Pokec 2. medzinárodné majstrovstvá v bojoch o pevnosti - Diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Aha takze my sme tí zlí hej? Ze nas uraza to ze sa niekto vydava za boha a tvrdi ze budeme potrestaní https://prnt.sc/gjkd56 + http://prntscr.com/gjtqp1 ze to uraza XY veriacich hracov to je v poriadku.. to vobec nevadi, ale MY sme tí zlí lebo to chceme riesit, ja uz nemam slov, dufam ze vam pride este viac tiketov, s pozdravom Malborky

Ja som o nikom nenapísal, že je zlý a nikoho som konkrétne nemenoval. Len som napísal, že z toho dôvodu teraz nemôžem pomôcť hráčom, ktorí sa chcú prihlásiť na turnaj, pretože hernú podporu bombardujú hráči takými ticketmi a jednoducho nemám čas sa im kvôli tomu venovať.
Ako mám odpovedať hráčom, keď sa nás niekto už druhý deň snaží šikanovať..
 

DeletedUser8003

Hosť
Vyzerá to tak, že sú tam nejaké problémy s nastavením nového hesla. Viacerým hráčom to zobrazilo hlášku "invalid hash", prípadne im nedošiel email.

Rád by som vám v tomto pomohol, žiaľ momentálne hernú podporu bombardujú rôzni hráči ticketmi o urážaní Boha alebo by chceli v tejto westernovej rpg hre šíriť korán.
Nemám teda kvôli tomuto čas sa vám venovať.

Ako vážne sa ľudia ? Takéto veci ťahať do hry, ktorá má byť o zábave a užití si, a nie o propagande niekoho a niečoho.
Ale inak pobavil som sa tým :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Všetky účty nášho tímu by už mali byť vytvorené!

Ak máte problémy s účtom, hocičo, mám už aj prístup na turnajový svet, takže pokojne mi môžete písať tickety aj tuto, na našu hernú podporu. Dajte vedieť aj ostatným, ktorí nechodia na fórum.

Pokiaľ viem, server ešte nebol otvorený, čaká sa na vytvorenie nejakých hráčov z jednej krajiny.
 

DeletedUser10978

Hosť
Otázka na Lintea,VIP bonus bolo písané že máme dostať 3x ale dostali sme len 2x ..upravovalo sa niečo alebo to máme hlásiť ako chýbajúcu vec ?
 
Mne ešte neprišiel žiaden mail tak sa chcem spýtať ako to je... Či som sa na turnaj nedostal alebo ešte príde?
 

DeletedUser10978

Hosť
Chlapci sme unikát :D sme jediný čo majú hráča s mäkčeňom,"zelenač"...137 hráčov je v meste pridaných,13 som musel pozvať ručne takže v tomto by sme mali byť kompletný.A veci v obchodoch by mali rovnaké v priebehu dňa.
 

Deleted User - 4

Hosť
Mne ešte neprišiel žiaden mail tak sa chcem spýtať ako to je... Či som sa na turnaj nedostal alebo ešte príde?

Linteo, ešte stále nemám password na aktiváciu účtu, mohol by si mi s tým pomôcť, pls ? nick: fridrix, email: fridrixlorinc@gmail.com

Heslo na účty si môžete vyžiadať pomocou odkazu na zabudnuté heslo, ktoré nájdete na úvodnej stránke toho turnajového servera.
Prípadne, ak to neviete spraviť, napíšte ticket na hernú podporu a zašleme vám odkaz na zmenu hesla.
 
Heslo na účty si môžete vyžiadať pomocou odkazu na zabudnuté heslo, ktoré nájdete na úvodnej stránke toho turnajového servera.
Prípadne, ak to neviete spraviť, napíšte ticket na hernú podporu a zašleme vám odkaz na zmenu hesla

Heslo na účty si môžete vyžiadať pomocou odkazu na zabudnuté heslo, ktoré nájdete na úvodnej stránke toho turnajového servera.
Prípadne, ak to neviete spraviť, napíšte ticket na hernú podporu a zašleme vám odkaz na zmenu hesla.
Viem čo mám robiť a ako to mám urobiť a aj som to urobil presne tak, ako si napísal, ale už sa opakujem, žiadne nové, pozmenené heslo mi nedošlo, vôbec žiadna odpoveď, žiadna odozva!
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore