1. Októberfest 2019

  Vydajte sa na výlet do Bavorska a vychutnajte si veľa chutných nemeckých klobások, dobrého pitia a pekných tanečníc!
  Viac informácií si môžete prečítať tuto!
  Zatvoriť oznámenie

Pokec Čas žatvy - diskusia

Téma v 'Henryho salón' založená od Linteo, 21. Aug 2019.

Zdieľať túto stránku

 1. Linteo

  Linteo

  Pridal(a) sa:
  28. Nov 2008
  Príspevky:
  5.423
  Obdržané páči sa:
  457
  [​IMG]

  Tuto nám môžete napísať vaše komentáre k novej hernej udalosti Čas žatvy

  Vaša spätná väzba je vždy vítaná!
   
 2. M1No

  M1No

  Pridal(a) sa:
  14. Sep 2017
  Príspevky:
  51
  Obdržané páči sa:
  9
  je sranda ze mozme v tejto udalosti ziskat zadarmo napoj noveho zaciatku ked ste ho v predchadzajucej udalosti napchali do najvzacnejsich veci za 48k rakiet mali by ste tieto zbytocne veci bud prerozdelit do menej cennych kategorii alebo ich uplne vyradit lebo uz je onicom ...
   
 3. dankolo

  dankolo

  Pridal(a) sa:
  20. Jún 2013
  Príspevky:
  33
  Obdržané páči sa:
  7
  Ako zadarmo ? Veď musíš klikať 15 sekundové práce niekoľko hodín a aj tak nemáš 100% šancu že dostaneš nápoj, na rozdiel od raketiek ktoré nazbieraš úplne ľahko. Stačí ti prísť do hry, zadať 9 prác a ísť off. Porovnávaš zadávanie prác so zadávaním prác.. áno zbieranie raketiek možno trvá celkovo dlhšie, ale celkový čas strávený pri ich zbere je úplne minimálny v porovnaní so zbieraním klasov...
   
 4. M1No

  M1No

  Pridal(a) sa:
  14. Sep 2017
  Príspevky:
  51
  Obdržané páči sa:
  9
  jasne :D :D klasy mam nazbierane za 1 den ty mrdulant a kolko zbieras 48k rakiet hmm ty si strasne cudy clovek zo svojimi nazormi
   
 5. Hammersvk

  Hammersvk

  Pridal(a) sa:
  29. Mar 2015
  Príspevky:
  58
  Obdržané páči sa:
  51
  Nie pre každého je nápoj na reskill zbytočnosť, čo som mal od dňa nezávislosti asi 6 nápojov, tak som už stihol všetky minúť, a som celkom rád, že padajú aj teraz. ušetrí mi to množstvo dlhopisov/dolárov do budúcna.

  Odhadom musíš spraviť cez 1500 prác(držím sa šance 9% na drop), aby si vyzbieral všetky klasy. Neviem ako väčšine, ale mne sa nechce klikať 6 hodín(a niečo) vkuse aby som to vyzbieral za 1 deň. Čiže mi to potrvá o niekoľko dní dlhšie, ak vôbec bude čas a chuť to vyklikávať.

  Inak ako pri každej tejto zberateľskej akcii, som rád, že to tu je. Vždy poteší, keď z práce padne niečo extra, čo má využitie.

  A M1No, prečítaj si ešte raz diskusiu k tombole dňa nezávislosti, Rick tam má celkom pekné posty, ktoré ti snáď povedia prečo sú isté veci ako sú(to, že minieš 800 nuggov na niečo, čo ťa bežne stojí 1000, je zas ďaľšia vec)
   
  Uncle Jim, hrdinny leonid a dankolo sa to páči.
 6. M1No

  M1No

  Pridal(a) sa:
  14. Sep 2017
  Príspevky:
  51
  Obdržané páči sa:
  9
  vsak napoje na reskill by mali byt prave v takychto akciach a nie aby boli v ewente kde moze napoj padnut aj za 48k rakiet ... o to ide
   
 7. Hammersvk

  Hammersvk

  Pridal(a) sa:
  29. Mar 2015
  Príspevky:
  58
  Obdržané páči sa:
  51
  Každý event, kde máš šancu získať nápoj na reskill za 48k sa volá Tombola.
  Znamená to vecnú lotériu. A ako v každej lotérii riskuješ, akurát počas týchto eventov stále niečo vyhráš. Nestane sa, že tých 48k rakiet/vajec/whatever prepadne, ale dostaneš odmenu, či už jackpot v podobe želanej truhlice, alebo "nič" ako nápoj na reskill.

  Čiže ak sa nezmení Tombola, na predajnú akciu, tak nie je dôvod tam nemať aj takéto vecičky.

  A ak ti tak vadí ten nápoj na reskill za 48k, tak je tu riešenie. Netoč za 48k, ale viac krát za 9k(šanca, že ti padne práve ten nápoj je oveľa nižšia).
   
