Deň nezávislosti (Tombola 2015)

DeletedUser

Hosť
no mohli tam dať napríklad + 2 bonus k obrane a nie odolnosť, šak sa nad tým trošku zamysli že aký to je nezmyselný bonus
 
Ako pre mňa je najviac zarážajúce to čo tu bolo spomenuté, že prišli ďalšie nové sety, ešte ani ľudia nemajú možnosť nosiť staré a už sú tu nové,... inak nechápem význam nugetov v tejto hre absolútne nepoužiteľné,... okrem tomboly a to aj tak nik už ani nedá, keď vie ako je naprogramované (ide o nejaký matematický prepočet variácie permutácie a pood.) čo má padať,... nechápem ako do dnešného dňa neje obchod kde by sa dali kupovať všetky sety okrem tých čo majú byť len 1ks na celom svete, poprípade by sa dal aj ten za nejakú poriadnu pálku nugetov, dáju možnosť vylepšiť veci ale ich získanie sa už nedá, naozaj kúsok nechápem tomuto mysleniu,respektíve sastému... ak by chceli vývojári aby tie sety boli aj naďalej vzácne dalo by sa to ochrániť nejakou úlohou po ktorej splnení by sa dal kúpiť len istý počet veci za mesiac, ako to funguje u mnoho iných onlajnoviek, ale tak je tu jedna výhoda, že netreba nabíjať a si aj tak dosť dobrý :) táto qvázi hra je skutočné free :) len potom z čoho chcú platiť tých čo sa o hru starajú :) nuž nečudo, že po chvíľke každý končín, pretože je to nudné :/ čo je škoda.
 

DeletedUser10936

Hosť
Keby neboli nové sety ,tak by nuggeťáci nepoužívali nuggety . Lebo by boli tie staré - ľahko získateľné .
 

DeletedUser5958

Hosť
Ako pre mňa je najviac zarážajúce to čo tu bolo spomenuté, že prišli ďalšie nové sety, ešte ani ľudia nemajú možnosť nosiť staré a už sú tu nové,... inak nechápem význam nugetov v tejto hre absolútne nepoužiteľné,... okrem tomboly a to aj tak nik už ani nedá, keď vie ako je naprogramované (ide o nejaký matematický prepočet variácie permutácie a pood.) čo má padať,... nechápem ako do dnešného dňa neje obchod kde by sa dali kupovať všetky sety okrem tých čo majú byť len 1ks na celom svete, poprípade by sa dal aj ten za nejakú poriadnu pálku nugetov, dáju možnosť vylepšiť veci ale ich získanie sa už nedá, naozaj kúsok nechápem tomuto mysleniu,respektíve sastému... ak by chceli vývojári aby tie sety boli aj naďalej vzácne dalo by sa to ochrániť nejakou úlohou po ktorej splnení by sa dal kúpiť len istý počet veci za mesiac, ako to funguje u mnoho iných onlajnoviek, ale tak je tu jedna výhoda, že netreba nabíjať a si aj tak dosť dobrý :) táto qvázi hra je skutočné free :) len potom z čoho chcú platiť tých čo sa o hru starajú :) nuž nečudo, že po chvíľke každý končín, pretože je to nudné :/ čo je škoda.

Ja som sa dnes celý deň bavila. zatiaľ najlepšia onlinovka, ktorú som hrala... až na pár okamihov na ktoré sa dá ľahko zabudnúť ;)
 

DeletedUser

Hosť
Ja osobne nuggety míňam hlavne na dobíjanie energie, občas skrátenie cestovania, ale už nie v takej miere ako je to zo začiatku, podľa mňa stále význam majú.

Ale s tým, že tu je prílši veľa setov nových, s tým súhlasím.
 

DeletedUser10978

Hosť
ja osobne si neviem bez nugg reskill predstaviť.ušetrí to naozaj dosť peňazí
 

DeletedUser6273

Hosť
komplet reskil za 1000 UPD - nápoj zabudnutia.

1000 UPD máš za 3 mesiace úplne vpohode.
 

DeletedUser10978

Hosť
myslíš že by sa mi chcelo 3 mesiace čakať na to kým urobím reskill ?
 

DeletedUser

Hosť
by som ti dopriala starú hru, kde nebol šaman za nuggety a reskillovalo sa aj pol roka, než človek zarobil a postupne poprehadzoval :D
 
Hore