Pokec Čo ste dostali z truhlice?

  • Zakladateľ témy DeletedUser3733
  • Vytvorené

DeletedUser9513

Hosť
Truhlice z tomboly:
Oceľou okovaná truhlica - Hnedá kožená bunda
Unikátna truhlica - Hnedá vojenská uniforma
Prémiová truhlica - Fred Dodgeho sako
Dosť slabé :/
 

DeletedUser

Hosť
presná obchodnícka mušketa v unikatnej drahocennej .
v premiovke fred dogeho sako (horšie než ikov revolvie)
 

DeletedUser

Hosť
mne chýbajú drobné do prémiovky ale bojím sa ju potom otvoriť
 

DeletedUser3733

Hosť
Truhlice z tomboly:
Oceľou okovaná truhlica - Hnedá kožená bunda
Unikátna truhlica - Hnedá vojenská uniforma
Prémiová truhlica - Fred Dodgeho sako
Dosť slabé :/

Určite bola hnedá kožená bunda, nebola drahá?
Lebo v oceľovke by mali byť len veci s prívlastkom drahé, alebo pomenované/vzácne (a podobné kraviny), aj keď tu už raz niekto tuším dával príspevok o tom, že v oceľovke našiel niečo eo nebolo drahé ani vzácne.
 

DeletedUser3733

Hosť
Nájdu sa tu vlastne ešte ľudia ktorý pozerajú nato čo im môže padnúť z truhlíc, podľa mňa už truhlice nikto nekupuje, viac menej každý otvára len tie z udalostí a tam padajú prevažne obyčajné veci.
Je tým pádom ešte nejaká potreba túto tému držať pri živote?
Pýtam sa aj preto, aby som vedel či mám aktualizovať truhlice alebo sa nato vykašľať a tému uzavrieť.
 

DeletedUser9513

Hosť
Môžme to tu trošku oživiť. Teraz cez tombolu som hral trošku dobrodružstvá. Myslíte si, že tie veci čo mi padli sa dajú rátať ako adekvátna odmena za to, koľko času som pri tom strávil a koľko nervov ma to stálo? :D
999e4d7b48ce4e47b541fb715fc44c6b.png
 

DeletedUser11083

Hosť
Nič nećakané z trezorov, asi preto to skoro nik nehrá ak za to nie je tak veľa kvetov ako túto tombolu.Pri takých veciach ako z trezoru padajú by mali padať každú hru, aj pri prehre.Ale je to už asi jedno kedže do hry pridávajú také hlúposti ako wrightove veci tak zachvíľu to okrem "nugeťákov",ktorí si tie veci kúpia nik nebude hrať lebo s odpadlíkom sa proti tomu hrať nedá. A ešte co sa týka trezorov tu je moja štatistika http://prnt.sc/d7q7qh.
 
Hore