Hľadanie tekvíc

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7428

Hosť
Chcel by som sa opýtať - tých tekvíc sa dá nájsť len 40 alebo ako je to myslené? Ďakujem.
 

DeletedUser5355

Hosť
Môžeš ich nájsť najviac 40 s jednou postavou na danom svete za celé trvanie udalosti.
 

DeletedUser1141

Hosť
A dajú sa nájsť pri jednej práci alebo za každú prácu len určité množstvo ? Toto by ma zaujímalo asi viacej ako či ich je len 40...
 

DeletedUser11385

Hosť
Dajú sa nájsť pri akejkoľvek práci a teoreticky ak robíš stále len jednu ti popadajú všetky pri tej istej práci. Avšak po dosiahnutí počtu 40 tekvíc už prestanú padať.
 

DeletedUser1141

Hosť
Ževraj modlenie pomáha, ale tak v primere 15s práce keď robíš tak každá 15-20 padne, možno viacej ak máš smolu :D Je to dosť o náhode...
 

DeletedUser4341

Hosť
Robila som (Arizona) kvantum 15 s prác - jednoduché a aj ťažšie, s motiváciou, aj bez, na rôznych miestach a už pár dní som nenašla žiadnu tekvicu. Ani zďaleka som ich nenašla 40, lebo aj predtým som ich nachádzala len sporadicky. Neviem, či mám nesmiernu smolu, alebo je niečo zle na tomto svete. Pripadá mi dosť blbé, aby som každý deň niekoľko hodín sedela nad 15 s prácami. :(
 

DeletedUser3733

Hosť
Niekde som na chate čítal, že skôr sa oplatí robiť tie práce v strede mapy a mne to tak aj vychádza.
Pri použití analýzy prác (TW-DB script) mi to vychádza tak, že pri jednej práci mi padlo max. 5 tekvíc.
Najviac padalo pri:
  • súťaž v pretláčaní 5ks (93 prác)
  • osídľovanie nových oblastí 5ks (143 prác)
  • Výcvik jednotiek 4ks (32 prác)
  • stavba poľnej nemocnice 4ks (94 prác)
  • pracovať ako lovec 4ks (124 prác)
  • pracovať ako pianista 3ks (81 prác)
  • tavenie guliek 3ks (77 prác)
  • sprevádzať zelenáčov 2ks (34 prác)
  • preskúmavanie západu 1 (24 prác)
  • pracovať pre Wels Fargo 1 (57 prác)
  • Zber pomarančov 1 (2*1hod.) (na úlohu)
Celkový počet prác je ale zarátaný ešte aj z prác pred akciou, ale na tekvice som robil len 15 sek. z 1 hod. padli len zriedka.
 

DeletedUser11237

Hosť
Robila som (Arizona) kvantum 15 s prác - jednoduché a aj ťažšie, s motiváciou, aj bez, na rôznych miestach a už pár dní som nenašla žiadnu tekvicu. Ani zďaleka som ich nenašla 40, lebo aj predtým som ich nachádzala len sporadicky. Neviem, či mám nesmiernu smolu, alebo je niečo zle na tomto svete. Pripadá mi dosť blbé, aby som každý deň niekoľko hodín sedela nad 15 s prácami. :(

presne to sa stalo mne... na niektorých cvetoch bez problému padajú a na Geronime po nájdení 16 tekvíc, mi prestali padať, posledné 3 dni vobec nič... a mám 2000+ prác ... teraz sa fajne cítim s využitím môjho času pri tejto hre, za nič... zábava normálne
 

DeletedUser4891

Hosť
tiež mi posledných cca 60 hodín nepadla ani jedna, a to mám nastavené robenie prác nonstop
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore