Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser7159

Hosť
IMG-20190404-140639-765.jpg

Som spokojný s umiestnením, na prvé miesto to nestačilo, no ten hráč si to aj patrične zaslúžil.

Týmto sa chcem poďakovať:
Tajfunovi, Kikossovi, Jimovi a Dracikovi za obrovskú a skoro dennodennú pomoc a podporu, bez vás by som sa tam ďaleko nedostal. :)

A v poslednom rade tiež aj Mallorymu a Eichelovi, ktori mi pomohli a poradili zvoliť si správnu stratégiu.
 
IMG-20190404-140639-765.jpg

Som spokojný s umiestnením, na prvé miesto to nestačilo, no ten hráč si to aj patrične zaslúžil.

Týmto sa chcem poďakovať:
Tajfunovi, Kikossovi, Jimovi a Dracikovi za obrovskú a skoro dennodennú pomoc a podporu, bez vás by som sa tam ďaleko nedostal. :)

A v poslednom rade tiež aj Mallorymu a Eichelovi, ktori mi pomohli a poradili zvoliť si správnu stratégiu.

Tiež gratulujem, je úspech sa dostať tak vysoko v takej konkurencii :)
 
Zdravim, chcem sa opytat, dostal som oznamenie, ze po zakupeni nuggetov dostaneme aj nejaky specialny predmet , kde budu vajicka,ale v okne s nuggetmi nieje ziadna informacia , kolko vajec, za aky nakup , dakujem za odpoved.
 

Deleted User - 4

Hosť
Zdravim, chcem sa opytat, dostal som oznamenie, ze po zakupeni nuggetov dostaneme aj nejaky specialny predmet , kde budu vajicka,ale v okne s nuggetmi nieje ziadna informacia , kolko vajec, za aky nakup , dakujem za odpoved.

Táto akcia je platná až od zajtra, od 12:00.
 

Deleted User - 4

Hosť
Tiež si myslím :) Som veľmi zvedavý na dnes, či im to vydrží (dúfam, že áno). Fakt ma potešili, to bola radosť sa pozerať :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Ak nemáte na večer plány, dnes na Jednotke o 20:30 si môžete pozrieť výborný western Za hrsť dolárov s Clintom Eastwoodom :)

zahrstdolarovvclint.jpg
 
Hore