Event Čas žatvy

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
banner_event_harvest_1598x98.png



Leto sa pomaly končí a prichádza jeseň. Ako každý rok, v druhej polovici leta sa začína žatva. Och, som už starý a nemám na ňu dostatok energie. Tento rok mi s tým bude musieť niekto pomôcť. Kto mi len pomôže pozbierať všetky tie pšeničné klasy, kukuricu, paradajky, tabakové listy či tekvice?
A nemôžem zabudnúť, že už o mesiac je tu Októberfest! Hmm... Ale kde zoženiem ochotných pracovníkov? Možno na farme... nie, tam asi potrebujú tiež pomôcť.
Hovoril niekto niečo? To hovoríš so mnou? Och, rád by som ťa najal!
Dohodnuté, začneš pracovať ihneď zajtra ráno po svitaní!




wheat111.png

Od 22. augusta až do 9. septembra budete mať šancu popri vykonávaní prác nájsť 150 vzácnych pšeničných klasov. Obsahujú rôzne užitočné predmety, ktoré vám spríjemnia život na prérii. Majte teda oči otvorené! Z niektorých pšeničných klasov budete môcť miesto darčeku získať predmet, ktorý je potrebný na dokončenie úlohy. Pre prijatie úlohy bude treba navštíviť vašich kamarátov v salóne. Ak predmety nebudete viac potrebovať, môžete ich predať na trhu. Táto séria úloh obsahuje 8 úloh. Za dokončenie poslednej úlohy získate špeciálny predmet a úspech "Zachráň jazdca z Pony expressu". A ak zozbierate všetkých 150 pšeničných klasov, získate úspech "Staň sa farmárom!"

wheat111.png

Čo treba ešte vedieť?
  • Všetky úlohové predmety sú vydražiteľné. Ak ich nepotrebujete, môžete ich predať svojim kamarátom alebo iným hráčom.
  • Z pšeničných klasov môžete získať dlhopisy, jednodňové medaily prémia, nápoje na energiu, ako je mätový čaj, nápoje života, posilnenia rýchlosti, ako pomletý pancier raketovej korytnačky, rôzne ďalšie posilnenia, veľmi staré truhlice zbraní a ešte mnoho iného.
  • Môžete nájsť "Farmárske vrece", ktoré obsahuje nové zberateľské obrázky.

    chest_seeds.png
    pumpkin_seeds_70x70.png
    coffee_seeds_70x70.png
    wheat_seeds_70x70.png
    corn_seeds_70x70.png
    kidney_beens_seeds_70x70.png


    Celkovo môžete získať 3 nové úspechy:
    • harvest_time1.png
      Staň sa farmárom
      Nájdite 150 pšeničných klasov počas hernej udalosti Čas žatvy.
      harvest_time2.png
      Zozbieraj všetky zrná a semiačka
      Nájdite všetky zrná a semiačka do vašej zbierky.
      harvest_time3.png
      Zachráň jazdca z Pony expressu
      Úspešne dokončite sériu úloh "Čas žatvy".
  • A takto vyzerajú predmety do úloh:

    postmanbag.png
    letter_harvestevent.png
    bloody_bandage.png
    battle_of_watter.png
Spätnú väzbu k tejto novej hernej udalosti nám môžete zanechať v tejto téme:
Čas žatvy - diskusia

Prajeme vám príjemnú zábavu, uvidíme sa v hre!
Váš The West Tím
 
Hore