Pokec Dobrodružstvá - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Aký je zatiaľ váš názor na dobrodružstvá?

  • Páčia sa mi

    Hlasy: 47 53,4%
  • Nepáčia sa mi

    Hlasy: 26 29,5%
  • Neviem

    Hlasy: 15 17,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    88
prestalo mi isť dobrodružstvo múžem len zadať uvodné tri posilnenia a ked ma prisť hra skoči mi to na prácu postavy.... čo mám urobiť dik
 
prestalo mi isť dobrodružstvo múžem len zadať uvodné tri posilnenia a ked ma prisť hra skoči mi to na prácu postavy.... čo mám urobiť dik
hráš cez mozilu dzugy?
 

DeletedUser2852

Hosť
dzugy staci si pozriet predchadzajucu stranu a mas tam postup , aby ti to islo. odblokovanie stitu v prikazovom riadku
 

DeletedUser11161

Hosť
Je to spica hra. System zadavania prikazov, nahodny vyber hracov - vsetko nuti k jedinej veci - potrebe rozmyslat a predvidat, co urobi super. Ziadna hra nie je rovnaka, variat rieseni je nekonecne mnozstvo. Informacii k hre je malo (aspon ja som ich nenasiel), preto treba vydrzat nadavky a sledovat, co nadavajuci k tomu napise - ze prdolko. :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Dobrodružstvá som hral zatiaľ dvakrát a neviem to zhodnotiť. Nie je to zlé, musím si to ešte parkrát zahrať, pretože zatiaľ som v tom len začiatočník a neviem to tak dobre hrať. No aj tak mám radšej boje o pevnosti, len škoda, že tie sú už pomaly úplne "mŕtve" na celom SK The Weste. :(
 
Hore