• Nepáči sa ti sneh? Vypneš ho tuto:

Event Čas žatvy
Leto sa pomaly končí a prichádza jeseň. Ako každý rok, v druhej polovici leta sa začína žatva. Och, som už starý a nemám na ňu dostatok energie. Tento rok mi s tým bude musieť niekto pomôcť. Kto mi len pomôže pozbierať všetky tie pšeničné klasy, kukuricu, paradajky, tabakové listy či tekvice?
A nemôžem zabudnúť, že už o mesiac je tu Októberfest! Hmm... Ale kde zoženiem ochotných pracovníkov? Možno na farme... nie, tam asi potrebujú tiež pomôcť.
Hovoril niekto niečo? To hovoríš so mnou? Och, rád by som ťa najal!
Dohodnuté, začneš pracovať ihneď zajtra ráno po svitaní!

Od 22. augusta až do 9. septembra budete mať šancu popri vykonávaní prác nájsť 150 vzácnych pšeničných klasov. Obsahujú rôzne užitočné predmety, ktoré vám spríjemnia život na prérii. Majte teda oči otvorené! Z niektorých pšeničných klasov budete môcť miesto darčeku získať predmet, ktorý je potrebný na dokončenie úlohy. Pre prijatie úlohy bude treba navštíviť vašich kamarátov v salóne. Ak predmety nebudete viac potrebovať, môžete ich predať na trhu. Táto séria úloh obsahuje 8 úloh. Za dokončenie poslednej úlohy získate špeciálny predmet a úspech "Zachráň jazdca z Pony expressu". A ak zozbierate všetkých 150 pšeničných klasov, získate úspech "Staň sa farmárom!"


Čo treba ešte vedieť?
 • Všetky úlohové predmety sú vydražiteľné. Ak ich nepotrebujete, môžete ich predať svojim kamarátom alebo iným hráčom.
 • Z pšeničných klasov môžete získať dlhopisy, jednodňové medaily prémia, nápoje na energiu, ako je mätový čaj, nápoje života, posilnenia rýchlosti, ako pomletý pancier raketovej korytnačky, rôzne ďalšie posilnenia, veľmi staré truhlice zbraní a ešte mnoho iného.
 • Môžete nájsť "Farmárske vrece", ktoré obsahuje nové zberateľské obrázky.  Celkovo môžete získať 3 nové úspechy:
  • Staň sa farmárom
   Nájdite 150 pšeničných klasov počas hernej udalosti Čas žatvy.
   Zozbieraj všetky zrná a semiačka
   Nájdite všetky zrná a semiačka do vašej zbierky.
   Zachráň jazdca z Pony expressu
   Úspešne dokončite sériu úloh "Čas žatvy".
 • A takto vyzerajú predmety do úloh:

Spätnú väzbu k tejto novej hernej udalosti nám môžete zanechať v tejto téme:
Čas žatvy - diskusia

Prajeme vám príjemnú zábavu, uvidíme sa v hre!
Váš The West Tím