Pokec Čas žatvy 2020 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Tak by som si to predstavoval aj ja, dať aj alternatívne možnosti, ako dokončiť úlohy. Tvorcovia hry sa ale rozhodli takto, z dôvodu, že sa jedná v podstate o súpravu, ktorá by mala byť v predajnej akcii, tomu zodpovedá aj náročnosť.

Tu som pridal zopár odpovedí na časté otázky, ktoré možno môžete mať ohľadom Času žatvy: Časté otázky


Len problém je, že na našich svetoch je málo hráčov a ešte menej ich dueluje. Keď má potom človek vysokú duelovú úroveň a vidí len 3-4 hráčov, z toho 2-3 majú 15k hp, ťažko dať takého do bezvedomia. Ešte ťažšie po úlohe na KO jedným výstrelom. Povedzme že polovica ľudí má po včerajšku duelovú ochranu, tí čo dostali KO večer tú úlohu ani nemusia stihnúť splniť. Po úlohe na KO by mala byť aspoň nasledujúci deň úloha s NPC.
 

DeletedUser7428

Hosť
Tak tak, malo by sa to striedať, jeden deň NPC, druhý deň hráči.
 
na tie mince mohla byt rezerva ked treba na zbrane dokopy 30minci tak z uloh sa mohlo dat ziskat aspon 35 minci aby bola aspon minimalna rezerva ked dostane hrac komu ...
 
Páči sa mi ako si dnes všetci poctivo odkladajú peniaze do banky alebo stavajú mesto a nemajú pri sebe žiadne peniaze :)
 

DeletedUser7428

Hosť
Bude sa dať niečo robiť so zvyšnými mincami, respektíve budú sa dať dokúpiť za nuggety / upd?
 
610klasov otvorenych a ziaden revolver .... pritom aj 90 dlhopisov malo 0.7% sancu a padli tiez ... neskutocne ...
 
Hore