úprava FAQ

Malo by sa FAQ aktualizovať?


  • Celkový počet hlasujúcich
    15
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser198

Hosť
s novým,updatom a takisto aj s predchádzajúcimi,by bolo dobré upraviť FAQ nejako nasledovne:
upraviť by bolo treba tieto body:

5.Došla mi energia, čo mám robiť?
Choďte sa vyspať do nejakého hotela, alebo čakajte, dokiaľ sa vám doplní (energia sa vám zvýši o 3 body za hodinu, pri Prémiu Viac Energie o 4,5 za hodinu).

po novom:
Došla mi energia, čo mám robiť?
Choďte sa vyspať do nejakého hotela, alebo čakajte, dokiaľ sa vám doplní (energia sa vám zvýši o 3 body za hodinu, pri Prémiu Viac Energie o 4,5 za hodinu).tip:ak je tvoje mesto členom nejakej pevnosti,môžeš sa vyspať aj tam, ušetríš tím 2 hodiny.

23.Ako vyberiem peniaze z banky?
Peniaze z banky vyberať nemusíš, keď máš málo peňazí v hotovosti, automaticky sa ti chýbajúca suma odčíta z banky.

po novom:
Peniaze z banky sa nedajú vybrať.Budú ti automaticky odrátané,ak ti peniaze na účte nebudú stačiť.

nové:
čo určuje cena pri šťastí?
cena pri šťastí určuje nákupnú cenu

ako často môžem duelovať proti NPC?
Proti NPC môžeš duelovať pokiaľ budeš mať nato energiu,ber však na vedomie,že s každým duelom sa ti odrátajú 2% motivácie.

ako pridám anketu v mestskom fóre?
Anketu v mestskom fóre pridáš zaškrtnutím políčka prieskum,avšak pridať ju môžu iba zakladatelia a mestský radcovia.

ak chcete tak sem napíšte nejaký bod,ktorý podľa vás nesmie vo FAQ chýbat poprípade je nejaký z bodov zastaralý a bolo by dobré ho aktualizovať
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore