Automatické nastavenie hodnosti zradcu pred bojom

Navrh 1: Hrac, ktory sa prihlasi menej ako 30/15/10 minut (konkretnu hodnotu nech si vyberie Inno) pred zaciatkom boja, a nie je z braniacej resp. utociacej aliancie, by mal automaticky dostat hodnost zradcu.
Zabranilo by sa tak skodnej, ktora sa prihlasi par sekund pred zaciatkom boja a nie je prakticky mozne nastavit zradcu.

Navrh 2: Hodnost zradcu by mala hraca z boja vylucit, aj ked nie je naplneny pocet v danom boji. Ak toto nie je z nejakeho dovodu ziaduce, zaviest novy typ hodnosti napr. "Popraveny pred bojom" ktory by toto dosiahol.

Dakujem.
 

DeletedUser10989

Hosť
Som jednoznačne za tento návrh, zabránilo by sa tak špehovaniu velenia, ktoré je staré ako boje samotné
 

DeletedUser11237

Hosť
neviem no, už sa mi pár krát stalo že som sa stihol prihlásiť 5-10 min pred začiatkom boja, došiel do pevnosti a odohral normálne boj
 

DeletedUser10989

Hosť
Poväčšine sa rekrút končí pár minút pred bojom, a špehovia sa nahlasujú buď na začiatku, kedy aj dostanú zradcu, alebo pár sekúnd pred začiatkom, kedy už rekujúci nemá šancu usledovať kto sa prihlásil. Čiže asi by bolo dobré to keď tak nastaviť na menej ako minútu až 2?
 
Hore