Úloha Vianočný anjel

DeletedUser

Hosť
Tak už máme dostupnú úlohu vianočný anjel...dostala som darček a v ňom sklenenú guľôčku....začínam mať pocit že si už z nás robia fakt srandu...

prajem celému INNO, aby budúci rok oni a celé ich rodiny dostali v reále také "parádne" darčeky ako nám nadelili tento rok oni v hre...
 

DeletedUser

Hosť
Ja som dostal ovos a na inom serveri "maslový keksík"...Čo ste čakali? :D
 

DeletedUser

Hosť
no aspoň ten ovos :D

ale nie, čakala som, že tam bude ako predtým v darčekoch viac tých vianočných blbín...guľôčka je totál na nič...
 

DeletedUser5622

Hosť
čo čítam každý dostal len nejaké sladkosti s kalendára alebo guľôčky :D
ja som spokojný-fúkacia harmonika +8manuálna zručnosť :pískam si
 

DeletedUser

Hosť
takže nielen priblblá vianočná akcia, ale pokračujeme v "spravodlivom" rozdelovaní vecí v hre...

hmmm, ešte mi prídu posledné nuggety, ktoré už sú bohužial zaplatené a pridám sa k tým, čo už odmietajú platiť za takéto hranie...
 

DeletedUser

Hosť
crux čo riešiš, kks sama vieš, že z toho padá random, tak čo sa tu rozčuluješ ...
 

DeletedUser

Hosť
nechápem etox, čo ťa to tak veľmi nervuje :D a princíp náhody začína byť vo weste už skoro všade, za chvíľu to už bude celé len lotéria :)
 

DeletedUser

Hosť
:) ja viem, mňa to nenerví, ale keď vidím, ako sa na tom rozčulujú ostatní a pritom vedia, že je to celé random :) dám si 500 do stavania a pôjdem duelovať :) nedivil by som sa keby som vyhrával :D
 
Hore