Železnica

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
čo tak postaviť skutočnú železnicu spájajúcu mestá. Bola by na mape viditeľná. Postupovalo by sa ako pri stavbe mesta alebo pevnosti. Podobné schopnosti a hl. materiál (drevené doky, železné tyče) Práce pokládanie koľajníc, stavba mostov, rúbať stromy, tažiť železnú rudu a pod. železnica by skracovala cestu do mesta/pevonsoti kde by bola na napr. polovicu. Tiež by tu bol priestor pre nové prace napr. prepadanie vlakov a pod.
 

DeletedUser

Hosť
Nevšimol som si že už to tu bolo

dík za linky, ale stále si myslím že by to bolo super. Najčastejší argument proti je že by bola mapa pokrytá samými koľajnicami. No kým By ste zohnali dosť dreva, železných tyčí (žel. rudy) a kamenia trvalo by dlho a nie každý by si to mohol dovoliť ohľadne náročnosti niektorých prací. Povedzme len stavba mostu by trvala mesiac (náročnosť na suroviny) skr postaviť železnicu z východu na zpad by trvalo pol roka. Trebarz stanica by sa mohla postaviť až ako posledná budova a pod. Tz. nie každé mesto by si mohlo dovoliť mať železnicu iba Tie najbohatšie. Takže odbúranie koní by tým nehrozilo. čo sa týka vlaku jazdil by povedzme 3-4x za deň v určitú hodinu. doviezli by Ste sa do mesta kde železnica končí a zvyšok šlapať po vlastných resp. na konovi. Ono bola by to obrovská výzva kedže mesta už su postavené a pevnosti skoro tiež. Myslím že každý problem by sa dal vyriešiť.
 

DeletedUser

Hosť
Pravdepodobne najväčší argument proti, kvôli ktorému neprešla moja železnica a zrejme neprejde ani nijaká iná, je prémium na skrátenie cesty. Ak železnica neumožní Nemcom vymačkať z hry viac nuggetov, ako skracovanie cesty, nepridajú ju. Odkedy by už predsa InnoGames hľadelo viac na želanie hráčov jak na zisk :).
Ak máš chuť si za tým návrhom stáť, prečítaj si môj návrh - http://forum.the-west.sk/showthread.php?p=173010&highlight=zeleznicna+doprava#post173010 - ktorý má vypracované riešenia pre všetky technické prekážky a skús vymyslieť prémium spojené so železnicou, ktoré je atraktívnejšie a potenciálne ziskovejšie než Skrátenie cesty.
 

DeletedUser

Hosť
Pravdepodobne najväčší argument proti, kvôli ktorému neprešla moja železnica a zrejme neprejde ani nijaká iná, je prémium na skrátenie cesty. Ak železnica neumožní Nemcom vymačkať z hry viac nuggetov, ako skracovanie cesty, nepridajú ju. Odkedy by už predsa InnoGames hľadelo viac na želanie hráčov jak na zisk :).
Ak máš chuť si za tým návrhom stáť, prečítaj si môj návrh - http://forum.the-west.sk/showthread.php?p=173010&highlight=zeleznicna+doprava#post173010 - ktorý má vypracované riešenia pre všetky technické prekážky a skús vymyslieť prémium spojené so železnicou, ktoré je atraktívnejšie a potenciálne ziskovejšie než Skrátenie cesty.
Dajú ti tam ochranku a máš úplnú bezpečnosť, cesta+doplnenie energie,zdraviua,...
 

DeletedUser

Hosť
Pravdepodobne najväčší argument proti, kvôli ktorému neprešla moja železnica a zrejme neprejde ani nijaká iná, je prémium na skrátenie cesty. Ak železnica neumožní Nemcom vymačkať z hry viac nuggetov, ako skracovanie cesty, nepridajú ju. Odkedy by už predsa InnoGames hľadelo viac na želanie hráčov jak na zisk :).
Ak máš chuť si za tým návrhom stáť, prečítaj si môj návrh - http://forum.the-west.sk/showthread.php?p=173010&highlight=zeleznicna+doprava#post173010 - ktorý má vypracované riešenia pre všetky technické prekážky a skús vymyslieť prémium spojené so železnicou, ktoré je atraktívnejšie a potenciálne ziskovejšie než Skrátenie cesty.

Takto na rýchlo ma napadá jedine, že železničná stanica by bola premiová budova a stavebné povolenie by bolo nutné získať za nugety (snad by sa našiel niekto kto by to zasponzoroval s tým že tá dotyčná osoba, by mala cestovanie pol roka zadarmo napr.) . Ináč Tvoj návrh je výborný, osobne by som bol rád aby bolo železnicu na mape vidieť. A aby si hráči sami stanovili kade bude viesť. Ináč ešte nad tým porozmýšľam a dopíšem daľšie nápady.
 

DeletedUser3950

Hosť
Tento návrh nesiaha tomu nápadu od Peteeho ani len po členky. A keď neprešiel ten, neprejde ani tento.
 

DeletedUser

Hosť
nápad sam o sebe neni zlý,ale treba spravit to graficky a viacej rozvíjať :) Ale škoda,na divokom západe boli železnice dost podstatne tak škoda :( ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore