Pokec Diskusia o Awesomii

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10989

Hosť
Super no, kvôli jednému znudenému ko.vbojovi, čo musí robiť hovadiny, skončil event.....Škoda, že sa mu nedá dať ban, ale to ten vypočítavec asi vedel, keď sa do toho pustil.
Event bol dobrý, len škoda, že na slovenských serveroch, kde máme znudených kovbojov
 
tak ja som bol len zvedavy ale trz uz sa zapojim.
Po a trapne je podla mna uz len napisat to co tvrdis ze bolo napisane.
Po b je mi trosku blbe citat ze to davas za vinu Andymu ked nejak postradam dokaz.
A po c mi trz nenapada :D
 

DeletedUser11664

Hosť
Pravidla napísal/-a:
§4) Kódex správania
Od hráčov sa očakáva, že sa budú k ostatným hráčom správať pri hraní hry slušne a s rešpektom.

Príklady:
Je zakázané:
- napádať alebo sa vyhrážať hráčom fyzicky či duševne (šikanovanie)
- urážať hráčov v hernom systéme komunikácie
- vyhrážať sa hráčom nahlasovaním a zablokovaním účtu
- maskovať nadávky symbolami alebo obraznou rečou

§9) Správa hry a herná podpora
Community manager (správa hry) je konečným rozhodcom pri akýchkoľvek sporoch o pravidlách. Výklad pravidiel podľa správy hry je konečný.

Uz roky mohol mat permaban, neviem co sa s nim na babrete.
 

Deleted User - 4

Hosť
Event bol dobrý, len škoda, že na slovenských serveroch, kde máme znudených kovbojov

Vieš Hammer, event by mohol pokračovať, keby tu boli nejaké návrhy, ale nič. Žiadne návrhy, ako tie boje obnoviť, nič...
Namiesto toho si môžem niekde prečítať urážky a ťažký primitivizmus.
Ťažko sa žiaľ robí takto niečo pre ľudí..
 

Deleted User - 4

Hosť
tak ja som bol len zvedavy ale trz uz sa zapojim.
Po a trapne je podla mna uz len napisat to co tvrdis ze bolo napisane.
Po b je mi trosku blbe citat ze to davas za vinu Andymu ked nejak postradam dokaz.
A po c mi trz nenapada :D

Trápne je napísať niekomu nadávky a potom mu napísať, že je super. A ešte trápnejšie sa je toho zastávať.
To je taký primitívny humor.
 
Trápne je napísať niekomu nadávky a potom mu napísať, že je super. A ešte trápnejšie sa je toho zastávať.
To je taký primitívny humor.

No ono :D Ja sa zastavam hraca Andy 13 pretoze ten post ktory si zmazal velmi dobre viem kto napisal ( ale niesom bonzak), a mozem ti s cistym svedomim povedat ze Andy to nebol. Takze mi pride jemne nespravodlive ze obvinujes hraca ktory to nenapisal :)

Chapem ze pri tom vsetkom to mohlo vyzerat ako ze to napisal Andy a len ta "trolli" ale si precitaj jeho prispevky ... postradaju dany slovnik ktory bol pouzity v danom prispevku (ako tu tak aj v samotnej hre).
 

Deleted User - 4

Hosť
Sam si mozes pozriet ze ta osoba si ten den zalozila ucet ...
Krom toho napisal som ze niesom bonzak. Ale ak to tuzis vediet staci si sem tam skocit na svet Delaware a porovnat slovnik :)

Nezaujíma ma, čo napíše nejaký anonym. To je nepodstatné, nulová hodnota.
 
Nie, nebolo to na fóre.

Ty píšeš o niečom a nevieš o čo sa jedná.

Tak potom teda pardon :x Bol som v tom presvedceni ze sa jedna o dany post tuto na fore ... tak som to pochopil z predchadzajucich postov ... Zrejme som teda pochopil zle a zbytocne vzniklo taketo nedorozumenie :( Ospravedlnujem sa za to

Ps: napisal som ze som nechcel ale zapojim sa :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Tak potom teda pardon :x Bol som v tom presvedceni ze sa jedna o dany post tuto na fore ... tak som to pochopil z predchadzajucich postov ... Zrejme som teda pochopil zle a zvytocne vzniklo taketo nedorozumenie :( Ospravedlnujem sa za to

Áno, zbytočné nedorozumenie. Nič sa nestalo.

Radšej daj nejaký návrh, ako tie boje obnoviť.
 
Nezvyknem reagovať, ale odbočujete od témy, téma je: "Diskusia o Awesomii"

1) Niekto pre nás niečo spravil, čo nikde inde nemali a investoval do toho svoj čas (Linteo dík)
2) Niekto to celé pokazil (Xenino už si spokojný?)
3) Nikto už nedostane nič navyše, raz za týždeň mohol byť super boj (ak by sa vychytali muchy ohľadom vyrovnanosti bojov)
4) Niekoho za to nepostihol žiadny trest (pravidlá nezakazujú vyvolať boj o Awesomiu, ale aspoň vyhadzov z mesta, aliancie...)

Dokedy ešte budeme trpieť hráča, ktorý v sebe nemá kúsok úcty k druhému, jeho práci, nahlasuje každé porušenie pravidiel, etický kódex mu takmer nič nehovorí, kazí ostatným hru, slobodu prejavu (no a čo, že občas niekto napíše nadávku, vy ste vždy v pohode?)
 
Radšej daj nejaký návrh, ako tie boje obnoviť.

Navrhy som dal pokial si dobre spominam do systemu odmien.
Kazdopadne od vtedy mam zase nove :D
Aby sa zabranilo pripadnej sabotazi mohla by sa dana pevnost zakazat kopat a mohlo by to robit len vedenie cize vy...
A co sa tyka navrhov tak mam len 1 :(
Pretoze pozorujem ze pomaly kazdy hrac si robi zbierky veci z hernych udalosti tak by sa mohli najziadanejsie veci zaradit medzi odmeny a rozdavat tak ako boli americke veci (samozrejme nie predmety za nuggety) ... popripade inac ... :D moj navrh zase je len v hrubej podobe ... na doladenie by som ocenil pomoc viacerych ak teda neni som 1ny kto chce tie boje obnovit. :)
 
Naposledy upravené :
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore