Pokec Príbeh z občianskej vojny - diskusia

Deleted User - 4

Hosť
banner_letter-1598x98ab.jpg


Tuto nám môžete napísať vaše komentáre k novej hernej udalosti Príbeh z občianskej vojny

Spätná väzba je vždy vítaná!
 

DeletedUser7159

Hosť
Ja mám takéto podobné herné údalosti rád, pretože:
* hráč si musí tie snehové gule, karty divokej ligy alebo skúmavky odklikať, nie je to len tak, často to trvá hodiny
* no najmä sa mi páči, ak je rozsah možných odmien čo najväčší, od tých neužitočných vecí, ktoré padajú celkom často (šeky, vyzbierané zberateľské karty, veci do úlohy, ktoré sú navyše) až po skvelé veci, ako truhlice, ktoré padajú, pre ktoré je možný drop nízke %.

V tomto príspevku nadviažem na témy odmeny z Awesomie + truhlice z bojov o pevností.

Podobne ako som sa vyjadril minule k duelom, tak aj tu si myslím, že zaviesť dlhopisy a UPD shop bol jeden z najvydarenejších nápadov, no naopak, zrušiť truhlice z bojov o pevností, resp. neaktualizovať to nebolo zrovna premyslené. Dnes už drevené či okované truhlice nemajú moc význam, sú v nich nepotrebné veci, kedysi to bola pecka, napr. keď bola najsilnejšia zbraň na duely Wyattov Earpov šesťranný kolt... ale čo bude na truhliciach/vakoch vždy atraktívne, je ten rozsah možného dropu z truhlice, od extrémneho sklamania po jackpot, ja som jednoznačne za, ak je rozsah truhlice čo najvyšší s nízkymi % na najväčšiu odmehu. Preto si myslím, že dať na istý čas tieto skúmavky ako odmenu z Awesomie (prípadne spraviť to formou zásluh z boja o pevnosti, nejaký vzorec, ako bol kedysi za truhlice a rozdeliť to na trebárs 1/2/3 skúmavky).. možno by bolo fajn posunúť návrh na aktualizovanie truhlíc, spraviť truhlicu na spôsob trezoru, ktorá by dávala aj tie medaile na bonus, aj posilnenia na práce, na duely, na boje, získavala by sa z bojov o pevností. Výsledok by bol taký, že hráči by z tej truhlice najčastejšie dostávali pomyslenou či upd hodnotou to isté, čo dostávajú momentálne z Awesomie, avšak každý by získal po otvorení truhlice čosi iné - niekto medailu na prémium, niekto VIPko, niekto štvorlístok na práce, iný zase pevnú hlaveň, púpavu, či ratatouille, kalorickú bombu, plesnivý syr alebo lekárničku. Vo výnimočných prípadoch by išlo o súpravu s vecami, alebo nápoj na reskill a pod.

Zhrnuté a jednoducho povedané: truhlica alebo vak, v ktorej by bol čo najväčší rozsah predmetov alebo produktov, lepšie aj horšie veci, no vo veľkom % by šlo o podobnú hodnotu vecí, ďalej nízke % na neúžitočnú zlú vecu a ešte nižšie % na extrémne skvelú vec a v poslednom rade - nastaviť akýsi zásluhový systém nielen za výkon na boji, ale aj na rozloženie, ktoré by sa dalo merať podľa toho koľko kôl trval boj (tiež to neplatí pre všetky prípady).

Obdobný variant, no možno menej atraktívny je vianočný vak 2018.

//edit: bylinková truhlica je jedna zo skvelých možností a ukážkových príkladov ako som to cca myslel, bylinky hráči kupovali za dobré ceny, dajú sa využiť v bojoch aj v dueloch a z truhlice by to bolo viac o náhode, či padne bylinka trebárs iba na silu alebo sila + pohyblivosť, a navyše je tam tuším stále nízke % na nález odpadlíkových zbraní (škoda, že už majú menšiu hodnotu než samotné bylinky :D).
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10940

Hosť
čo sa týka tej hernej udalosti tak mam k tomu tak isto pozitívny názor, bral by som častejšie niečo také kde si človek môže nejaký ten bonus vyklikať :D a k tomu môjmu návrhu tak som rád že si to aj na tak mŕtvom fóre našlo nejakú tu podporu a samozrejme by som bol rád keby sa ten návrh preposlal a ak máte nejaký nápad ako to ešte zdokonaliť tak to napíšte v mojej téme :hanbimsa:
 

DeletedUser8003

Hosť
Akcia sa mi naozaj páči.
No vytkol by som predmet "Listy", ktoré dostávame zo skúmaviek. Pokiaľ môžem nájsť len 5 kusov a zberateľských obrázkov je tiež 5, odkiaľ mám vziať ostatné? Samozrejme, že existuje trh, no nepoznám hráča, ktorý by nechcel získať úspech a len tak by ich predal.
Nejaké riešenie zo strany podpory?
Ďakujem :)
 

DeletedUser7159

Hosť
Popros niekoho, kto na tvojom svete aktívne nehráva alebo ešte lepšie, kto zbiera produkty a mení peniaze. Môžeš sa s ním skúsiť dohodnúť, že ty mu nazbieraš tie listy na druhom svete a vymeníte si ich cez trh, pokiaľ dobre viem, tak by to nemalo byť zakázané (ak áno, tak ma opravte).
 

DeletedUser11237

Hosť
Akcia sa mi naozaj páči.
No vytkol by som predmet "Listy", ktoré dostávame zo skúmaviek. Pokiaľ môžem nájsť len 5 kusov a zberateľských obrázkov je tiež 5, odkiaľ mám vziať ostatné? Samozrejme, že existuje trh, no nepoznám hráča, ktorý by nechcel získať úspech a len tak by ich predal.
Nejaké riešenie zo strany podpory?
Ďakujem :)

v minulosti boli po takýchto eventoch tie zberateľské obrázky v shope UPD asi budu aj teraz
 

DeletedUser8003

Hosť
Dakolo, viem, ale istota to nie je. Drvivá väčšina dostala úspech z tých 5 kúskov, čo našla. No ja sa opäť trtoším... ako naposledy v podobnej akcii. Linteo, tiež by si sa mohol vyjadriť.
 

DeletedUser6745

Hosť
Akcia sa mi naozaj páči.
No vytkol by som predmet "Listy", ktoré dostávame zo skúmaviek. Pokiaľ môžem nájsť len 5 kusov a zberateľských obrázkov je tiež 5, odkiaľ mám vziať ostatné? Samozrejme, že existuje trh, no nepoznám hráča, ktorý by nechcel získať úspech a len tak by ich predal.
Nejaké riešenie zo strany podpory?
Ďakujem :)

Neviem odkiaľ si zobral, že môžeš nájsť len 5 kusov tých listov. Ja som ich našiel asi 11 a úspech mi padol po otvorení 9 kusov. To je len o náhode koľko ich nájdeš.
 

Deleted User - 4

Hosť
Akcia v obchode Union Pacific

Asi hodinu po aktualizácii na novú verziu budete mať možnosť si v obchode Union Pacific zakúpiť malú sklenenú skúmavku a obálku.
 

Deleted User - 4

Hosť
Akcia v obchode je aktívna, takže kto chce, môže si zakúpiť obálku alebo skúmavku za dlhopisy/nuggety z obchodu.
 
Hore