Čas na hlásenie sa na Boj o pevnosť

Ahojte neviem či to tu už bolo preberané ak nie tak som to nenašiel pre ten veľký počet tém ktoré sa tu rozoberajú. Chcel by som preto otvoriť diskusiu žeby sa dalo nahlásiť len do určitého času na boj o pevnosť.....
Povedzme že 5min pred začiatkom boja sa už nebude dať nahlásiť na boj. Ak veliteľ robí rekrut tak by v tom mal potom taký poriadok aký chce mať.. Samozrejme by sa dali meniť hodnosti až do začiatku boja. Lenže pár hráčov sa náročky nahlasuje minútu pred začiatkom kedy už veliteľ má rozdaný rekrut a ak by povedzme daného hráča nechcel na boji (ale nie je naplnený počet) tak s tým nič neurobí a ani mu nemôže už počas prebiehajúceho boja hodiť povedzme zradcu.
Preto by som týmto chcel navrhnúť či by sa nedala zrobiť takáto časová "lehota". Pozitíva vidím hlavne pre veliteľa, ktorý bude mať prevahu nad takýmto typom hráčov a bude ich môcť z časového hľadiska vylúčiť z boja. Nápady nadávky alebo iné odpovede do diskusie budem očakávať. :)
 
Jáj no hej ale zrejme sa nič nevyriešilo, vieš keď dám niekomu zradcu a je málo ľudí tak sa zmestí na boj tak či tak. Čiže sa zrejme nič nevyriešilo.....
Tvoje návrhy boli preposlané ale to je asi tak všetko.
 
Hore