Želáte si aktivovať Prémiové bonusy aj pre staršie svety?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Želáte si aktivovať Prémiové bonusy aj pre staršie svety?

  • Áno, želám si obidve možnosti

    Hlasy: 41 25,0%
  • Áno, ale želám si len kupovanie produktov

    Hlasy: 12 7,3%
  • Áno, ale želám si len kupovanie schopností

    Hlasy: 4 2,4%
  • Nie, neželám si ani jednu možnosť

    Hlasy: 107 65,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    164
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dobre tak si dávj nie ale my áno a čo spáchaš zamvraždu keď to tam dajú aspoň niekot by mal stoho radosť chápeš nemysli len na sebe mysli aj na druhých!!

Väčšina "tých druhých" však prémium na starých svetoch tiež nechce ;)
 

DeletedUser

Hosť
Dobre tak si dávj nie ale my áno a čo spáchaš zamvraždu keď to tam dajú aspoň niekot by mal stoho radosť chápeš nemysli len na sebe mysli aj na druhých!!
Toto je tak dvojsecna zbran :D Mozem ta obvynit ze ty nemyslis na nas a ze tym ze posielas peniaze do Nemecka v podstate podkopavas nasu ekonomiku do ktorej sa tvoje peniaze nevratia :)
A prosim ta ak pises aj s diakritikou vyvaruj sa veci ako zamvrazdu a niekot :D :D
 

DeletedUser

Hosť
1. áno môžem písať knihu o komplexoch. Ja túto hru beriem ako hru nie ako realitu, neprenášam konflikty z jedného sveta na druhý. Aj keď niektorý ľudia to nepochopia, lebo hneď po tom ako som na arizome vstúpil do mesta ma vyhodili z mesta aj na s2 aj s4(zrušil som)
2.nevravím, že bude rásť rýchlo, ale ak prestanú prúdiť do hry peniaze updaty zastanú nacelkom. WoW ani hry mu podobné som v živote nehral
3. nuggety ťa štvú? Tak ich ignoruj, ako ja kedysi. Vravíš, že hráč, ktorý hrá bez nich nemôže uspieť? Pozri na mňa celý svet 2 som hral bez nich až po level 99 a skončil som na celkom slušnom 75 mieste, takže uspieť sa dá aj bez nich. lepšie je vyhovoriť sa na nuggety, ako hľadať chybu vo svojom spôsobe hrania.

Pozri sa klesol som v tvojich očiach, nielen v tvojich aj iných užívateľov fóra a to len preto, že so, vyjadril slobodne svoj názor. Aký to má zmysel ? Ako môžeš s takou istotou povedať, že si financujem vlastnú závislosť ? To, že si kupujem nuggety, neznamená, že na ne miniem všetky prachy... sú pre mňa dôležitejšie veci (moja baba, oblečenie, bike a niekde za nimi dosť ďaleko nuggety). Keby mi na nuggety neostalo, tak si ich proste nekúpim. Nepotrebujem ich k hre, ale keď ich už mám tak ich využijem.

A blbost slovenskej mentality je v tom ze drzi usta a krok...
Áno, a keď tu človek vyjadrí svoj názor, čoho sa dočká ? Výsmechu a osočovania...
Nakoniec vyrastiete a zistite ze ste financovali nieco co nema kontinuitu a robili ste cely ten cas blbost...
Mám už svoj aký- taký rozum a neľutujem ani jeden zakúpený nugget.

// a prosím Vás môj nick na píše etOx a nie Etox ani eTox, ani etoX. Ďakujem
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3382

Hosť
A prave preto ze neberies hru ako realitu tak by si nemal do nej utracat normalne peniaze ako v realite. Preco nemozu byt pre vsetkych rovnake podmienky? preco musi byt vzdy niekto zvyhodneny? Neni toho dost v realite, ze ty co platia maju vsetko a ty co nie tak nemaju nic? Preco to musi byt tak aj v hre? Aky ma zmysel kupovat si schopnosti, lebo ked si dobry hrac tak ti staci aj tolko kolko ich mas doteraz a ked niesi este dobry hrac tak ako sa nim naucis byt ked si vsetko kupis?
 

DeletedUser

Hosť
A prave preto ze neberies hru ako realitu tak by si nemal do nej utracat normalne peniaze ako v realite. Preco nemozu byt pre vsetkych rovnake podmienky? preco musi byt vzdy niekto zvyhodneny? Neni toho dost v realite, ze ty co platia maju vsetko a ty co nie tak nemaju nic? Preco to musi byt tak aj v hre? Aky ma zmysel kupovat si schopnosti, lebo ked si dobry hrac tak ti staci aj tolko kolko ich mas doteraz a ked niesi este dobry hrac tak ako sa nim naucis byt ked si vsetko kupis?

Pretože na vzduch ti hra nepobeží, potrebuje k tomu peniažky, ktoré idú z nugetov.

Prečo, keď sa máte v téme vyjadriť len to, či chcete nugety na starých svetoch alebo nie, sa to zvrhne pomaly na hádku o používaní nugetov a o tom, aká je realita krutá?:sibko:
 

DeletedUser

Hosť
1.osobne som ti pisal nieco o erikovi...Na sk2 s rjanom :) ,tiez su mi tu ludia plus minus ukradnuty aj ked par ich jak tak poznam
2.Ale ked porozmyslaju mozno zistia v com je chyba :) ,nemam nic proti nugetom ako takym ale to ze zjednodusuju hru az tak ze sa daju kupit schopnosti je smiesne
3.Nikdy som nebol niekto kto len lvluje...Mna hra bavi hlavne kvoli duelom preto nikde niesom 99...Nikdy som nemal nejaku potrebu si dokazovat to ze viem byt najlepsi na ukor inych a uz vobec nie tak zeby som obchadzal fair play...Nugety dehonestuju hru a fair play...Proti zakladnym nic nemam ale tie nove az na cas prepravy na polku su blbosti
V mojich ociach si klesol lebo vedel si dat 99 aj bez nich ale teraz ludi nabadzas na to aby ich kupovali a ze ake to je super
 

DeletedUser

Hosť
jointY máš pravdu, už pred pár príspevkami som napísal, že sa nechcem hádať, ale tu sa to nedá ...
 

DeletedUser

Hosť
myslim ze dalsie prémiá by uz boli vela,aj teraz ich je moc ne este pridávat dalsie
 

DeletedUser3382

Hosť
Veru ani ja nemam nic proti tym starym bonusom, ved su len na to aby si dosiahol skor uroven 99, ale to kupovanie schopnosti ma uplne iny zmysel. Myslis si ze kolko duelantov co si nechcu kupovat schopnosti ostane hrat west, ked budu znevyhodneny v pocte schopnosti a vlastnosti?
 

DeletedUser

Hosť
ja ich nenabádam...

Áno dokázal som dať lvl. 99 aj bez nich, čo je na tom ? Nepoužil som obchádzanie fair play nič. Dokáže to každý, stačí trošku rozmýšľať a prečítať si nápovedu o ničom inom to nie je a nájsť si denne tak 3/4 hodinu na hru.
 

DeletedUser

Hosť
Mno vidis...A aj tak to 99 percent hry nedokaze :)
Ja som sa o to osobne nikdy nesnazil aby som bol prvy...Ale su tu ludia ktorym na tom tak zalezi ze len nugetuju a tam vidim deforamciu hry...To je cela pointa toho...
 

DeletedUser3382

Hosť
Ved aj tak mame vseci spolocnu hracicu a na nu sa dostane kazdy, ci skor ci neskor to je v podstate jedno. V tomto mi premium nevadi, ale vadi mi kupovanie schopnosti, lebo ked si duelant tak je jedno ci mas nugety ci nie v podstate to je ferove, ale ked pride kupovanie schopnosti tak ani to nebude ferove.
 

DeletedUser

Hosť
Dobrá taktika- spustia nuggetové svety, povedia, že na iných výhody nebudú, potom dajú Horúčku, aby mali zámienku dať časť výhod aj na staré svety a teraz nuggety definitívne zlacnia a chcú dať všetky prémiá všade:ahaok:
 

DeletedUser

Hosť
Mňa viac štve, keď niekto buď machruje tým, že má zakúpené nuggety ...
 

DeletedUser

Hosť
Moj nazor je ten, ze suhlasim. Preco vlastne nie? Hram sice bez premia ale kazdy si musi uvedomit, ze je to len hra :) potom vam to nebude vadit ci si niekdo kupuje premia atd.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore