Súťaž Výber vodcov

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10911

Hosť
my sme mu napisali ze ideme dmg :D ale ich dmg je full vodko :D nase dmg full vodko nie je a podla spravania :D ludom sa nepaci vas vyber tak sa necudujte ze povedia si svoje nehrame s vami na svetoch kde ste aktivny tak mame forum kde sa vyjadrime nato to forum predsa je
 

DeletedUser2444

Hosť
my sme mu napisali ze ideme dmg :D ale ich dmg je full vodko :D nase dmg full vodko nie je a podla spravania :D ludom sa nepaci vas vyber tak sa necudujte ze povedia si svoje nehrame s vami na svetoch kde ste aktivny tak mame forum kde sa vyjadrime nato to forum predsa je
"naše" DMG je to, kde nemáš hp, resp. nie 1590.....
 

DeletedUser10911

Hosť
a to vy cakate ze aj ostatne staty budu hrat na 5 vodko duelantov? :D
 
Este im porad aj ako si maju utriet.. nechcem povedat co.. velitelia sa dohodli na istej strategii, su to velitelia a ty nie, tak co sa miesas do toho ako oni rozhoduju, kolko hracov daju na taky build a kolko na taky, ako sory ale po precitani komentarov mam pocit ze tu niet skusenejsieho ako ty
 

DeletedUser10911

Hosť
pisem tu o dmg ako takom spomenul som mena raz alebo 2x :D a ak si myslis ze toho duelanta ovladas tak by si mal prestielat off hraca ale na poslednom boji ani to nevyslo
 

DeletedUser11114

Hosť
Ako ešte stále máte čas chalani rozhodnúť sa správne, kto áno...
 

DeletedUser10911

Hosť
A este lufy kde som napisal ze som najlepsi? :D to by si nemal byt paranoidny :D ja tu poukazujem na fakt ze dmg full vodko nie je to co bolo a ze je ina lepsia volba tych 5 dmgerov spravit a je jedno kto tam bude ja s reisem chcem dmgovat po tom co sa tu robi a vybera sa na základe sympatii kamarátstva a podobne :D
 
Talo, takže všetci čo sme tam boli na tom boji automaticky máme prestrieľať off duelanta? Neviem no. Bol som bez prémka a rozdiel 4 kritov ceľkom urobí. :) Ale inak pohoda, ty vieš, ty si najlepší. :D :D :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore