Pokec Diskusia o Awesomii

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
ako vieš ktora strana vyhrá ? ....ved tie 15 upd či koľko čo dostane vítaz je len bonus ,nebolo by to spravodlivé keby útok/obrana odohrala ten boj iba tak bez snaženia a dostane toľko upd čo aj vítazna
logicky na ktorej strane je viac ludi a teraz nehovorim o dela kde je dost ludi na oboch stranach ale na inych svetoch su tie boje dost nevyrovnane ale ked nechapes nepis
 

Deleted User - 4

Hosť
Už som písal, keď budú niekde boje nevyrovnané, budú tam aj menšie odmeny pre všetkých zúčastnených (napr. menej dlhopisov), prípadne sa zníži frekvencia, namiesto boja raz za týždeň sa v tom svete môže konať aj za dva, či za tri. A ak ani to nepomôže, tak tam vôbec nemusia byť, ja nebudem predsa podporovať odmenami také boje, kde je dvojnásobná prevaha obrancov, alebo kde je väčšina hráčov offline. Ak tie odmeny spôsobujú, že sa väčšina z vás zapíše do útoku/obrany, aby ste boj rýchlo vyhrali, tak to nemá význam.

To je ale zase len na vás, vy sa musíte dohodnúť a rozdeliť sa trošku normálnejšie, veď tá pevnosť sa nedá prebrať.

 
no druha aliancia na dela sa uz naschval dala do utoku s nami :D je tam 128 hracov zahlasenych a v obrane ich bude par ...
 
Linteo, na dela bola naplnená obrana a ďalších asi 20 hráčov sa nevošlo ... a dostali sa aj malé levely, neviem podľa čoho to rozhoduje, ale treba s tým do budúcnosti niečo spraviť
 

DeletedUser6745

Hosť
Keďže sa niektorí hráči nevošli a nepodarilo sa im teda získať predmet z americkej súpravy bolo by fajn keby mali moźnosť získať tento predmet dodatočne :)
 
Neni som si isty ale neposunul sa boj o den neskor?nemal byt dneska nahodou?
Neviem presne kedy som sa hlasil na tento boj preto sa pytam
 

Deleted User - 4

Hosť
Neni som si isty ale neposunul sa boj o den neskor?nemal byt dneska nahodou?
Neviem presne kedy som sa hlasil na tento boj preto sa pytam

Boje o Awesomiu budú zvyčajne vyhlásené už vo štvrtok a konať sa budú v sobotu.

Keďže sa niektorí hráči nevošli a nepodarilo sa im teda získať predmet z americkej súpravy bolo by fajn keby mali moźnosť získať tento predmet dodatočne :)

Nemusia byť tí hráči smutní, je celkom možné, že sa možnosť získať Americkú súpravu z bojov po častiach ešte niekedy v tomto roku zopakuje :)
 
Na Texase utocnici , ktory aj prehrali nedostali UPD extra.Ako to pred tym byvalo , dostali 15 za prehru, dnes nic . Je to chyba ?
 
Dik za info .lebo vecsinou sa cez mobil posielam po pameti tak som mol trochu zmatany.skoda ze neni apka na the west aspon ohladom bojov
 

DeletedUser8140

Hosť
Ja by som mal otázku, že keď niekto niektorý boj nestihol, alebo nemohol naň prísť, či ešte budú potom na konci nejaké boje, kde sa to bude dať dodatočne získať.
 
aj ja sa pripajam k dodatocnemu ziskaniu chybajucich veci z americkej supravy lebo ja som tiez nestihol poslat na boj mojho ostrostrelca lebo som bol pracovne vytazeny :/ a bola by skoda mat neuplnu supravu :/
 

Deleted User - 4

Hosť
Na Texase utocnici , ktory aj prehrali nedostali UPD extra.Ako to pred tym byvalo , dostali 15 za prehru, dnes nic . Je to chyba ?

Nie, nebola to chyba. Keďže bol boj nevyrovnaný, nepridal som ako odmenu dlhopisy. Aj v iných svetoch ste si možno niektorí všimli, že postupne odpadli dlhopisy, či posilnenie, boli menšie odmeny..
Stačí si pozrieť počty útočníkov a obrancov..

Opäť zopakujem, keď budú boje nevyrovnané, prípadne tam bude veľa hráčov offline, budú menšie odmeny, alebo sa zníži ich frekvencia (tj. nebudú sa konať každý týždeň), prípadne sa zrušia celkovo.

Ja by som mal otázku, že keď niekto niektorý boj nestihol, alebo nemohol naň prísť, či ešte budú potom na konci nejaké boje, kde sa to bude dať dodatočne získať.

aj ja sa pripajam k dodatocnemu ziskaniu chybajucich veci z americkej supravy lebo ja som tiez nestihol poslat na boj mojho ostrostrelca lebo som bol pracovne vytazeny :/ a bola by skoda mat neuplnu supravu :/

Ako som už písal vyššie, hráči, ktorí nezískali nejakú časť zo súpravy nemusia byť smutní, je celkom možné, že sa možnosť získať Americkú súpravu z bojov po častiach ešte niekedy v tomto roku zopakuje :) Záleží to od vás, vašej spätnej väzby...
 

Deleted User - 4

Hosť
Už je to štvrtýkrát, čo som nemohol v nejakom svete vyhlásiť boj. Či už to niekto spravil zámerne alebo nie, skúste pochopiť, že ja nie som 24 hodín denne a 7 dní v týždni za počítačom :) Aj keď som písal, že sa v takom prípade boj neuskutoční, vždy som ho aj tak vyvolal, no všetko má svoju mieru :zmurk:
 

Deleted User - 4

Hosť
Chcel som dnes vyhlásiť boje, lenže niekto vyhlásil boj, tak sa nedal vyhlásiť.
Ako som písal, všetko má svoju mieru, týmto sa herná udalosť končí.
Nevylučujem, že ešte niekedy budú nejaké boje, ale bude to už nepravidelne.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore