15 sekundovky

Privítali by ste možnosť zadávať viacero prác jedným kliknutím (bez počítadla)


  • Celkový počet hlasujúcich
    10

DeletedUser3733

Hosť
Neviem ako Vám ostatným, ale s príchodom herných udalostí kde sa zbierajú určité predmety hlavne na 15 sekundových prácach, tak sa mi stáva, že sa mi zresetuje nastavenie počtu zadávaných prác na 1 a pravdu povediac je to dosť klikania samo o sebe a zakaždým znovu klikať na to počítadlo aj pri každom prihlásení a ešte ak sa to občas resetuje.
Preto sa chcem opýtať, či by ste chceli možnosť zadávať viacero prác priamo bez počítadla.
Dal by som aj grafický návrh, ale najskôr by som chcel vedieť, či je o takéto niečo záujem, ak by bol, tak by to možno dali tunajší borci do scriptu, lebo čakať na Inno ...
 
ked maš na sebe veci na štastie a daš si požadovane veci na pracu (pracovne body) a ked si tam natukaš už dopredu 9 prac tak ti to pri vymene veci resetuje na 1 a potom to treba znova zadat koľko prac chceš spravit preto ti to robi
 

DeletedUser3733

Hosť
ked maš na sebe veci na štastie a daš si požadovane veci na pracu (pracovne body) a ked si tam natukaš už dopredu 9 prac tak ti to pri vymene veci resetuje na 1 a potom to treba znova zadat koľko prac chceš spravit preto ti to robi

Tým to nebude, oblečenie vôbec nemením, okno s prácou mám otvorené, zadám 9 prác a kliknem štart.
Skôr mám pocit, že ho resetne nejaké iné okno.
Nestáva sa to zas často.
 

Deleted User - 4

Hosť
Preto sa chcem opýtať, či by ste chceli možnosť zadávať viacero prác priamo bez počítadla.
Dal by som aj grafický návrh, ale najskôr by som chcel vedieť, či je o takéto niečo záujem, ak by bol, tak by to možno dali tunajší borci do scriptu, lebo čakať na Inno ...

Hromadné zadávanie prác do hry pridané nebude. Čo sa týka nejakých skriptov - zadávanie prác musí vykonať každý hráč sám za seba, nie pomocou skriptov/programov, viď. pravidlá hry.
 

DeletedUser3733

Hosť
Hromadné zadávanie prác do hry pridané nebude. Čo sa týka nejakých skriptov - zadávanie prác musí vykonať každý hráč sám za seba, nie pomocou skriptov/programov, viď. pravidlá hry.

Ja nemám na mysli nejakú frontu, že si hráč pomocou scriptu nakliká 150 prác a tie sa mu budú postupne robiť, ale len ikonku s počtom prác, aby hráč nemusel zakaždým keď sa prihlási naklikať 9 prác do počítadla a potom zadať štart.
 

Deleted User - 4

Hosť
Chápem. Môžem to preposlať ako návrh na vylepšenie okna práce.
Je však malá pravdepodobnosť, že to bude realizované (osobný názor).
 

DeletedUser3733

Hosť
Mal som pôvodne na mysli, že by to mohlo vyzerať tak, ako tie guľôčky okolo motivácie a hráč keď prejde myšou, tak sa budú tie guľôčky zafarbovať na zeleno.
Viem že takéto drobnosti sú pre Inno len strata času, keď z toho nejdú €
 

Deleted User - 4

Hosť
chod kurzorom sem http://prntscr.com/q9k8ie na to čislo a urob kolečkom (myši) pohyb smer hore(dopredu) a kuzlo je na svete :)

V podstate by nemuselo byť ťažké pridať nejakú možnosť alebo upraviť to tak, že tam bude nastavená automaticky najvyššia hodnota, resp. akú si hráč nastaví, alebo aká bola naposledy použitá hodnota. Ak by toto nechceli pridať vývojári hry, tak si nemyslím, že by bol problém a konflikt s pravidlami, keby to pridali hráči, v nejakom skripte. Podstatné je to, aby ste po zadaní prác klikli na "Štart" vy a nie program.
 
Hore