Xp, zlatý prach, Vinetouova závět (nasaditelné, předmět, plus 3 charizma, plus 150 pracovních bodů na práce: vyjednávání o míru, jednání s indiány. Text: "...a polovinu dostane... ...protože všichni lidé jsou bratři...", titul: "Klad'as z knih"
Konečný text: Hledali jsme hodiny, dny, ale nic... Jen zlatý prach, a kousky Vinetouovi závěti...


15b Názov: Hon
Zadávateľ: Záhadná lesní mýtina
Text úlohy: "Ty sis myslel že jsi mě zabil? Ale to jsi se přepočítal! Chyt'te ho, splatí nám za Santera!"
Tucet Indiánů se rozběhl mým směrem...
Požiadavky: Nic
Odmena: 12 000 Xp, titul: "Záporák z knih"
Konečný text: Nebyl čas hledat zlato, Apači mě hodiny honili, tak tak jsem zachránil kůži...
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore