Želáte si aktivovať Prémiové bonusy aj pre staršie svety?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Želáte si aktivovať Prémiové bonusy aj pre staršie svety?

  • Áno, želám si obidve možnosti

    Hlasy: 41 25,0%
  • Áno, ale želám si len kupovanie produktov

    Hlasy: 12 7,3%
  • Áno, ale želám si len kupovanie schopností

    Hlasy: 4 2,4%
  • Nie, neželám si ani jednu možnosť

    Hlasy: 107 65,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    164
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Jeden z mála, ale Áno. Pomôže to rozvoju hry.

Nechápem, čo všetci máte proti kupovaniu produktov a pod. , ak niekto chce, tak si ich kúpi, je to jeho slobodné rozhodnutie, ak vám vadí, že má uľahčenú hru, tak si tie produkty kúpte aj Vy, nikto Vám nebráni. Lebo všetci by ste chceli hrať west, ale keby hráči nekupovali nuggety, tak by sme tu mali update 1.12 žiadne pevnosti nič. Aj ľudia z vývojového tímu musia z niečoho žiť. Keď si vezmete, že teraz bude stáť 2000 nuggetov cca 20 €, tak sa skúste zamyslieť, koľko mesačne dáte na cigarety, alebo alkohol (česť výnimkám) nuggety sú oproti tomu omnoho lacnejšie. Ja si radšej kúpim nuggety a podporím tým hru, ako by som mal tie peniaze minúť na cigarety, alebo alkohol. Poviete si, čo o tom viem mám len 16, ale drvivá väčšina ľudí v mojom veku fajčí a pije, ak nie aj horšie. Takže tu prestaňte plakať, ak niekto na to prémium má tak si ho proste kúpi, na to v tej hre je. Nie ľudia, čo si kúpia prémium (produkty, schopnosti, výšší príjem, atď.) si liečia v hre komplex, ale ľudia čo nad nimi plačú si ho liečia, pretože nedokážu prehrýzť to, že niekto má viac ako oni. Takí proste Slováci sú, aj ostanú. Toď vše. :howgh:

// zvolil som možnosť: Áno, ale želám si len kupovanie produktov + potešilo by ma uplatenie šamanov.

no a co ked by neboli pevnosti? Kaslem na to ze teraz su v hre pevnosti, duelovanie NPC, presuvanie za hracom kvoli duelu. Hra bola volakedy lepsia ked sa niekto dostal od levelu 1 do levelu 50 za rok (obrazne). Ked si vsetci davali schopnosti podla uloh, a zakladali si mesta aj ked mali stavanie na 0.

Bohuzial tato hra sa prepadava do podpriemeru ako ostatne browserove hry.
 

DeletedUser

Hosť
no trošku ti budem oponovať, tento efekt je proste v každej browser hre, pretože keď niečo hráš prvý krát, je jasné, že nebudeš vedieť ako to hrať a pôjde ti to pomaly, budeš sa učiť na vlastných chybách, ale čím viac danú hru hráš tým si v nej lepší a postupuješ rýchlejšie, toto funguje v každej hre, toto bol zlý argument. Človek je tvoj učenlivý, tak sa proste naučí, poprípade si nájde postup, ako postupovať.
 

DeletedUser3382

Hosť
Ale to ze tie premia pridu neovplyvni len ludi co si to budu kopovat, ale aj vsetkych ostatnych. Ved aj v dueloch je velky rozdiel kolko mas schopnosti a nemyslis si ze ked ma niekto s urovnou 50 tolko schopnosti a vlastnosti ako niekto z urovnou 99 ze je to dost neferove? O chvilku v duelocho nebude rozhodovat to ze aky si duelant, ale to ze kolko do hry varazis. A mimochodom etox ani ja nefajcim a da sa povedat ze ani nepijem, ale neznamena to ze aj tak musim davat peniaze do hry.

img.php
 

DeletedUser

Hosť
Vieš si predstaviť, koľko peňazí by stálo aby úroveň 50 mala toľko schopností ako lvl. 99 ? veď cena schopností sa zvyšuje geometrickým radom. A ja som mal viac na mysli kupovanie produktov, nie schopností.
 

DeletedUser3382

Hosť
Ano ale aj ked si kupi len 12 schopnosti a 4 vlastnosti co nieje az take drahe ako si sam povedal ked si kupi tych 2000 nugetov. Aj to uz je prakticky 4 urovne nad tou svojou a ver mi su maniaci co daju aj viac.
 

DeletedUser

Hosť
oháňate sa tu úrovňou, napríklad dobrodruh lvl. 60 napadne vojaka lvl. 45 vyhrá a vojak začne plakať, že si lieči mindráky, že má vyšší lvl. ale akosi Vám nejak uniká, že dobrodruhovia dávajú schopnosti inam ako do duelových. A je minimum tých ako si ich nazval "Maniakov"
 

DeletedUser3382

Hosť
Nejde o to kolko ich je, ale o to ze su. A neviem co mas s kupovanim schopnosti spolocne to, ze vojaci placu ze ich napadne niekto kto ma lepsi level. Nezabudaj ze je tu arizona a v nej si mozes kupovat schopnosti podla svojho uvazenia, tam mas co chces, tak preco nenechat paru svetov takto nech ma aspon s casti kazdy to co chce?
 

DeletedUser

Hosť
Tým kupovaním som chcel vyvrátiť tvrdenie, že ak máš vyšší lvl. neznamená to, že automaticky si aj lepší duelant. nejdem sa tu už hádať, nemá to zmysel každý má pravdu (tú svoju).
 

DeletedUser3382

Hosť
To mas pravdu ved sa aj hovori: "Opakom pravdy je pravda sama.,, a mne ostava len dufat ze sa presadi ta moja :D a nebudu sa dat kupovat schopnosti.
 

DeletedUser

Hosť
Ah , pre Boha. Prečo s tým nesúhlasíte ? Fakt nechápem. ak si to nebudete chceť kúpiť nekúpite si to. Ale iným dajte šancu. Mne sa to páči. Keď majú takú šancu v arizone , prečo nie v našich svetoch?! :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
Ah , pre Boha. Prečo s tým nesúhlasíte ? Fakt nechápem. ak si to nebudete chceť kúpiť nekúpite si to. Ale iným dajte šancu. Mne sa to páči. Keď majú takú šancu v arizone , prečo nie v našich svetoch?! :grrr:


Pekne má pravdu zato že vi nechcete tak to asi iní budú chtiect nie predsa už hlasovalo 33 ľudí zato že áno ale tot si mala pravdu keď to nechcú tak nech to nekupujú svätá pravda :) :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
Jeden z mála, ale Áno. Pomôže to rozvoju hry.

Nechápem, čo všetci máte proti kupovaniu produktov a pod. , ak niekto chce, tak si ich kúpi, je to jeho slobodné rozhodnutie, ak vám vadí, že má uľahčenú hru, tak si tie produkty kúpte aj Vy, nikto Vám nebráni. Lebo všetci by ste chceli hrať west, ale keby hráči nekupovali nuggety, tak by sme tu mali update 1.12 žiadne pevnosti nič. Aj ľudia z vývojového tímu musia z niečoho žiť. Keď si vezmete, že teraz bude stáť 2000 nuggetov cca 20 €, tak sa skúste zamyslieť, koľko mesačne dáte na cigarety, alebo alkohol (česť výnimkám) nuggety sú oproti tomu omnoho lacnejšie. Ja si radšej kúpim nuggety a podporím tým hru, ako by som mal tie peniaze minúť na cigarety, alebo alkohol. Poviete si, čo o tom viem mám len 16, ale drvivá väčšina ľudí v mojom veku fajčí a pije, ak nie aj horšie. Takže tu prestaňte plakať, ak niekto na to prémium má tak si ho proste kúpi, na to v tej hre je. Nie ľudia, čo si kúpia prémium (produkty, schopnosti, výšší príjem, atď.) si liečia v hre komplex, ale ľudia čo nad nimi plačú si ho liečia, pretože nedokážu prehrýzť to, že niekto má viac ako oni. Takí proste Slováci sú, aj ostanú. Toď vše. :howgh:

// zvolil som možnosť: Áno, ale želám si len kupovanie produktov + potešilo by ma uplatenie šamanov.

