Pokec Fremontský salón

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Otvorenie sveta bude až po vyriešení problémov vo svete California a Delaware, poprosíme vás ešte o strpenie.
 

Deleted User - 4

Hosť
Zatiaľ nič nového, technici stále pracujú na oprave sveta California. Keď budem vedieť niečo nové, tak to sem napíšem.
 

Deleted User - 4

Hosť
Keď nebude, tak je svet Fremont asi zakliaty :)
(Verím, že bude)
 

DeletedUser10541

Hosť
ahoj lint mam taky problem na urovni 18 mi nejde zmenit avatar na zensku postavu nechavala som to na neskor a nechapem preco to nejde zmenit da sa s tym nieco spravit kamoska ma ten isty problem dakujem
 

DeletedUser11258

Hosť
Nazdar, na fremont jsem se registroval se starym uctem kde bylo asi 60nugget z denich bonusu a ty jsem pouzil. Muzu se tedy stejne prihlasit do kategorie hracu bez zakoupeni nugget?
 

Deleted User - 4

Hosť
Nazdar, na fremont jsem se registroval se starym uctem kde bylo asi 60nugget z denich bonusu a ty jsem pouzil. Muzu se tedy stejne prihlasit do kategorie hracu bez zakoupeni nugget?

Mám podobnú otázku, začal som hrať west asi po 4 rokoch a na účte som mal 19 nuggetov ešte z Arizony. Na Fremonte som žiadne nuggety nekupoval. Môžem sa prihlásiť do kategórie pre ne-nuggeťákov? :)

Áno, obidvaja sa môžete zapojiť do tej kategórie bez zakúpených zlatých nuggetov.
 

DeletedUser5241

Hosť
K nuggetom, ktoré som dostal zo súťaže mi prišlo oznámenie, že som si ich "zakúpil". Znamená to, že ak ich použijem už sa nemôžem v súťažiach zapojiť do kategórie bez zakúpených nuggetov?
 

Deleted User - 4

Hosť
K nuggetom, ktoré som dostal zo súťaže mi prišlo oznámenie, že som si ich "zakúpil". Znamená to, že ak ich použijem už sa nemôžem v súťažiach zapojiť do kategórie bez zakúpených nuggetov?

V kategórii bez zakúpených zlatých nuggetov môžete použiť aj zlaté nuggety, ktoré ste napríklad vyhrali v nejakej súťaži na fóre.
 

Deleted User - 4

Hosť
Je to vývojársky účet, najskôr sa niečo testovalo alebo opravovalo. Môžete to pokojne ignorovať, ono to po čase zmizne.
 
Hore