Súťaž Výber vodcov

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2444

Hosť
ľudí, ktorí chcú hrať za duelanta na DMG je pravdepodobne najviac
dohodli sme sa, že ich bude 5
preto si myslím, že nikdy nezabezpečíme aby boli všetci spokojní
berte na ohľad, že na turnaji plánujeme mať viac duelantov ako tých 5, ale ostatní pôjdu na HP
nikde sa nepíše, že tí piati budú celý turnaj vo vodcovstve, budeme to priebežne vyhodnocovať, takže sa môže stať, že aj oni pôjdu do HP alebo naopak, že k nim pridáme ďalších
 

DeletedUser10911

Hosť
Ak ma niekto nastudovane buildy na dmg tak vie ze po update ohladom bojov vodko nehra uz tolko co hralo :D tam nepotrebujes vodka 1000 ako je na kazdom svete :D ak mas nieco nastudovane tak nam napis :D my to sledujeme a skusame uz dlho vieme do coho ideme :D
 

DeletedUser10911

Hosť
Po prve nezakazali nam ist duelanta a po druhe preco by sme nemohli to byt prave ja a resie ked sa oto uz zaujimame dlhsiu dobu?
 

DeletedUser2444

Hosť
Pre veľkú aktivitu mi môžete sem alebo na hociktorý svet napísať záujem o postavy:
duelant s HP
dobrodruh
opäť pripomínam, že každú žiadosť prehodnotíme a dáme vám vedieť
pre obe postavy platí, že by mali mať skúsenosti a mali by byť online
 

DeletedUser10978

Hosť
Ak ma niekto nastudovane buildy na dmg tak vie ze po update ohladom bojov vodko nehra uz tolko co hralo :D tam nepotrebujes vodka 1000 ako je na kazdom svete :D ak mas nieco nastudovane tak nam napis :D my to sledujeme a skusame uz dlho vieme do coho ideme :D
A myslíš že si jediný ? podla mňa sú tú lepší ako vy a pohybujú sa v tom dlhšie,pre príklad Sergio,alebo Ríbezliak...
Po prve nezakazali nam ist duelanta a po druhe preco by sme nemohli to byt prave ja a resie ked sa oto uz zaujimame dlhsiu dobu?
Aha,takže podla teba je normálne keď vodca na ktorom sme sa ostatný zhodli že sa o to postará vyberie niekoho iného a vy tu budete nariekať a tvrdohlavo tvrdiť svoje? On by mal mať posledné slovo,čo povie to platí.
 

DeletedUser11237

Hosť
dakolo ide pracovníka alebo dobrodruha, ak mi dovolíte...

radšej pracovníka, kto to má na starosti ? myslím pracovníkov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10911

Hosť
my sme sa pytali podla coho vyberal chocholc tak tvoj posledny prispevok je bezdovodny :D a ak si si nevsimol my sme mu nepisali aby nas vybral :D
 
Pozor: Ja netvrdím že to nemôžete byť práve vy 2ja ... Ja len hovorím že máte detský prístup, ktorý by mohol spôsobiť rozbroje počas turnaja, následnej nevraživosti medzi hráčmi a kazeniu disciplíny. A ty si vne my
 

DeletedUser2444

Hosť
nielen hernú skúsenosti ale aj správanie posudzujeme ako faktor pri jednotlivých úlohách
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore