Pokec 2. medzinárodné majstrovstvá v bojoch o pevnosti - Diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Len tento odkaz od automatu:

Hello fridrix!

A new password has been requested for the player fridrix. If you have not forgotten your password you can ignore this mail. Click the following link to set a new password.

Link:
 

Deleted User - 4

Hosť
Veď ti došlo presne to, čo malo. Teraz klikni na ten odkaz, ktorý je pri Link: a môžeš si nastaviť nové heslo na tom účte.

Kvôli bezpečnosti som ti odkaz z príspevku zmazal.
 
Dal som žiadosť o nové heslo tak pre istotu už mi to nedáva error ohladom hesla ale už "The player does not exist." pritom mi poslali (spoluhrači) screen že tam som.
http://prntscr.com/gkcsz5 :D

Edit : 21:08 Problem už nemám odrazu to všetko ide a už som sa dostal na server ^_^
 
Naposledy upravené :

DeletedUser11219

Hosť
Zdravičko. Požiadal som o "Change password" asi o 20-tej hodine. doteraz mi neprisiel ziadny mail na obnovu hesla... kolko mam este čakat?
 

DeletedUser11219

Hosť
uz som to spravil 4 krat a stale mi nic nechodi. uz prislo aj chalanom z mesta ktory o to ziadali o 21-vej a men stale nic.
 

Deleted User - 4

Hosť
Chcel by som sa opýtať, prečo ste vyvolali boj o pevnosť? V pravidlách bolo napísané, že to môže robiť len organizátor turnaja...

Vyvolávanie bojov o pevnosti pred dohodnutým časom nie je dovolené. Turnajové boje o pevnosti môžu byť začaté iba koordinátormi turnaja (Da Twista / Etriel).
 

Deleted User - 4

Hosť
Organizátor turnaja udelil vyvolávateľovi boja trest 12 hodín blokovania, prosím vás už nevyvolávajte tie boje.
Opýtam sa, či je možné spraviť nejaké priateľské boje s iným tímom.
 

DeletedUser10978

Hosť
LInteo tam je napísané že len turnajové boje,Awesomia nieje turnajový boj..To bol dôvod prečo som to kopol tiež,nebolo to zakázané.
 
29 či kedy začnú boje, dosť času na vyskúšanie buildov a prehodenie schopiek... len niet ako... aspoň manévre keby boli...
 

Deleted User - 4

Hosť
LInteo tam je napísané že len turnajové boje,Awesomia nieje turnajový boj..To bol dôvod prečo som to kopol tiež,nebolo to zakázané.

Máš pravdu, je to moja chyba, nedobre som to tam pri preklade naformuloval, takže sa to dalo pochopiť aj takto. To blokovanie bude stiahnuté.

Aby sme si to teda ujasnili a aby už nedošlo k ďalšiemu nedorozumeniu, nie je vám dovolené vyvolať žiadny boj o pevnosť, to môže len organizátori turnaja.

Zatiaľ sa rozhoduje, či budú tie priateľské boje, ak sa dozviem niečo nové, tak vás budem informovať.
 
Hore