Řešení problému přes Innogames

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Dobrý den,

chtěl bych se touto formou zeptat, i když to se Slovenskou verzí hry nemá nic společného, zda-li je nějaká možnost, jak kontaktovat Innogames ? Konkrétně někoho kompetentního pro West, jenž by byl ochoten se mnou řešit bezdůvodné zabanování na Českém fóru. Přes tiket systém ve hře to nikdo neřeší a vždy dostanu tu stejnou odpověď, že ban končí za xx dní, ať si počkám... Jinak jsem neporušil žádné skutečné pravidlo a ban mám za kritiku týmu a jejich práce - podotýkám, že slušnou formou, nedopouštěl jsem se žádných vulgarismů či urážek.

Děkuji za odpověď.

gabor nagy
 
Dobrý den,
potýkáme se tam se stejnými problémy. Jediný dostupný kontakt na inno je info@innogames.com; tam jsem již několikráté psal - budou tomu již 2 měsíce - a stále jsem se nedočkal žádné odpovědi. Co se týče (ne)řešení neoprávněných blokací, s CZ supportem máme stejné zkušenosti. Mohu ti tedy doporučit, aby jsi se choval jako "ovce", na nic neupozorňuj a dotazy raději pokládej hráčům ve hře.
 

Deleted User - 4

Hosť
Kontaktovať InnoGames je možné cez emailovú adresu: info@innogames.com (Tiráž). Kontakt je možný len v anglickom alebo nemeckom jazyku a osoba zodpovedná za The West je Etriel. Treba si však uvedomiť, že sa nejedná o žiadny support (hernú podporu), takže by som skôr odporúčal prostredníctvom ticketu kontaktovať priamo administrátorku českej verzie The West - Mikosansobi. Ešte dodám, v pravidlách hry je uvedené, že za všetky spory týkajúce sa porušenia pravidiel a nejasných prípadov je zodpovedná herná podpora danej jazykovej verzie a všetky jej rozhodnutia sú konečné.
 
Ešte dodám, v pravidlách hry je uvedené, že za všetky spory týkajúce sa porušenia pravidiel a nejasných prípadov je zodpovedná herná podpora danej jazykovej verzie a všetky jej rozhodnutia sú konečné.
Tato informace je nám samozřejmě vtloukána do hlavy stále dookola - jeví se to však jako problém, když byl hráč zablokován za to, že dal "Like" na herním fóru na příspěvek, který porušoval pravidla.
Pravidla fóra toto nezakazují a blokaci obdržel na 1 měsíc. Takže hráč obdržel měsíční blokaci za "Like", který mohl dát klidně omylem. A ani to není proti pravidlům fóra, která jsou, mimo jiné, rozdílně uvedeny na fóru a jiné jsou uvedené na wiki.
 
Nějak jsem počítal s tou variantou, že nebude možnost to přes nikoho řešit a tím pádem bude mít administrátorka neomezenou moc i nadále, tudíž nejsem dvakrát překvapen. Přesto děkuji za odpověď, vážím si to toho. (Pro představu, dostat slušnou odpověď na českém fóru je prakticky nadlidský úkol i pro hráče, kteří zatím ban nemají.)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore