Úprava prehľadu trhu

  • Zakladateľ témy DeletedUser9207
  • Vytvorené

Páči sa vám návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    10
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9207

Hosť
Nová podkategória trhu

Tak ma napadlo, že by bolo fajn pridať do trhu ešte jednu podkategóriu pri vyhľadávaní itemov.

Príklad:

Chcem si na trhu nájsť Modrú látkovú bundu.
Otvorím trh -> vyberiem kúpiť -> kliknem na oblečenie -> vyberiem Látkové bundy -> prehliadam čisto v látkových bundách

Dôvod? Na väčších svetoch je toho na trhu naozaj dosť a sem tam je to náročnejšie dačo konkrétne nájsť :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
a čo tak dať do vyhladávania látková bunda a ti tam vybehnú všetky látkové bundy to máš to isté ako hento len tu nebudeš klikať ale písať
 

DeletedUser7176

Hosť
Podľa mňa to je zbytočné, keď chceš niečo a vieš toho presný názov, stačí dať iba napríklad začiatočné slovo a ono ti to nájde, či to na trhu je, alebo nie.
Ak by si nevedel kde, tak je to tu:
[SPOIL]
qn18r4I.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa to je zbytočné, keď chceš niečo a vieš toho presný názov, stačí dať iba napríklad začiatočné slovo a ono ti to nájde, či to na trhu je, alebo nie.
Ak by si nevedel kde, tak je to tu:
[SPOIL]
qn18r4I.png
[/SPOIL]

to je pravda a je to dobra vec, len je skoda, ze to nefunguje bez slovenskej diakritiky ( a tu ja nemam ) :(
 

DeletedUser

Hosť
diky, ale ja nikde nemam tlacitko s makcenom, na tom mieste mam + a = :(
nevadi, ja to vzdy nejak zvladam aj bez toho :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Podľa mňa to je zbytočné, keď chceš niečo a vieš toho presný názov, stačí dať iba napríklad začiatočné slovo a ono ti to nájde, či to na trhu je, alebo nie.
Ak by si nevedel kde, tak je to tu:
[SPOIL]
qn18r4I.png
[/SPOIL]

Bolo by fajn keby sa dalo tak vyhľadávať, presne ako na mape, len škoda že to nie je na trhu. No a vlastne oni tu tú vec aj vyhľadá, lenže to potom musíš celý názov napísať, takže tak ako napísal Terminátor, tak by to bolo najlepšie. :)
 

DeletedUser

Hosť
Sorry Immo ale pre mňa je to hlúposť my sme si zvykli na trh taký aký je a ja som si aj zvykol na starú 1.0
 

DeletedUser7690

Hosť
ja by som navrhoval, aby sa dali cez trh vymienat veci. Vela hracov chce vymienat svoje vzacne veci za ine vzacne veci do zbierky a vacsinou, ked to davaju za male ceny, tak niekto to musi dat prvy a potom ho ten druhy moze jednoducho oklamat. Moj navrh je takyto: Ked budem chciet predat vec, tak by mohol byt vyber pri zadavani ceny, ze ci to chcem predat za peniaze, alebo za nejaku vec. Keby tam bola nastavena ta vec, tak by to musel kupit len za tu vec a to by mu automaticky zobralo z inventaru a hodilo to na trh predajcovi. Takto by sa mohlo predist zbytocnym podvodom.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore