Oznámenie Špeciálne jarné bonusy a koronavírus

Milí hráči,

chceli by sme vám v prvom rade popriať pevné zdravie a zmieniť, že je dôležité v týchto nezvyčajných časoch zostať doma. Vaše zdravie a vašich blízkych, by malo byť pre vás tou najvyššou prioritou, takže sa prosím nezabudnite chrániť a ak je to možné, radšej zostaňte doma.

Počas posledných týždňov sme zbierali spätnú väzbu zo všetkých komunít. Naša komunita je samozrejme plná vášnivých hráčov, z ktorých mnohí zostávajú doma oveľa viac, ako sa pôvodne plánovalo. S ohľadom na to sme chceli urobiť niečo, čo by bolo prospešné pre ľudí, ktorí majú menej času na The West, ale aj pre tých z vás, ktorí dúfali, že sa ponoria do novej a vzrušujúcej výzvy, ktorá im pomôže udržať zábavu.

Rozhodli sme sa preto poskytnúť všetkým hráčom vo všetkých komunitách +75% bonus na rýchlosť a +50% bonus k pracovnej a duelovej motivácii na nasledujúcich 14 dní. Tento bonus začne platiť od 31.03 01:00 a potrvá až do 14.04. 01:00. Taktiež uvažujeme o spustení eventu na našom speed serveri.

Dúfame, že to nejakým spôsobom prispeje k zlepšeniu zdravia a zábavy pre nás všetkých!

Zostaňte doma, zostaňte v bezpečí!
Váš The West tím
 
V rámci prevencie vydal Úrad verejného zdravotníctva SR opatrenie, v rámci ktorého sa zakazuje vychádzať a pohybovať sa na verejnosti bez prekrytia horných dýchacích ciest. Všetci občania teda majú povinnosť nosiť rúško všade mimo svojho bydliska.

Verejnosti sa ďalej odporúča dodržiavať nasledovné preventívne opatrenia:
  • Umývajte si ruky často mydlom a vodou najmenej po dobu 20 sekúnd. Ak nie je k dispozícii mydlo a voda, treba použiť dezinfekčný prostriedok na ruky na báze alkoholu.
  • Očí, nosa ani úst sa nedotýkajte neumytými rukami.
  • Zakrývajte si nos a ústa pri kašľaní a kýchaní jednorazovou papierovou vreckovkou a následne ju zahoďte do koša.
  • Vyhýbajte sa blízkemu kontaktu s ľuďmi, ktorí javia príznaky nádchy alebo chrípky.
  • Ak ste chorý, kontaktujte svojho ošetrujúceho lekára, ktorý určí ďalší postup liečby, doma na lôžku sa z ochorenia liečte v samostatnej izbe.
  • V domácnosti dbajte na zvýšenú dezinfekciu povrchov.
  • V priestoroch, kde sa pohybuje veľa ľudí (obchody, pošta, MHD,...), používajte jednorazové rukavice.

Ak hľadáte informácie o koronavíruse, môžete si ich prečítať na vládnej stránke: