Čo ste dostali z truhlice?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
1.Prémiová - Zlatý Tomahawk
2.Prémiová - Inno Opasok
3.Prémiová - Odstrelovacia puška

1.Oceľová - Rudolf
2.Oceľová - Hernandov meč
3.Oceľová - Drahý opasok s prackou pištolí
 

DeletedUser

Hosť
Presne tak... ja osm kupil dve či tri a natova mačeta hernand a taketo veci takžet ak :d
 

DeletedUser3733

Hosť
Ja sa chcem len spýtať, že na ako dlho má majko350Z ban.
Pýtam sa len preto, že momentálne nemá kto aktualizovať to čo on rozbehol a ak ho bude mať nastálo, tak či by sa nevytvoril nový príspevok s tým, že by sa aktualizovali tie veci, lebo téma je to dobrá.

Ja som naposledy z Oceľou okovanej truhlice dostal drahé topánky (5.600$) a mám zato, že je rozdiel medzi truhlicou kúpenou za nugetty a za dlhopisy, teda za nugetty z rovnakej truhlice padajú lepšie veci, ako z rovnakej truhlice kúpenej za dlhopisy.

Teda by som ešte do témy pridal aj to, či truhlica bola kúpená za nugetty alebo dlhopisy.
 

Deleted User - 4

Hosť
...či by sa nevytvoril nový príspevok s tým, že by sa aktualizovali tie veci, lebo téma je to dobrá.

Zdravím, hociktorý hráč môže hocikedy založiť tému, ktorá sa týka hry na fóre, na to sa nás nemusíte pýtať.
Obsah na fóre si vytvárate sami hráči, nikto nemá "vlastnícke práva" na nejakú hernú tému.
Ak nejaký hráč už nespravuje nejakú ním založenú tému, kľudne založte novú, ak chcete. To sa týka aj sieni slávy a podobných záležitostí.
Potom prípadne môžete požiadať aj o moderátora v súkromnej správe o prilepenie témy, ak je to niečo, čo stojí za pozornosť.

---
Vidím, že si založil novú tému, túto teda uzatváram.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore