Štastie ? Náhoda ? Alebo ?

DeletedUser

Hosť
Diskusia na tému štastie pri práci.... Počul som viacero teórii ako nájsť svietiacu vec... napr. štastie ovlivnuje čas skušal som potvrdiť no bez výsledku alebo modlenie taktiež bez výsledku Máte aj vy nejaké teórie ? Tak sem s nimi možno prídeme nato ako získat dráhu vec :p
 

DeletedUser

Hosť
Zatiaľ tieto veci o nálezoch nevie asi nikto. Podla mňa je to náhoda. Dôvod je taký, viac ľudí chce získať napríklad kľúč 3. No niekomu sa to podarilo na prvý krát a niekomu na 20 pokus. Samozrejme som nerátal aké mali šťastie mi práci akú mali motiváciu a podobne. Túto vec by podla mňa bolo možné dajako preskúmať. By sa mohol urobiť dajaký projekt na ktorom by pracovali hráči atď. Nebudem to ďalej rozpisovať. Myslím, že je to zbytočné lebo sa nenájde nikto taký čo by ten projekt zorganizoval alebo sa o aspoň dačo také podobné pokúsil.
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja chcel skúsiť nájsť 3. kľúč druhý krát (pochybujem že nájdem) ale možno to stojí za pokus A možno je nejaký vzorec v ktorom sa da vyrátať kedy približne dá najsť vzácnejšie veci veď raz nato prídem :D
 

DeletedUser

Hosť
viete čo by bola sranda dasn na 10 min robit vkrádanie hrobv a 3 kluc:D ALEBO pri dvojhodinovke 2 tretie:) klúče
 

DeletedUser

Hosť
Tak ako som tak vytvoril túto téma tak som sa išiel pomodliť a bum čo ? Čejenské :D Ale to nepotvrdzuje nič :)
 

DeletedUser6282

Hosť
Ja som hľadal kľuč číslo 3 asi týždeň čo mi veľa ludi písalo, ze mam šťastie lebo oni ho hľadali omnoho viac. Problém nastal pri hľadaní pokladu kde som nemohol nájsť truhlu s pokladom asi 2 týždne až sa nado mnou systém zľutoval:--)

inak som sa modlil skoro vždy pred pracou ci pri vykrádaní alebo pri hľadaní pokladu :) je to hlavne vec náhody
 

DeletedUser6282

Hosť
áno prémium som mal aby som nemusel prehadzovať toľko vlastností

našiel som ho pri cca 750 PB :)
 

DeletedUser

Hosť
ja som našiel Klúčik na sk4 za 11 dní (dokopy 40 hodín) a bednu za 4 hodiny :) :p
 

DeletedUser

Hosť
No ja teraz vykrádam na Buffale a je to tragédia :grrr:.Moja štatistika je

72x som vykrádal a padli mi 4 veci ,2 listy a 0 prstenov :pif paf

Viac mi padlo aj z ťažba liadku :huh1:
 
Hore