Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser11046

Hosť
ahojte,tiez by som sa chcel opytat ako je to s HP na dobro...hrac ma odomna o 11 levelov menej a nema ani komplet odpadlika,ja mam komplet,7 veci upg. na level 1 a jednu na level 2 ( ani jedno nie je puska ) a mam len o 200 hp viac ( co je ani nie jedna strela ) ...to keby som vedel pred tym,tak to ani neupgradujem...vsak na co...ved to nedava ziadny bonus...
 
ahojte,tiez by som sa chcel opytat ako je to s HP na dobro...hrac ma odomna o 11 levelov menej a nema ani komplet odpadlika,ja mam komplet,7 veci upg. na level 1 a jednu na level 2 ( ani jedno nie je puska ) a mam len o 200 hp viac ( co je ani nie jedna strela ) ...to keby som vedel pred tym,tak to ani neupgradujem...vsak na co...ved to nedava ziadny bonus...

alki čo ti poviem všetko okrem pušky na lvl1 a klobúk na lvl2 s hanksom som mal 7200hp teraz po update 6300...o hp so zlatkou nehovoriac tragikomédia. A tiež by ma zaujímalo prečo mi nechce spustiť dobrodružstvo cez mozilu.
 
Dakujeme za to tretie miesto v spravcovi suprav. konecne nieco hodnotne pre nas.
ako to je s tou automatickou obnovou premia z medaili? pretoze ja nechcem aby sa mi automaticky obnovovali. chcem si to riadit sam
 

Deleted User - 4

Hosť
ako to je s tou automatickou obnovou premia z medaili? pretoze ja nechcem aby sa mi automaticky obnovovali. chcem si to riadit sam

Veď práve to sa zmení teraz tak, aby sa to už samé automaticky nepredlžovalo :howgh:

akosi sa zabudlo na tu šatku do sedmospáča :(

Žiaľ, nie len na to, aj na tú súpravu dreveného kúzelníka a veľkonočnú súpravu, písal som o týchto veciach do InnoGames už viac krát... :kukam:
 

Deleted User - 4

Hosť
Už som to na fóre písal, až keď si bude InnoGames isté, že sa chyba odstránila, potom sa migrácia môže opäť zapnúť. Pravdepodobne to bude tento týždeň.
 

DeletedUser6273

Hosť
Nebuď nedočkavý jojo :)

Aj dieťa sa nenarodí hneď, ale až za 9 mesiacov ...
 
Som zvedavy co spravili s tym cirkusom. Ak je to jedina zmena v cirkuse ktoru urobili tak to si potom mozem na tom len a len smiat. to ze su tam dva roky stare supravy a veci ktore su pre nove prace nepouzitelne to si asi este nevsimli. uz sa tu o tom pisalo 1000x.
nove recepty uvidiem co to bude a ci to aj na nieco bude. toto vsetko su len velmi male zmeny ktore nemenia hratelnost hry. ale to je len moj nazor
 
Hore