  Uncle Jim a dankolo sa to páči.
 8. M1No

  M1No

  Pridal(a) sa:
  14. Sep 2017
  Príspevky:
  51
  Obdržané páči sa:
  9
  Clovek chce dobre a este tu mudrujete taketo blbosti hovorim cloveku sa nicim nezavdacis ked je tvrdohlavy ale ked sa to zmeni a vyradia odtial tieto zbytocnosti budete spokojny aj vy co ale tu brblete opak ... toto je chore clovek chce pre hracov lepsie ale niektory ludia nedokazu pochopit urcite veci nahravate zbytocne len innu a nie nam hracom bodaj by vam na kazdom svete padali tieto napoje a zbytocne truhlice ked si to tak zastavate a prajete si vtedy budete dufam spokojny :)
   
 9. dankolo

  dankolo

  Pridal(a) sa:
  20. Jún 2013
  Príspevky:
  33
  Obdržané páči sa:
  7
  ja osobne áno, neviem ako ty... som vďačný aj za nápoj
   
  Uncle Jim a hrdinny leonid sa to páči.
 10. Hammersvk

  Hammersvk

  Pridal(a) sa:
  29. Mar 2015
  Príspevky:
  58
  Obdržané páči sa:
  51
  S tombolami som spokojný už teraz(síce nie až tak spokojný s niektorými setmi, čo v nich boli, ale hej, majú využitie- tak ako väčšina vecí).
  Obhajujem princíp tomboly, nie Inno.

  A keďže v Inne neplánujú zverejňovať dôvody, prečo niektoré veci nechcú meniť, tak som si dovolil ti napísať jeden z možných dôvodov, prečo nie je pravdepodobné, že to niekedy zmenia.

  Radšej by som bol, keby sa konečne pozreli na bonusy postáv po 2 rokoch, a niečo urobili aj s bojmi(a že tých návrhov na zmeny od hráčov nie je práve málo). Zatiaľ aspoň táto zberateľská akcia mi zlepšila hru.
   
 11. richi552

  richi552

  Pridal(a) sa:
  3. Jan 2012
  Príspevky:
  23
  Obdržané páči sa:
  6
  Takéto eventy sa mi páčia, človek sa musí uklikať a venovať tomu čas aby nazbieral všetky predmety, či už klasy, snehové gule alebo sklíčka. Aj odmeny z nich sa mi páčia, možno mám výhradu k truhliciam so starými setmi, ktoré už nemajú žiadnu cenu a ja osobne ich už ani neotváram.

  To, čo mi dosť vadí je, že sa stále pridávajú úlohy, kde je časťou splnenia spánok. Tento typ úlohy je podľa mňa úplne zbytočný a zdĺhavý, ktorý už nič neprinesie, len zabitý čas, ktorý by človek radšej strávil nejakou prácou z ktorej sú aspoň produkty, doláre a skúsenosti. A nedajbože človek náhodou zabudne úlohu prijať, zistí to v polke spánku a môže ho zrušiť, ísť prijať úlohu a spať znovu, čím zabije ešte viac času :D (môj aktuálny prípad). Takže mne osobne by nevadilo keby sa tento typ z nových úloh vyradil, prípadne aby sa dorobila možnosť prerušovaného spánku, aby som ho vedel napríklad po hodine zrušiť, alebo zadať postupne po hodinách ako normálne práce. Ale to je len môj názor.
   
  Mallory a UliAkoV sa to páči.
 12. stole

  stole

  Pridal(a) sa:
  14. Feb 2010
  Príspevky:
  447
  Obdržané páči sa:
  37
  Neviem ako ostatným, ale povedal by som že sa nájdu práce, ktoré majú drop na tieto nové Eventy nejako zle nastavený.
  Hammersvk písal o 9% drope no zrejme to nebude pri každej práci rovnaké číslo.
  Po tombole sem hodím presnejšie údaje.
  V mojom prípade:

  Prepadávanie dostavníkov

  • počet zadaných 15 sek. prác 91 (čas 0,38 hod.) - nájdené klasy => 1

  Predaj zbraní indiánom

  • počet zadaných 15 sek. prác 153 (čas 0,64 hod.) - nájdené klasy => 10
  Povedal by som, že tu asi nebude niečo v poriadku.
   
 13. Hammersvk

  Hammersvk

  Pridal(a) sa:
  29. Mar 2015
  Príspevky:
  58
  Obdržané páči sa:
  51
  Mne sa už stalo aj, že som minul 150 energie na 15s, a nepadol ani 1 klas, na tej istej práci som minul ďalších 150 energie(hneď po doplnení), a padlo ich 10....

  Pokiaľ pracuješ s tak malým percentom, tak je dosť možné, že občas sa zadarí a občas proste nie.