Pokec Čo ste vyhrali v cirkuse?

DeletedUser10115

Hosť
Musíš mať nainštalovaný tento script počas točenia v tombole. Import urobíš v okne scriptu pomocou karty "Import";

Ten script mám už dlho, ale toto funguje len od posledného updatu nie? 0.6.8.4 a ten bol dnes alebo včera. Lebo keď idem na kartu Import, importne mi to ale ukazuje mi, že som nič nezískal (0 točení) a pritom script mám v prehliadači už dosť dlho.
 
Ten script mám už dlho, ale toto funguje len od posledného updatu nie? 0.6.8.4 a ten bol dnes alebo včera. Lebo keď idem na kartu Import, importne mi to ale ukazuje mi, že som nič nezískal (0 točení) a pritom script mám v prehliadači už dosť dlho.

Import tomboly funguje od verzie 0.6.8.4. Script zaznamenáva dáta o tombole od verzie 0.6.8.3. Je dosť možné, že v tom čase ešte na našich serveroch žiadny cirkus nebol. Teda pri najbližšej tombole si to script všetko zaznamená a aj import bude funkčný :)
 

DeletedUser

Hosť
neurazil by som sa, keby sa ten cirkus aj na ari konecne objavil... :D
 

DeletedUser

Hosť
Samé hlúposti. Zbytočne 600 dlhopisov pošlo. Jediné čo mi normálne padlo bola cirkusová súprava. Neznášam ten cirkus.
Nepáči sa mi to.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
f1yb.png


padol Inno ale nevyhral som hoooo :pif paf
 

DeletedUser9939

Hosť
Sakra a ja furt dostávam len bonusy automatizácia, viac energie a pracovné body na Lov a kopanie - ťažbu :(
Raz som dostal malý lektvar života a malý bonus skúseností (2%)
 
Hore