Špeciálne hodnosti

Chceš na fóre špeciálne hodnosti?


  • Celkový počet hlasujúcich
    65
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
a tebe johny by pripadla hodnosť V.I.P a génius (tam by bol obrázok Anstiena) lebo máš stále dobré nápady
 

DeletedUser

Hosť
haha páči sa mi tento napad jednoznacne ano ... slovenčyna lover sa tu uchytíííí velmi rychlo :D a aj ten spammer :) dobré to je chválim :)
 

DeletedUser

Hosť
appoloyd xD tebe by som dal spec. ramik ze appoloyd usetrili by sme miesto na lamu, spammera a slovencyna ;)

btw ale nicky ma pravdu ... spammera by mohol mat niekto kdo stale spamuje ... ne ten kto napr raz za tyzden napise spam
 

DeletedUser

Hosť
Tie hodnosti by sa pridelili raz a ostali by ;) A samozrejme musí ju dostať niekto, kto si ju naozaj zaslúži ;) Nie že user napíše 3 posty z čoho 1 je spam a dostane spamera :D

Samozrejme by tam mohli byť výnimky, že napr. keby lamka po čase prestala spamovať a znormálnila by sa, tak by jej bol ten rank odobraný :)

A chlapik, ty budeš Banned :--) :D
 

DeletedUser

Hosť
Tie hodnosti by sa pridelili raz a ostali by ;) A samozrejme musí ju dostať niekto, kto si ju naozaj zaslúži ;) Nie že user napíše 3 posty z čoho 1 je spam a dostane spamera :D

Samozrejme by tam mohli byť výnimky, že napr. keby lamka po čase prestala spamovať a znormálnila by sa, tak by jej bol ten rank odobraný :)

A chlapik, ty budeš Banned :--) :D

nn SpamMaster xD tak zvolte nejake obetneho baranka (moda :D) ktory to bude robit
 

DeletedUser

Hosť
Otázka: Vždy by si mohol mat len jeden rank? Napriklad ked je niekto dobry grafik, ale nevie pisat, patrili by mu oba. V tom pripade by si mohol on zvolit, ktory chce, nie? :)
Nápad je dobý, ale pozadie by som nedal sive :)
 

DeletedUser

Hosť
Otázka: Vždy by si mohol mat len jeden rank? Napriklad ked je niekto dobry grafik, ale nevie pisat, patrili by mu oba. V tom pripade by si mohol on zvolit, ktory chce, nie? :)
Nápad je dobý, ale pozadie by som nedal sive :)

Maximum by boli 2 špeciálne ranky + normálny rank ;)
 

DeletedUser

Hosť
Otázka: Vždy by si mohol mat len jeden rank? Napriklad ked je niekto dobry grafik, ale nevie pisat, patrili by mu oba. V tom pripade by si mohol on zvolit, ktory chce, nie? :)
Nápad je dobý, ale pozadie by som nedal sive :)


tiež by som to zmenil napr dobré hodnosti by boli zelené a zlé červené
 

DeletedUser

Hosť
a mam otazocku ohladom toho to by si mohol si tu hodnost sam dat prec alebo vybrat aku chces mas napriklad na vyber helper a spamer a si mozes vybraz jednu alebo viac
 

DeletedUser

Hosť
zelena a cervena je uz pouzita (herna podpora a moderator) ale to su uz len detaily. Tie ranky by bolo dobre si tazko vidriet (fakt tazko) lebo keby to ma kazdy, tak by sa predlzovali aj príspevky a ktovie ako by to vyzeralo.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore