Špeciálny svet

DeletedUser7779

Hosť
Môj názor je NIE, preto, lebo má byť The West 2.0 alebo Buffalo a svet iba s duelmi a s ničím iným, to by bola nuda.
 

DeletedUser

Hosť
V danej verzii boli ešte truhly z bojov, nemyslím si žeby bol s bojmi problém :happy1:
 

DeletedUser

Hosť
načo zakľadáme nové témy ohľadom nových svetov, keď bude migrácia a je možne, že sa na 1 svete stretne možno 10.000 najlepších duelantov?
 

DeletedUser

Hosť
Najlepších duelantov je možno 50 to za 1. a za 2. ide o to v akom duelovom systéme sa dueluje nie o to kde kto bude. Ak sa takýto svet založí tak tam všetci dobrí duelanti pôjdu a pre inno to bude atraktívne, pretože títo ľudia nuggetovo ťahajú svety ( 150 000 nuggetov je azda dosť :p ) ... najlepšie by bolo keby sa na inno odolsla žiadosť nejakým spôsobom vytvoriť možnosť duelovať v tomto systéme, nejde o to či nový svet alebo ako...
 

DeletedUser

Hosť
Najlepších duelantov je možno 50 to za 1. a za 2. ide o to v akom duelovom systéme sa dueluje nie o to kde kto bude. Ak sa takýto svet založí tak tam všetci dobrí duelanti pôjdu a pre inno to bude atraktívne, pretože títo ľudia nuggetovo ťahajú svety ( 150 000 nuggetov je azda dosť :p ) ... najlepšie by bolo keby sa na inno odolsla žiadosť nejakým spôsobom vytvoriť možnosť duelovať v tomto systéme, nejde o to či nový svet alebo ako...

Kde berieš tú istotu, že by ta išli všetci dobrí duelanti ? Navyše, nieviem, koho takto označuješ, no podľa mňa sa dobrý duelant musí vyznať aj v terajšom (novom) duelovom systéme. On ten nový duelový systém nie je zas až tak zlý. To, že niektorí hráči mali okopírovanú buildy a vzorce od iných hráčov a teraz sa to mierne zmenilo a tí hráči nevedia, kam nahádzať body svedčí podľa mňa o tom, že až tak dobrí asi nebudú. Stále však nechápem, prečo by Inno malo do hry zaviesť práve predposledný duelový systém ? Prečo práve ten, keď v hre sa ich vystriedalo už viacej. Nič v zlom, ale fakt mi z toho vychádza len to, čo som napísal 2 vety dozadu. Mne by to zo strany Inna prišlo ako dosť zlý krok (zo všetkých stránok) a pochybujem, že by na niečo také prikývli.

PS: A do InnoGames môžeš napísať aj sám. Na to nepotrebuješ súhlas od nikoho.
 
načo zakľadáme nové témy ohľadom nových svetov, keď bude migrácia a je možne, že sa na 1 svete stretne možno 10.000 najlepších duelantov?

Téma bola založená preto, lebo nápad hráča bol svet so starým duelovým systémom a nie svet s najlepšími duelantmi.

Najskôr si prečítaj celú tému, než trepneš nejaku volovinu.
 

DeletedUser

Hosť
Tak vieš Daniel Bobenič, možno tebe nevadí že sú teraz duely o náhode tebe to možno prospieva ale mne to vadí dosť :--) Skús raz nezrušiť účet po lvly 80 a dostať sa hore, možno zistíš názor duelantskej topky...:howgh:
 

DeletedUser4451

Hosť
Na s1 nebude ani 10k hracov ne to este duelantov xD smejem sa :D
 

DeletedUser2852

Hosť
Musim povedat ze mnoho duelantov skoncilo prave koli tolkym zmenam v duelovani a ja by som tiez uvitala taky svet, ktory by bol uplne povodny a kludne bez pevnosti ako tu uz niekto navrhoval. Takze ja som za ;)
 

DeletedUser4451

Hosť
Keby tam neboli ani pevnosti tak by tam bolo fakt cisto do 100 hracov duelantov
 

DeletedUser7238

Hosť
Tak vieš Daniel Bobenič, možno tebe nevadí že sú teraz duely o náhode tebe to možno prospieva ale mne to vadí dosť :--) Skús raz nezrušiť účet po lvly 80 a dostať sa hore, možno zistíš názor duelantskej topky...:howgh:

Vilo, toto je síce od veci téma na diskusiu, ale predsa:
zámer tvorcov hry posunúť duely z roviny "deterministických" pokusov (ktorých výsledok je možné na základe poznania počiatočných podmienok jednoznačne určiť) do roviny náhodných pokusov, bol po poslednom update duelového systému zrejmý a ja osobne sa prikláňam na ich stranu z viacerých dôvodov.
Ale ani ako vyznávač exaktného prístupu k tejto hre nemusíš celkom zúfať - aj u náhodných pokusov možno ( v tomto prípade s ohľadom na algoritmus) nájsť isté pravidlá; problém je len v tom, že budeš potrebovať veľa opakovaní :)
Keď si uvedomíš, že ako duelant prakticky nemôžeš prehrať s hráčom s nulovou presnosťou, uhýbaním a taktikou, tak je jasné, že ten duelový systém od podstaty náhodný nie je. Pravda, v dueloch s tým istým hráčom, pri rovnako rozložených schopnostiach, sa nepredvídateľnosť výsledku môže javiť ako skľučujúco náhodná, ale veeeeeeeeeeeeľký počet opakovaní by dozista raz a navždy vyriešil otázku, kto je lepší...
PS: jediná hra, v ktorej náhoda nehrá žiadnu rolu, je podľa mojich vedomostí šach, tak skús radšej ten :)
 

DeletedUser

Hosť
Arri, pravidlá tam zaiste sú ale sú nastvené tak aby nikto nemal výhodu a takmer ani ten kto sa tomu rozumie :) nie je predsa logicky možné aby ťa hráč s 240 presnosťou a 40 uhýbaním trafil viac krát keď ty máš okolo 200 úhyb a 280 presnosť... charizma okrem toho hraje s tebou :) jediné vysvetlenia hľadajú duelanti v tom že hráči s nízkou duelovkou majú v duely výhodu s čím aj súhlasím ale je to proti zdravému rozumu ( nikde nie je napísané že sa menej rozumejú duelom alebo že majú menší level, prípadne že nemajú schopnosti v duelových )... preto si myslím že je systém vadný a nastavený tak aby to bavilo aj tých ktorí nevedia čo robia :grrr:

PS:šachy mám rád :)
 

DeletedUser

Hosť
Proti takémuto svetu nič nemám, rád by som sa znovu vrátil k tomu systému, no dosť by sa v tom "svete" zmenila technika obliekania. :)
 

DeletedUser7238

Hosť
... preto si myslím že je systém vadný a nastavený tak aby to bavilo aj tých ktorí nevedia čo robia :grrr:

Tak a sme doma :--) - presne toto bol hlavný cieľ zdokonaľovania duelového systému - zatraktívniť túto hru širokým masám (dôvod je hádam zrejmý).
Ale stále si myslím, že aj v novom systéme existujú lepšie a horšie duelantské buildy, len to chce veľa duelov na porovnávanie.
Myslím, že Inno má ďaleko iné starosti ako tvoje želanie, ale držím palce - ja by som taký svet privítal už len so zvedavosti.
 
Hore