Takze...
Po 1.K tym komplexom:Ty mas taky talent ist z jedneho mesta plneho zakomplexovanych do druheho...Najprv dvaja pani ktory nezniesli ze jeden z nich neni prvi...A teraz clovek ktoremu sa aj zemegula toci zle,ktory ma tendenciu nadavat lebo jemu sa nepaci ako niekto rozmysla...Nemam nic proti tebe a myslim si ze vacsina mi da za pravdu ze by si o komplexoch spoluhracov mohol napisat knihu...
Po 2.WTH ste nabrali to ze ked budu nugety bude aj west rychlo rast?
Teraz par prikladov,odmietam cenzuru mien hier lebo vacsina ich nepozna a tak by nechapali o co ide...
Bola raz jedna hra metin2 od Gameforgu ,ktora mala updaty kazdy tyzden...Obsadila ju raz skupinka adminov ktory pomahali svojim kamaratom...Peniaze prestali prudit...Nemci sa sice zmohli k tomu ,ze adminov vymenili ale hra nikdy nebola to co niekedy...Vtedy ludia boli radi za updaty raz za mesiac...A prislo nam GF s prevratnou novinkou v podobe 4Story a metin prestal stracat zmysel,teraz su radi za update raz za stvrtroka ,resp. dva mesiace...A 4story skonci rovnako...
Dalsi priklad...Bots od Acclaimu...Bola raz jedna cool hra ,ktora mala nizke poziadavky...Na starom pc som si ju nainstaloval...Hraval som ju a pomaly kazdy tam mal kridla a taketo veci za real money...Hra isla pekne dalej ale presiel som na novy pc a WOW...Ked som tam pred mesiacom dosiel,zistil som ze hra uz v podstate neni,neda sa prihlasit,prihlasovaci server je nonstop down...A nikoho to netrapi...Preco?No lebo acclaim ma aj 2Moons alebo 7Dragons ktore ich uzivia...
Aku mame zaruku ,ze takto neskonci aj west?!
Prichadzaju dalsie hry od Inna...http://www.innogames.de/en/browsergame-sevenlands alebo http://www.innogames.de/en/client-game-tribonia
aku mate istotu ze na west nezanevru a vase peniaze nepojdu tam kde vy nehrajete?Ziadnu a aj tak to bude...
3.Nugety ma stvu lebo je to taka finta na male deti..Dnes v skole som videl asi 5tich 11 rocnych s automatizaciou...Z q ju nemali...Ked som videl ze zbieraju kukuricu a ich schopnosti (v kazdej rovnako) takmer som sa usulal...Ale potom mi doslo ze aku ma sancu normalny hrac ,ktory ma brain a aj snahu uspiet?On robi nejaku lepsiu pracu ale i tak to vide na stejno lebo maju viac energie...To ze deti si vybijaju kredit na hluposti ,to ze rodicia im to ochotne financuju v blazenej nevedomosti ani nerozpravam,...Onedlho z nich vyrastu nolifery ktory hraju wow 12 hod denne aj ked skillom stacia 3 na to iste...
A nakoniec ,mam z vierohodneho zdroja ze linteo sam chce byt adminom nejakej MMORPG...Pravdepodobne Tribonie...To som sa dozvedel pri diskusii o Grepolise...
A nakoniec Etox,tvojim prispevkom si v mojich ociach hlboko klesol...A ty miesto cigariet a alkoholu si fanancujes svoju vlastnu zavislost :)
A blbost slovenskej mentality je v tom ze drzi usta a krok...
A viete co?Nakoniec vyrastiete a zistite ze ste financovali nieco co nema kontinuitu a robili ste cely ten cas blbost...
 

Deleted User - 185438

Hosť
milí hráči,

pri zlatej horúčke boli aktivované niektoré prémiové bonusy z arizony vo svetoch 1-5, dve možnosti sme ale nezapli, pretože sme si neboli istý, či to vlastne chcete.

Sú to:

- kupovanie produktov za zlaté nuggety
- kupovanie schopností a vlastností za zlaté nuggety


veľmi radi by sme chceli vedieť názor hráčov, ktorí hrávajú vo svetoch 1 až 5, či si želáte alebo neželáte zapnutie týchto 2 možností z arizony.

Prosíme, vyjadrite svoj názor v ankete, pomôžete nám tak sa rozhodnúť.

ďakujeme:)

Nie!!!!!!!!!!!!, určite nie!
 

DeletedUser3382

Hosť
Ale to ze si ich budete moct kupit vy tak to ovplyvni aj nas, teda tych ktory su proti tomu. Ved mate vy uz mate v jednom svete to co chcete a v dalsich budete mat tiez, tak nam nechajte aspon stare svety tak ako su.


PS: anketa konci zajtra myslim ze o o 20:53 a vtedy sa rozhodne zatial nema zmysel sa o tom hadat
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore