Pokec 2. medzinárodné majstrovstvá v bojoch o pevnosti - Diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Priateľské boje o pevnosť sú dovolené.
Ak sa dohodnete s nejakým druhým tímom na nejakom takom boji, aby ste si vyskúšali, ako ste zohratí, napíšte sem.
Treba napísať s ktorým tímom, kedy, kde, kto má byť útočník a kto obranca.
 

Deleted User - 4

Hosť
Nový program:

ifbc3.jpg
 

DeletedUser10978

Hosť
otázka,smiem sa spýtať prečo sa menil program ? A mohol by si sa spýtať či by sme mohli teraz kvôli tomu dostať další nápoj na reskill lebo niektorý už reskillovali aby boli podla program a teraz sa to celé skomplikovalo
 

Deleted User - 4

Hosť
otázka,smiem sa spýtať prečo sa menil program ? A mohol by si sa spýtať či by sme mohli teraz kvôli tomu dostať další nápoj na reskill lebo niektorý už reskillovali aby boli podla program a teraz sa to celé skomplikovalo

Program sa menil, pretože jeden tím mal zápasy počas 5 sobôt, 2 tímy mali 3 zápasy a náš tím mal iba 1 zápas cez sobotu. Takto majú 4 tímy po 3 zápasoch cez sobotu.

Čo sa týka nápoja na reskill, opýtam sa na to.
 

Deleted User - 4

Hosť
Nápoj sa nebude dávať, ale budú vám zresetované schopnosti (aby ste teda neboli v nevýhode, ak ste si predtým už pridelili svoje schopnosti). Malo by sa to udiať v nedeľu, poobede.

A čo ten priateľský zápas, dohodli ste sa s nejakým tímom?
 

Deleted User - 4

Hosť
Dobre, opýtam sa na to.

A čo ten priateľský zápas, dohodli ste sa s nejakým tímom?

A podarilo sa vám kontaktovať tých hráčov, čo sa ešte zatiaľ neprihlásili? Mne nikto z nich neodpísal.

98hasic113
Mark Stronger
Riva
som prdol
SSS.
tomkec2
zetor6911
Pán Neporaziteľný 69
číselník
 

DeletedUser10978

Hosť
Linteo ohľadom toho priateľského ti dám ešte dnes vedieť.
 

DeletedUser10978

Hosť
Priateľské boje o pevnosť sú dovolené.
Ak sa dohodnete s nejakým druhým tímom na nejakom takom boji, aby ste si vyskúšali, ako ste zohratí, napíšte sem.
Treba napísať s ktorým tímom, kedy, kde, kto má byť útočník a kto obranca.
Takže Linteo,dohodli sme s s tímom Poľska na boji,boj by mal byť zajtra o 20:00.Poliaci budú ako útočný tím a my obranný.A miesto boja je pevnosť Fort 11.
 

Deleted User - 4

Hosť
Reset neprebehne, ale každý hráč by mal mať v inventári ďalší nápoj na reset schopností, takže tým by to malo byť vyriešené.

Ten priateľský boj, vidím tam, že je to zapísané v tabuľke na 27.9., ste si to teda preložili o deň?
 

DeletedUser10978

Hosť
Ano,komunikoval som su supportom ale ešte tam o niečom diskutovali tak sme sa dohodli aby nebolo málo času (len 12h) že sa to posunie na zajtra
 

Deleted User - 4

Hosť
Dobre, vďaka za info,

Takže ešte si môžete doregistrovať tých hráčov, z tých, čo som tu vypísal, sa mi neozval ani jeden.
Vybrať si však môžete len z tých hráčov, čo neboli pôvodne vybraní na turnaj do tímu.
 
Hore